Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Nephthys - Demonology Warlock

Go down 
+10
Zuma
Angelsoul
Lauran_
Beattriss
Unhumann
zullazaz
Rеign
Froozy
Toxicnovaxz
Nephthys
14 posters
АвторСъобщение
Nephthys




Брой мнения : 3
Join date : 18.10.2012

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty18th Октомври 2012, 21:17

1.Име: Йоанна

2.Възраст: 17

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Габрово

4.Кажете ни няколко думи за себе си:
Уча в Национална Априловска гимназия . Заминавам се с рисуване и фотографство като хобита.

5.Име на героя, с който кандидатствате:
Nephthys

6.Клас на героя, с който кандидатствате:
Demonology Warlock

7.Професии на героя, с който кандидатствате:
Engineering и Enchanting

8.Снимка на героя, с който кандидатствате:
http://prikachi.com/images/565/5392565C.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:
http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Nephthys

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)

Понеже се стремя главно към рeйд support съм наблегнала на SP и spirit (а.к.а SP на demonology) за възможно най-голям бонус на рейда. Причината да съм с 13% хит е проста - имам 1% от таланти и разчитам, че в raid-a ще има balance друид или shadow priest ( разбира се имам item-и за хит в случай , че не присъстват гореспоменатите класове).По този начин покривам cap-а от 17% хит.Привърженичка съм на Felguard ,въпреки окаяното му състояние в ДФ.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд?
Raid support - даване на максимални бонуси за останалите играчи в рейда. Също не трябва да се пренебрегва значението на Healthstone и SS, fear на add-ове etc.Не на последно място е правенето на dmg , което за жалост е ограничено за deep demo warlock поради проблемите с пет-а.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:
Това е единственият ми герой

13.Избройте адоните които използвате:
DBM , Cooldowns , MSBT , DiabloMod , Afflicted , Nice Damage ,Gladius , Diminishing Returns etc.

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
LK25HC - completed (естествено имам опит и в предните tier-и raid-ове)

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?
В повечето дни от седмицата - стига да не съм затрупана с работа за училище

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:
Rise Above Hate -> играят катаклизъм в молтен

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:
Колегите от RaH.

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?
В търсенето на добър ПвЕ Хорде Guild се натъкнах на вас.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?
Да съм част от способен колектив , с който да мога да играя любимата игра.
Върнете се в началото Go down
Toxicnovaxz
Golem
Toxicnovaxz


Брой мнения : 20
Join date : 29.09.2012

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty18th Октомври 2012, 21:37

Мисля че локовете са ни в дефицит ...аз лично не разбирам от лок ,но ме кефи интерфейса Diablo Style Very Happy .ПАС.
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty18th Октомври 2012, 22:06

ДА ,щот си момиче !!
Върнете се в началото Go down
Rеign
Titan



Брой мнения : 39
Join date : 21.08.2012

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty18th Октомври 2012, 22:11

Еми хубава кандидатура Smile От класа не разбирам ,ще оставя на колегите лоци да споделят мненията си . По-специално на Радо ако чете.
Върнете се в началото Go down
zullazaz
Centaur
zullazaz


Брой мнения : 6
Join date : 30.09.2012
Age : 27
Местожителство : гр. Плевен

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty18th Октомври 2012, 22:14

играл съм warlock и ми харесваш,така че Да от мен
Върнете се в началото Go down
Unhumann
Phoenix
Unhumann


Брой мнения : 34
Join date : 22.08.2012
Age : 34

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty18th Октомври 2012, 22:15

Хареса ми кандидатурата ти,Да от мен
Върнете се в началото Go down
Beattriss
Behemoth
Beattriss


Брой мнения : 50
Join date : 21.08.2012
Age : 31
Местожителство : Sofia

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty19th Октомври 2012, 08:03

Кандидатурата определено ме грабна. Създава хубави първи впечатления по доста параграфи. Освен това лоците са малко,а момичетата също. Very Happy Искам , обаче, първо да чуя някакви мнения по отношение на геар, статс и развитие на героя и от хората, които са по-навътре с този клас и спек. За сега съм ПАС, клонящ към Да. bounce
Върнете се в началото Go down
Lauran_
Golem



Брой мнения : 9
Join date : 15.10.2012

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty19th Октомври 2012, 09:10

как си пускаш shadow cleave че като го гледам къде е и няма байнд ми е интересно
Върнете се в началото Go down
Angelsoul
Centaur



Брой мнения : 7
Join date : 14.10.2012

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty19th Октомври 2012, 09:10

Познавам я, много свястна като играч и умения, само ще те помоля да си сложиш други ръкавици, че този ратфул не е за предпочитане Very Happy. ДА от мен
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty19th Октомври 2012, 09:34

Като гледам Shadow Cleave е на макро със Shadow Bolt.
Гиара ти не е особенно добър, но имаш правилно балансиран статс, което е добре. Билда ти нещо не ми допада особенно, защо нямаш вдигнат Nemesis? Kато за съпорт ще е по-добре да вдигнеш още 1 точка на Improved Healthstone вместо Improved Demonic Tactics.
Като цяло мисля, че е доста по-добре да се играе с Imp от колкото с Felguard, но все пак всеки си преценява.
Поради липсата на Demonology Warlock на рейд 2 имаш да от мен.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Quicksy
Imp
Quicksy


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2012
Age : 27

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty19th Октомври 2012, 11:35

1 време бях лок... :Д.Имаш Да от мен
Върнете се в началото Go down
implsnn
Golem



Брой мнения : 15
Join date : 22.09.2012
Age : 28
Местожителство : Varna

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty19th Октомври 2012, 11:43

Добра кандидатура ! Не разбирам изобщо от Лок ,но щом колегите които разбират от Локове ти дават положителен,ще го направя и аз ! ДА
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty19th Октомври 2012, 11:54

Nephthys написа:

Уча в Национална Априловска гимназия . Заминавам се с рисуване и фотографство като хобита.

"Фотография" се нарича. Иначе нелоша кандидатура. Вдигай Nemesis и Improved Healthstone, махай Felguard-а. Пръстенът ти не е верен. Сменяй main и offhand-а за staff-а от BQ. Не ти трябват 13% хит, а или 11% в случай, че имаш и двата хит бонуса от други хора в рейда, или 14% в случай, че разчиташ само на един от тях. Имаш абсолютно ненужни умения по интерфейса, докато някои изключително важни са заврени в небитието. Липсват и адекватни биндове. Харесва ми чувството за хумор, че си си пуснала Unending Breath. За нещастие обаче все пак отговорът ми е Не. Помоему Angelsoul ще е по-добро решение за Demonology lock за втория ни рейд. На този етап вече не се стремим само да одобряваме приемливи играчи с цел завишаване на набора, с който разполагаме, а да привличаме най-способните хора в сървъра. За мен засега ти не си от тях. Успех все пак.


П.П. (след коментара на Мишо): Уви. Благодаря на колегата, че посочи неточността. Тъй или инак на теб, Йоанна, все пак ти трябват 14, а не 13% :]


Последната промяна е направена от Roxolana на 19th Октомври 2012, 12:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty19th Октомври 2012, 11:57

Радо само да ти кажа, че фикснаха това с хит бонуса и вече получаваш само 3%, а не 6%, когато има Bdruid и Spriest.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Veleron
Behemoth
Veleron


Брой мнения : 34
Join date : 26.08.2012
Age : 26
Местожителство : Varna

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty19th Октомври 2012, 14:39

Не разбирам изобщо от уарлок затова ще се водя от това което виждам на снимката.....

Много претъпкан интерфейс, виждам само 5 key binda...
Отговора ми клони повече към НЕ
Върнете се в началото Go down
Nephthys




Брой мнения : 3
Join date : 18.10.2012

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty19th Октомври 2012, 15:38

Съгласих се с критиката по build-a и го промених (точката в Suppression е именно поради причината , че имам 13% хит , а не 14% - 2/3 Nemessis понеже хита ми е приоритет - когато придобия по-добър gear ще го променя). Относно gear-a - нямам стафа от BQ иначе бих го сложила . Относно пръстена - имам Memory of Malygos(heroic) ,но отново не го ползвам в името на hit cap-ването.
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty19th Октомври 2012, 19:06

Nephthys написа:
Съгласих се с критиката по build-a и го промених (точката в Suppression е именно поради причината , че имам 13% хит , а не 14% - 2/3 Nemessis понеже хита ми е приоритет - когато придобия по-добър gear ще го променя). Относно gear-a - нямам стафа от BQ иначе бих го сложила . Относно пръстена - имам Memory of Malygos(heroic) ,но отново не го ползвам в името на hit cap-ването.

Готин отговор. Променям гласа си на Пас и искам да те видя на пробен рейд.
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty19th Октомври 2012, 19:06

Тестов рейд. Ще ти пиша ингейм утре или в неделя.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Nephthys




Брой мнения : 3
Join date : 18.10.2012

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty19th Октомври 2012, 19:52

Към колко часа е желателно да съм он?
Върнете се в началото Go down
Rеign
Titan



Брой мнения : 39
Join date : 21.08.2012

Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty19th Октомври 2012, 20:14

20:00 да си онлайн Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Nephthys - Demonology Warlock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nephthys - Demonology Warlock   Nephthys - Demonology Warlock Empty

Върнете се в началото Go down
 
Nephthys - Demonology Warlock
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Demonology Warlock
» Hardplay,Demonology Warlock.
» Angelsoul , Demonology/Hibrid Warlock
» Gadnika-warlock

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: