Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Florymont - Fury Warrior

Go down 
+4
Roxolana
Froozy
Toxicnovaxz
Florymont
8 posters
АвторСъобщение
Florymont
Golem
Florymont


Брой мнения : 4
Join date : 30.10.2012

Florymont - Fury Warrior Empty
ПисанеЗаглавие: Florymont - Fury Warrior   Florymont - Fury Warrior Empty30th Октомври 2012, 16:23

1.Име: Казвам се Джамал.

2.Възраст: На 18 години съм.

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Най-близкият град до моето село е Гоце Делчев, а селото ми се казва Плетена.

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Завърших ПМГ-Благоевград, сега уча в УНСС-София, тренирам спортно катерене Very Happy WoW играя от почти 4 години вече и това е едно от хобитата ми Smile

5.Име на героя, с който кандидатствате: Florymont

6.Клас на героя, с който кандидатствате: Fury Warrior

7.Професии на героя, с който кандидатствате: Blacksmithing (+2 gems) + Jewelcrafting (+3 unique gems)

8.Снимка на героя, с който кандидатствате: http://prikachi.com/images/249/5434249n.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Florymont

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.) През времето играно с героят ми съм се убедил, че Warrior се играе най-вече на Armor Penetration, който трудно се капва като си low geared, но е доста лесно когато имаш добър gear. След капването на Armor Penetration-a предпочитам да слагам Strenght gem-ove и тук там Critical и/или Strenght + Critical, което зависи от цвета на gem-a, но почти винаги гледам да съвпадам бонусите от итемите. Относно Талантите сам избрал Таланта - 'Enrage', тъй като 10% повече damage не са никак малко, като сам компенсирал hit rating-a от таланта 'Precision' от итеми които дават hit rating.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд? Ролята ми като DPS е да правя максимално DPS, като се съобразявам с Agro-то, тъй като имам Defence CD-та, да Taunt-вам boss-a, когато е необходимо и да правя всичко, което изисква encounter-a нa boss-a.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия: Fitka - Arcane Mage 6341 Gear Score, Guild <Azure Eclipse>

13.Избройте адоните които използвате: DeadlyBossMod, Recount, Nice Damage, AtlassLoot, DoomCooldownPulse, NAO и Unit Range.

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ): В Dragonfire съм убил всички boss-ове, които съществуват.

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? Имам доста свободно време, така че мога да посещавам редовно guild raid-овете.

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: Предишната ми guild-ия беше <Azure Eclipse> и причината, заради която напускам, е че се разпадна. Лятото една част отидоха да играят Cataclysm в WoW-Freakz, друга не пожелаха и така всеки пое по своя път.

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Да, имам доста познати: Froozy, Mitoshko, Rgc, Gogicha, Quicksy и т.н.

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? За Вас разбрах от познатите ми в guild-ията Ви и разбрах, че в DF останала guild-ия, която има хъс и желание да продължи да играе.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? Очаквам да Ви направя добро впечатление, като един от най-сериозните играчи на <Azure Eclipse>.
Върнете се в началото Go down
Toxicnovaxz
Golem
Toxicnovaxz


Брой мнения : 20
Join date : 29.09.2012

Florymont - Fury Warrior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Florymont - Fury Warrior   Florymont - Fury Warrior Empty30th Октомври 2012, 16:27

Мен не ме ли познаваш вече бе Sad Sad

Как да не му дам ДА.Познавам го и знам ,че е сериозен.
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Florymont - Fury Warrior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Florymont - Fury Warrior   Florymont - Fury Warrior Empty30th Октомври 2012, 16:27

КАТЕГОРИЧНО "ДА"!!!!!
Един от най-добрите и безгрешни играчи ,които познаам .!
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Florymont - Fury Warrior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Florymont - Fury Warrior   Florymont - Fury Warrior Empty30th Октомври 2012, 16:29

Аз съм спечелен. Колегите катерачи рядко са способни геймъри, но очевидно ти си изключението. Да.
Върнете се в началото Go down
Mishoshamara
Imp



Брой мнения : 5
Join date : 17.10.2012

Florymont - Fury Warrior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Florymont - Fury Warrior   Florymont - Fury Warrior Empty30th Октомври 2012, 16:31

И от мен ДА . Знам го от Азуре и няма грешка, само хубави неща може да очакваме от него.
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Florymont - Fury Warrior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Florymont - Fury Warrior   Florymont - Fury Warrior Empty30th Октомври 2012, 16:39

Една дребна забележка - смени наметалото, като вземеш това с Armor penetration и Crit, за 60 Emblem of Frost от вендора в Dalaran. Когато го смениш ще си с около 23-24 Exp, слагаш си един енчант на ръкавиците с 15 Exp и се капваш. Надявам се да си толкова сериозен, колкото казват приятелите ти, да от мен.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Herbalisma
Imp



Брой мнения : 5
Join date : 03.10.2012
Age : 27
Местожителство : Варна

Florymont - Fury Warrior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Florymont - Fury Warrior   Florymont - Fury Warrior Empty30th Октомври 2012, 16:42

Познавам Джамал от доста време и след толкова много райдване с него, мога да кажа, че е един доста скилнат, изучил пвето на лоткл, играч. ГОЛЯМО ДА от мен.
Върнете се в началото Go down
Quicksy
Imp
Quicksy


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2012
Age : 27

Florymont - Fury Warrior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Florymont - Fury Warrior   Florymont - Fury Warrior Empty30th Октомври 2012, 16:47

Доста време съм райдвал с него в ларгасм и 1-2 седмици в азуре Very Happy познавам го от доста време и знам, че е един много скилнат играч.Имаш "ДА" от мен
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Florymont - Fury Warrior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Florymont - Fury Warrior   Florymont - Fury Warrior Empty

Върнете се в началото Go down
 
Florymont - Fury Warrior
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Enragelolz , Fury Warrior
» Cumbacklater - Fury Warrior
» Xasles Fury Warrior
» protection & fury warrior
» Heavystill Fury Warrior

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: