Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Drusa Fury-wor

Go down 
+5
Trancemaster
Froozy
Roxolana
Berith
Drusa
9 posters
АвторСъобщение
Drusa




Брой мнения : 3
Join date : 31.10.2012

Drusa Fury-wor Empty
ПисанеЗаглавие: Drusa Fury-wor   Drusa Fury-wor Empty31st Октомври 2012, 13:28

1.Име:Казвам се Тодор

2.Възраст:на 24 години

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина):от град Хисар

4.Кажете ни няколко думи за себе си:Сериозен човек сум.доста активен в лол.пия пуша и хода по жениSmile

5.Име на героя, с който кандидатствате:Drusa

6.Клас на героя, с който кандидатствате:Фури лориар

7.Професии на героя, с който кандидатствате:жц

8.Снимка на героя, с който кандидатствате:http://prikachi.com/images.php?images/892/5435892A.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Drusa&gn=Grim

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)Талантите са като на нормален лор.Мисля че тези ми вьршат наи-добра работа за ДПС,но обичам да експеримeнтирам.Достатачен хит мисля че е 5% с качен Precison talanta=на 8% ili 164 хит,1400армп,23 ехперт мисля че стига.След като покрих тези статсове почнах да дигам стрент и критикал.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд?ДПС главно,спиране на кастове и ако се наложи ставам танк.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:Арк маг 6300 гс.блоод ДК 6300 гс без гилд.

13.Избройте адоните които използвате:Big wigs,recount и други.

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):3 години играя в ДФ.Стигал сум многократно до Лич кинга на хероик мод.знам как се бие.просто не попаднах на играчи.

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?:наи редовния играч сум аз Smile


16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:Гоод Гилд.разпадна се

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:Зума,ънхуман,гангстера и т.н

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?гледал сум много ваши раидове,оште в ботд.знам че сте машинки и искам да сум с вас.
19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?Приатен и сплутен колектив с които да прекарвам приятно свободното си време.
Върнете се в началото Go down
Berith
Behemoth



Брой мнения : 31
Join date : 18.09.2012
Age : 34

Drusa Fury-wor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drusa Fury-wor   Drusa Fury-wor Empty31st Октомври 2012, 14:58

Чудна кандидатура. Нека първо да изтъкна колко грамотно е написана. За 24 години толкова ли се образова или просто го караш през пръсти, защото познаваш хора от гуилда?

Относно кандидатурата - Не си показал колко Арп. си. Затова погледнах армори-то и да си призная не ми се връзват нещата. На снимката си показал 170 хит , а в армори-то имаш 99 ( не гледам статс-а, а си ги смятам от това какъв геар имаш). Написал си, че имаш 1400 арп. , но аз не виждам такова нещо. По-скоро си 1380....

И не на последно място - вместо да се таргетваш себе си и да слакваш по цял ден в Даларан, мислейки се за про войн , можеше да вдигнеш една професия и да пооправиш малко героя.


Сложи си ПВЕ геара и сложи нова снимка на която показваш 1400 арп. и стой с ПВЕ геара, за да можем да видим и армори-то. Не мисля, че ще е проблем при вече споменатия по-горе слак по цял ден в Даларан.

П.С. Критиките ми са по-скоро, за да ориентирам хората от гуилда, от мен имаш НЕ дори и да оправиш нещата!

Едит: Дори и да се водим по снимката и да приемем, че имаш 1400 арп. направих сравнение между мен и теб. Аз играя със енчант 110 АП на офф ханд-а и имам 6700+ ап. От там идва, че ако ти сложиш същия енчант ще имаш АП равен на моя. Интересно ми е как се получава това,при положение, че моят Стр е с 80+ повече от твоя?
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Drusa Fury-wor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drusa Fury-wor   Drusa Fury-wor Empty31st Октомври 2012, 15:50

Истината е, че ако това не беше играч, който всички сме виждали и задочно познаваме, кандидатурата вече щеше да е в отхвърлени. Ще се задоволя с това аз да ти кажа Не и да видя мненията на колегите. Ако си оправиш гореизписаната фекална маса и покажеш капка желание току-виж размисля.
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Drusa Fury-wor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drusa Fury-wor   Drusa Fury-wor Empty31st Октомври 2012, 15:51

Доста се чудих какво да напиша като отговор,въпреки че вече май се събраха много войни.
Гиъра е добър,статса не ми се вижда лош като цяло.
Помня как едно време си лафихме с пича и ми се стори пекан,но ще кажа "ПАС",защото мисля , че войните са в повече Smile
Върнете се в началото Go down
Drusa




Брой мнения : 3
Join date : 31.10.2012

Drusa Fury-wor Empty
ПисанеЗаглавие: Drusa   Drusa Fury-wor Empty31st Октомври 2012, 15:52

Незнам защо в армори съм с толкова хит но ако ми погледнеш итемите ще видиш че е 170.Смяташ ли че толкова геарнат вар няма да има най-вайния кап армп.Всички знаем че ако го няма вара бута ряско ДПС.Толкова сум образован от 1 седмица я пиша и пак неможах да я наглася... Снимката я направи друг човек поради повреда в копчето принт ск.после ще кача друга.
Върнете се в началото Go down
Trancemaster
Behemoth
Trancemaster


Брой мнения : 40
Join date : 13.09.2012

Drusa Fury-wor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drusa Fury-wor   Drusa Fury-wor Empty31st Октомври 2012, 16:05

Много войни много нещо пас...
Върнете се в началото Go down
Unhumann
Phoenix
Unhumann


Брой мнения : 34
Join date : 22.08.2012
Age : 34

Drusa Fury-wor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drusa Fury-wor   Drusa Fury-wor Empty31st Октомври 2012, 17:00

Тоше,кандидатурата ти е пълна нула но понеже те познавам и знам че си сериозен и отговорен човек ще ти дам Да.
Върнете се в началото Go down
Toxicnovaxz
Golem
Toxicnovaxz


Брой мнения : 20
Join date : 29.09.2012

Drusa Fury-wor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drusa Fury-wor   Drusa Fury-wor Empty31st Октомври 2012, 17:33

[quote="Berith"]Чудна кандидатура. Нека първо да изтъкна колко грамотно е написана. За 24 години толкова ли се образова или просто го караш през пръсти, защото познаваш хора от гуилда?

+1

Нито съм го виждал нито съм го чувал незнам как играе , имаме и много воини ...ПАС.
Върнете се в началото Go down
Drusa




Брой мнения : 3
Join date : 31.10.2012

Drusa Fury-wor Empty
ПисанеЗаглавие: Drusa   Drusa Fury-wor Empty31st Октомври 2012, 21:10

Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Drusa Fury-wor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drusa Fury-wor   Drusa Fury-wor Empty31st Октомври 2012, 21:48

Изглеждам красив на тоя пик Smile Мерси за снимката :Д
Върнете се в началото Go down
Quicksy
Imp
Quicksy


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2012
Age : 27

Drusa Fury-wor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drusa Fury-wor   Drusa Fury-wor Empty1st Ноември 2012, 23:07

Пас съм засега нека останалите колеги войни кажат своите мнения.
Върнете се в началото Go down
Beattriss
Behemoth
Beattriss


Брой мнения : 50
Join date : 21.08.2012
Age : 31
Местожителство : Sofia

Drusa Fury-wor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drusa Fury-wor   Drusa Fury-wor Empty3rd Ноември 2012, 13:04

Ужасна кандидатура, надменно поведение и несериозно отношение към нас. Дори да беше най-облечения и скилнат войн, само заради това което видях в кандидатурата ти, казвам НЕ.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Drusa Fury-wor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drusa Fury-wor   Drusa Fury-wor Empty

Върнете се в началото Go down
 
Drusa Fury-wor
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Broodwar, Fury Warrior
» Florymont - Fury Warrior
» Cumbacklater - Fury Warrior
» Cryptonite Fury - Warrior
» Kandidatura R pala i War fury

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: