Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кандидатура на blueordead

Go down 
+3
Berksa
Kibika
blueordead
7 posters
АвторСъобщение
blueordead




Брой мнения : 1
Join date : 10.04.2013

Кандидатура на blueordead Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура на blueordead   Кандидатура на blueordead Empty10th Април 2013, 14:16

1.Име: Цветан

2.Възраст: 27

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Пазарджик

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Сработвам се бързо с колектива и помагам с каквото мога.

5.Име на героя, с който кандидатствате: Blueordead

6.Клас на героя, с който кандидатствате: Warlock

7.Професии на героя, с който кандидатствате: Tailoring i enchanting

8.Снимка на героя, с който кандидатствате: http://prikachi.com/images.php?images/393/6112393R.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Blueordead&gn=Chaos+and+Destruction

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.) Харесва ми като клас ,динамичен е

11.Каква е ролята на класа ви в рейд? Ролята на моя клас ми да започнем с най-важното според мен това е слагането на СС на даден клас които след като го използва подпомага доброто развитие на раида ,портала за призоваване на играчи помага за по бързото събиране на играчите в определения от лидера раид , хапчетата за кръв които в много ситуации подпомагат оцеляването на играча

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия: Имам rogue но с него не раидвам

13.Избройте адоните които използвате:GroupCalendar , дбм ,Recount

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ): понеже съм маняк на тема ачивманти съм ходил във всички възможни инстанции и раидове

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? Всеки ден след 18:00 защото тогава се прибирам от работа

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: героят в момента ми се намира в Chaos and Destruction искам да дойда при вас защото ми се раидва а там няма достатачно хора за това

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Otzadmini е играча които познавам

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? Знам че сте добра гилдия с редовни гилд раидове

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? Надявам се на бързо сработване с колектива ви




Върнете се в началото Go down
Kibika
Titan
Kibika


Брой мнения : 7
Join date : 20.09.2012

Кандидатура на blueordead Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на blueordead   Кандидатура на blueordead Empty10th Април 2013, 14:22

Имаш ДА от мен
Върнете се в началото Go down
Berksa
Titan
Berksa


Брой мнения : 30
Join date : 17.10.2012
Age : 28
Местожителство : гр. Варна

Кандидатура на blueordead Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на blueordead   Кандидатура на blueordead Empty10th Април 2013, 16:27

Добра кандидатура. Хареса ми как си отговорил на 11-ти въпрос и това ме кара да си мисля, че си адекватен и точен човек. Относно гиара, таланти и т.н. ако имаш неща за оправяне да кажат колегите защото не разбирам от уърлок. От мен имаш ДА
Върнете се в началото Go down
Elishka
Behemoth
Elishka


Брой мнения : 15
Join date : 31.12.2012
Age : 41
Местожителство : Plovdiv

Кандидатура на blueordead Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на blueordead   Кандидатура на blueordead Empty10th Април 2013, 17:59

От мен също ДА, но таланти и т.н. е за по разбираяи от този клас
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Кандидатура на blueordead Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на blueordead   Кандидатура на blueordead Empty12th Април 2013, 10:29

Не знам какво им хареса на колегите, кандидатурата е всичко освен впечатляваща.

Отвъд това героят също е лом:

1.Не си го упоменал, но предполагам, че мислиш да играеш Demonology, след като Destruction-а ти очевидно е PvP. Тъй или инак не си призовал кьорав демон на тая снимка, а и предметите ти са напълно грешни, та вероятно възнамеряваш да минеш хибрид? Или просто нямаш представа как се играе на demon? Така или иначе с тази екипировка сформираш епичния 467 Spirit (с buff дори, ха-ха), което прави сложения по заръка на някое другарче Glyph of Life Tap абсолютно ненужен, защото от него ще получиш нейде около 93 spell power.
2. Имаш hit rating за двама, за чиято сметка всичките ти други показатели са в канавката.
3. Талантите ти показват пълно непознаване на класа
4. Glyph of Incinerate на Demonology. Думи нямам. Направо вдигни и таланта за Health Funnel и си изтрий героя.
5. Интерфейсът ти е кошмарен. Ясно, че на всеки му е удобно различно, но има очевидно идиотски решения. Какво например ти прави Searing Pain в bar 1 изобщо? А само като си те представя как натискаш life tap с мишката и ме досмешава искрено.

Единствено отчаяната ни необходимост от адекватен Warlock ме мотивира да напиша въпросното експозе, за да обясня на колегите си защо това не е човекът, когото търсим. Не от мен.
Върнете се в началото Go down
Gatyzo
Centaur



Брой мнения : 20
Join date : 03.02.2013
Age : 29
Местожителство : blagoevgrad

Кандидатура на blueordead Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура на blueordead    Кандидатура на blueordead Empty12th Април 2013, 15:11

И аз сам пасс Exclamation
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Кандидатура на blueordead Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на blueordead   Кандидатура на blueordead Empty13th Април 2013, 11:05

Няма смисъл да чакаме за повече коментари.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кандидатура на blueordead Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на blueordead   Кандидатура на blueordead Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура на blueordead
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатура
» кандидатура
» Кандидатура
» Knox кандидатура
» Кандидатура

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: