Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кандидатура- Mored

Go down 
АвторСъобщение
badboy963




Брой мнения : 1
Join date : 18.04.2013
Age : 28

Кандидатура- Mored Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура- Mored   Кандидатура- Mored Empty19th Април 2013, 11:05

1.Име: Симеон Чакъров

2.Възраст: 17 години

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Кърджали

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Добър и весел. Все гледам да разсмивам хората. Very Happy

5.Име на героя, с който кандидатствате: Mored

6.Клас на героя, с който кандидатствате: Warrior

7.Професии на героя, с който кандидатствате: [Gnomish Engineer] i [Jewelcrafting] на макс

8.Снимка на героя, с който кандидатствате:
http://prikachi.com/images/802/6093802P.jpg в профил
http://prikachi.com/images/100/6095100c.jpg в действие

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: Не зная защо не става изписва ми нещо File Not Found ако трябва пишете ми ще се срещнем и ме инспектнете вижте което ви трябва, а ако има нещо ще ви го линкна

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.) За Warriora знам че главно трябва да се трупа Armor Penetration--expertise--critical. По-силната страна ми е в траша.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд? Да правя възможно най-много DPS да се пазя от всякакви препятствия и главно да не правя грешки, за да не затруднявам останалите от рейда.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия: Grqzman DK na Unholy 5.2gs

13.Избройте адоните които използвате: Deadly Boss Mods, Recount, AtlasLoot, GroupCalendar, GearScore, RatingBuster

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
Icc 10 nm LK Dead
Icc 25 nm LK Dead
Icc 10 Hc LK Dead
Icc 25 HC - do BQ

RS 10 nm Halion Dead
RS 25 nm Halion Dead
RS 10 HC Halion Dead
RS 25 HC NO Dead Very Happy

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? Всеки ден между 14:00 и 02:00 сам ON събота и неделя от 08:00 до 03:00 сам ON

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: Ashbringer - На icc 25 nm замразих целия рейд понеже ми беше бъгната WOW и не виждах стрелките отгоре и ме махнаха, но с нова WOW и DBM нямам проблеми.

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: може и да имам не зная кой са в гилда

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? Чувам отсам оттам че е хубав гилда и реших да кандидатствам с надеждата да ме приемете

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? Да си създадем приятна среда за игра в която да си помагаме един на друг, да се подкрепяме и да се надъхваме.
Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура- Mored
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Bloodgrim-кандидатура
» кандидатура
» Кандидатура
» Кандидатура
» Кандидатура

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: