Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Raitonn, Holy paladin

Go down 
+7
Beattriss
Quicksy
Zuma
Roxolana
Rеign
Froozy
raitonn
11 posters
АвторСъобщение
raitonn




Брой мнения : 2
Join date : 31.10.2012

Raitonn, Holy paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Raitonn, Holy paladin   Raitonn, Holy paladin Empty31st Октомври 2012, 21:55

1.Име: Казвам се Иван.

2.Възраст: На 22 години съм.

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Студент във Варна, а иначе съм от Силистра.

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Отзивчив човек съм, помагам когато мога с каквото мога. Приемам критики, все пак те са да послужат за нещо по-добро. Може би и най-важното - никога няма да чуете негативни коментари или нещо подобно от мен.

5.Име на героя, с който кандидатствате: Raitonn

6.Клас на героя, с който кандидатствате: Паладин ! Smile

7.Професии на героя, с който кандидатствате: Имам Jewelcrafting и Tailoring, също така Fishing и Cooking.

8.Снимка на героя, с който кандидатствате: http://prikachi.com/images/259/5439259O.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: Не мога да кача, тъй като не ми го показва за героя.

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.) Като Холи Паладин най-важния стат е Интелект - върху това съм се фокусирал, защото всяка точка интелект получаваме 15 мана. Тоест за 100 интелект -паладина получава :
*121 Intellect с Divine Intellect and BoK.
*1815 мана.
*453 мана всеки път, когато използвате Divine Plea, демек 22.6 mp5 ако се използва на всяко CD.
*108.9 мана всеки път, когато използвате Arcane Torrent, ако сте Blood Elf.
*24.2 Spell Power от Holy Guidance.
*0.725 Spell crit.
Силните ми страни по време на райд са да съм съсредоточен в битката, да раздавам ако имам фласко и храна(невинаги има), и най-важното да пазя хората живи Smile . Откъм таланти съм си вдигнал Aura Mastery веднъж, заради междинната фаза на лича за silence. Имам Neck, който е с хит, затова и ще видите Hit 57, но в момента нямам по-добър от този.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд? Постоянен JoL активен да се увеличи HPS-a, heal в зависимост от изгубената кръв с флашка или холи лайт, ползвам Холи шок за филър. Имам макро, което да ми следи постоянно Beacon of light на фокуса ми(който е танк). И пак да пазя хората живи.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия: Имам Frost DK , 4/5 sanctified, няма настояща гилдия.

13.Избройте адоните които използвате: В момента ползвам OmniCC, Quartz, BigWiggs(лично за мен по-добре изглежда ingame от DBM-по организиран.), recount и Nice damage.

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ): Бутал съм всичко, освен лича 25хероик и 10хероик.

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? Мога да посещавам 4 до 5 пъти.

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: Power of the dragons, Brotherhood of death, Good guild. От първата гилдия се махнах заради неразбирателство по време на райдове, недостатъчно хора и съответно събирания за райд. Brotherhood of death ме махнаха, защото си счупих ръката и се разбрах с Cruu дали да стоя афк в гилда или да напусна (разбрахме се за второто). Наскоро започнах наново да играя WoW, и се махнах от Good guild, тъй като няма никой онлайн Smile.

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Не съм запознат с този гилд и съответно не знам дали имам познати или не. Единствено Florymont, който познавам от Cataclysm. Непълен отговор е, но засега толкова мога да кажа.

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? От Florymont. Мотивира ме отново да започна да райдвам в Лич Кинг инстанции и да бутна лича съответно. Честно казано вие сте първият гилд, в който кандидатствам и се надявам да ме приемете (self-реклама).

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? Същата вечер да ме вземете на райд Smile.
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Raitonn, Holy paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Raitonn, Holy paladin   Raitonn, Holy paladin Empty31st Октомври 2012, 21:57

Отвратителен гиър,но пък яка кандидатура.
Не ни тряя холи пала според мен .НЕ
Върнете се в началото Go down
Rеign
Titan



Брой мнения : 39
Join date : 21.08.2012

Raitonn, Holy paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Raitonn, Holy paladin   Raitonn, Holy paladin Empty1st Ноември 2012, 00:46

Хубава кандидатура,а според мен ни трябват холи паладини давам ти ДА.
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Raitonn, Holy paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Raitonn, Holy paladin   Raitonn, Holy paladin Empty1st Ноември 2012, 07:42

Хубава кандидатура. Да.
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Raitonn, Holy paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Raitonn, Holy paladin   Raitonn, Holy paladin Empty1st Ноември 2012, 08:22

Спомням си те от BotD, само че тогава беше ретри.
До колкото си спомням имаше проблем на The Lich King и не можеше да реагираш веднага за да пренесеш Necrotic Plague върху Shambling Horror, това беше главната причина Боян да те кикне.
По апликацията - хареса ми, изчерпателни и точни отговори, имаме нужда от холи паладин, но вече няма място в гилдията за грешки, така че ще те видим на един тест рейд тия дни.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Quicksy
Imp
Quicksy


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2012
Age : 27

Raitonn, Holy paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Raitonn, Holy paladin   Raitonn, Holy paladin Empty1st Ноември 2012, 09:18

Да от мен хубава кандидатура и нямаме нито 1 холи паладин
Върнете се в началото Go down
Beattriss
Behemoth
Beattriss


Брой мнения : 50
Join date : 21.08.2012
Age : 31
Местожителство : Sofia

Raitonn, Holy paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Raitonn, Holy paladin   Raitonn, Holy paladin Empty3rd Ноември 2012, 12:17

Имаш доста странен интерфейс. Дори не знам как да го коментирам.... Иначе кандидатурата наистина е добра, но ще си кажа мнението, след като те видим на тест райд.
Върнете се в началото Go down
Burgus
Golem
Burgus


Брой мнения : 13
Join date : 10.10.2012

Raitonn, Holy paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Raitonn, Holy paladin   Raitonn, Holy paladin Empty10th Ноември 2012, 16:27

Относно интерфеиса му мисля, че си е наред. Ползва аддона BARtender и до колкото виждам си е подредил различните магии по важност в различни зони на уинтерфеиса, което за мене лично е + защото прави контрола му по лесен върху героя. Аз мисля, че трябва да му дадем да и да го изпробваме!
Върнете се в началото Go down
Totemche

Totemche


Брой мнения : 21
Join date : 10.09.2012
Age : 36
Местожителство : Sofia

Raitonn, Holy paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Raitonn, Holy paladin   Raitonn, Holy paladin Empty10th Ноември 2012, 17:03

Като кандидатура ми хареса доста подробна е
голямо впечатление ми направи :

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Отзивчив човек съм, помагам когато мога с каквото мога. Приемам критики, все пак те са да послужат за нещо по-добро. Може би и най-важното - никога няма да чуете негативни коментари или нещо подобно от мен.
малко са хората които приемат критики и си го казват повечето се мислят за перфектни.
аз съм за тест
Върнете се в началото Go down
Gangster
Golem
Gangster


Брой мнения : 8
Join date : 18.09.2012
Age : 33
Местожителство : Sofia

Raitonn, Holy paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Raitonn, Holy paladin   Raitonn, Holy paladin Empty10th Ноември 2012, 20:22

Изглежда свестен ;d а пък и е '90 ако не се лъжа, което му дава бонус skillz Very Happy
Върнете се в началото Go down
Berith
Behemoth



Брой мнения : 31
Join date : 18.09.2012
Age : 34

Raitonn, Holy paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Raitonn, Holy paladin   Raitonn, Holy paladin Empty11th Ноември 2012, 10:07

Понеделник 20:00 да си на линия и да си се подготвил за раид.
Върнете се в началото Go down
raitonn




Брой мнения : 2
Join date : 31.10.2012

Raitonn, Holy paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Raitonn, Holy paladin   Raitonn, Holy paladin Empty12th Ноември 2012, 09:23

Оттеглям кандидатурата си, поради това, че вече имам гилдия. Извинявам се и ви пожелавам успех Smile. No hard feelings.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Raitonn, Holy paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Raitonn, Holy paladin   Raitonn, Holy paladin Empty

Върнете се в началото Go down
 
Raitonn, Holy paladin
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Holy paladin
» Holy/Retri Pally
» Nicksata-Paladin
» Fuji,holy pala
» Stefanito prot paladin

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: