Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кандидатура: Berksa, Shadow Priest

Go down 
+5
implsnn
Burgus
Quicksy
Froozy
Berksa
9 posters
АвторСъобщение
Berksa
Titan
Berksa


Брой мнения : 30
Join date : 17.10.2012
Age : 28
Местожителство : гр. Варна

Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура: Berksa, Shadow Priest   Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty17th Октомври 2012, 20:46

1.Име:
- Беркан

2.Възраст:
- 17г.

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина):
- гр. Варна

4.Кажете ни няколко думи за себе си:
- Добър по характер, услужлив, не обичам да се карам с хората и не съм бързо избухлив.

5.Име на героя, с който кандидатствате:
- Berksa

6.Клас на героя, с който кандидатствате:
- Priest : MS: Shadow OS: Discipline

7.Професии на героя, с който кандидатствате:
- Enchanting - 450 Tailoring - 450

8.Снимка на героя, с който кандидатствате:
- http://www.prikachi.com/images/195/5389195A.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:
- http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Berksa

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)
- Съсредоточавам се върху спел пауъра и на второ място хейст рейтинга. Талантите са ми 15/0/56.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд?
- Ролята ми в рейда е да правя ДПС, но ако трябва ще помагам и за хеала и диспел-а.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:
- Нямам други герои.

13.Избройте адоните които използвате:
- DBM, Bartender, Sexy Map,Quartz, ShadowPriestDOT Timer, Recount, Grid, Bagnon, GearScore, AtlasLoot, MSBT, NPC scan, Autosave.

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
- Не съм убивал единствено The Lich King на 25hc и 10hc.

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?
- Мога да посещавам 3-4 пъти седмично.

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:
- Бил съм в Hide And Seek, но напуснах поради простата причина, че лидерката ни спря да логва и гилдът започна да прави все по-малко и по-малко гр-та седмично. После се присъединих към Rise Above Hate, но наскоро взеха решение да се преместят в Молтен, на Катаклизъм, но предпочитам да играя WOTLK.

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:
- Ами, Zuma, Implsnn и Enragelolz, за други в момента не мога да се сетя.

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?
- За гилда ви разбрах от хората в сървъра. Говорят, че гилдът е доста стабилен.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?
- Ако кандидатурата ми бъде одобрена, очаквам да се наслаждавам на приятни и леки рейдове, но на първо място да подпомогна за развитието на гилда.


Последната промяна е направена от Berksa на 18th Октомври 2012, 19:59; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура: Berksa, Shadow Priest   Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty17th Октомври 2012, 20:50

Категорично "ДА" .

ПС:В кое даскало си е :Д
Върнете се в началото Go down
Quicksy
Imp
Quicksy


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2012
Age : 27

Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура: Berksa, Shadow Priest   Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty17th Октомври 2012, 20:51

Да.От мен изглежда ми сер. играч + това ни трябват шадол попове.
Върнете се в началото Go down
Burgus
Golem
Burgus


Брой мнения : 13
Join date : 10.10.2012

Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура: Berksa, Shadow Priest   Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty17th Октомври 2012, 21:03

Доста добър играч. В играта .. докато вдигах приеста си .. се срещнах с хора които разбират от класа и то добре... И те не са повече от 5... Berksa e един от тях. Успех - ДА!
Върнете се в началото Go down
implsnn
Golem



Брой мнения : 15
Join date : 22.09.2012
Age : 28
Местожителство : Varna

Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура: Berksa, Shadow Priest   Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty17th Октомври 2012, 21:13

Стар сънародник от Hide and Seek ! Не разбирам от приест но берко е доста скилнат и си разбира предостатъчно от героя си ! Категорично ДА !
Върнете се в началото Go down
Enragelolz
Titan



Брой мнения : 33
Join date : 14.10.2012
Age : 27

Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура: Berksa, Shadow Priest   Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty18th Октомври 2012, 04:33

Бил съм с него в Hide and Seek и в Rise Above Hate и знам , че е доста добър играч. Мога да ви гарантирам , че ако го приемем няма да имаме проблеми с него - ДА
Върнете се в началото Go down
Beattriss
Behemoth
Beattriss


Брой мнения : 50
Join date : 21.08.2012
Age : 31
Местожителство : Sofia

Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура: Berksa, Shadow Priest   Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty18th Октомври 2012, 05:54

Гиъра е доста добър мееееко казано, но според мен трябва да вдигнеш SP и crit за сметка на Haste. Чак 1200 не ти трябва. Hit-a ти също е в повече(11% стигат, макар че капа се води 13%). Пръстена Memory of Malygos може да ти помогне да го намалиш малко и да си дигнеш още СП,а за да увеличиш крита ти препоръчвам Loop of the endless labyrinth. Не знам дали талантите ти са тези, които ми отваря арморито, но ако са те - има неща които не ми се връзват. Интересно ми е колко дпс правиш с този гиър, защото съм убедена, че при малко по-различен стат, би трябвало да правиш дори повечко. За момента не мога да ти кажа ДА или НЕ, докато не видя отговора ти или не ме убедиш някакси, че този начин за игра с Shadow Priest е по-добър Wink Няма да изпадам в още подробности, защото ще се получи един наистина много дълъг пост.... Това е за сега от мен.
И моля да направиш screen със включен inner fire i prayer of spirit.


Последната промяна е направена от Beattriss на 18th Октомври 2012, 14:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура: Berksa, Shadow Priest   Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty18th Октомври 2012, 14:45

Привет Berksa, не съм сигурен нали ме помниш от Red Army, но моите спомените за теб са само хубави, не съм гледал DPS, но като човек нямаш грешка.
Надявам се да приемеш съветите на Beattriss и да оправиш статса ( ако това ще увеличи щетата която правиш ), да от мен.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Berksa
Titan
Berksa


Брой мнения : 30
Join date : 17.10.2012
Age : 28
Местожителство : гр. Варна

Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура: Berksa, Shadow Priest   Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty18th Октомври 2012, 16:15

Добър вечер.Естествено, че те помняSmile. Да, знам че хит-а ми е овъркапнат и съм съгласен за Memory of Malygos, даже точно си мислех да го сменя със Валанарския, когато имам възможност, но другия, който е от репутацията мисля че е по-добре да си остане заради прока. Вярно Лооп-а ще ми увеличи спел пауъра-а със 11, но според мен не си струва.А, и колко според теб трябва да ми е дпс? Smileзащото днес ми се мярнаха едни 18-19к... амм правя повечко,със едно ънхоли ДК в рейда.Мога да постна скрийн на DB на един от последните гр-та може би, със RaH. Smile За талантите, не знам за кой по-точно говориш, но ако е за Vieled Shadows... според мен този талант е безмислен. Ето снимката : http://prikachi.com/images/242/5391242k.jpg


Последната промяна е направена от Berksa на 18th Октомври 2012, 17:42; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Beattriss
Behemoth
Beattriss


Брой мнения : 50
Join date : 21.08.2012
Age : 31
Местожителство : Sofia

Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура: Berksa, Shadow Priest   Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty18th Октомври 2012, 17:28

Е,аз не се и съмнявам, че ДПС-а ти е добър. Все пак с тоя гиър ако правеше по - малко щеше да е срамота. Това за Лооп-а беше идея,ако нямаш малигоса (с цел крит вместо хейст), явно не съм се изразила достатъчно разбираемо. Безумно би било някой да играе без този от репа.Но така и не каза нищо за хейста. Защо смяташ че ти е необходим 1200 ?
Върнете се в началото Go down
Berksa
Titan
Berksa


Брой мнения : 30
Join date : 17.10.2012
Age : 28
Местожителство : гр. Варна

Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура: Berksa, Shadow Priest   Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty18th Октомври 2012, 17:37

Ами докато капвах хит-а и се сокетвах се получи, така че хейста ми се дигна на 1200. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Berksa
Titan
Berksa


Брой мнения : 30
Join date : 17.10.2012
Age : 28
Местожителство : гр. Варна

Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура: Berksa, Shadow Priest   Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty18th Октомври 2012, 18:19

Готов съм. Намалих го. Smile
Върнете се в началото Go down
Beattriss
Behemoth
Beattriss


Брой мнения : 50
Join date : 21.08.2012
Age : 31
Местожителство : Sofia

Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура: Berksa, Shadow Priest   Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty18th Октомври 2012, 18:21

След като се разбрахме за хейста и момчето се съгласи и прие съвета, смятам , че вече спокойно мога да му дам отговора си. Очевидно си имаме работа с разбран човек. А за интерфейса, не че е фатално да го остави така, но ако се погрижи и за него ще бъде още по добре. Все пак...ДА Smile
Върнете се в началото Go down
Toxicnovaxz
Golem
Toxicnovaxz


Брой мнения : 20
Join date : 29.09.2012

Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура: Berksa, Shadow Priest   Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty18th Октомври 2012, 18:40

Не съм специалист за поповете ,но знам повечето неща ,които ми е казвала Ели Very Happy .Кандидата съм го срещал на рейдове разбран е и слуша какво му казва лидера затова ще му дам ДА.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура: Berksa, Shadow Priest   Кандидатура: Berksa, Shadow Priest Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура: Berksa, Shadow Priest
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination
» Кандидатура
» Bluestar D/H Priest
» Golis Shadow Priest
» Tuiny , holy priest

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: