Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Manko Fwarior

Go down 
+8
Toxicnovaxz
Rеign
Berith
Roxolana
zullazaz
Froozy
Quicksy
Manko
12 posters
АвторСъобщение
Manko
Centaur



Брой мнения : 2
Join date : 15.10.2012

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty15th Октомври 2012, 20:16

1.Име: Мариан

2.Възраст: 19

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Пловдив

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Просто искам да има разбирателство между нас и да се забавляваме Smile

5.Име на героя, с който кандидатствате: Manko

6.Клас на героя, с който кандидатствате: Warior

7.Професии на героя, с който кандидатствате: JC Mining

8.Снимка на героя, с който кандидатствате: http://prikachi.com/images/685/5321685s.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: мм не става...

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.) информация черпя от личен опит.. таланта от който махнах 2 точки е Improved Berserker Rage..причината е че имам достатъчно rage, а и ми стига да си махам fear на BQ с него....на негово място сложих Enrage.. за повече дпс.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд? Максимални щети на боса.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия: Maxiubg- Rpaladin 6k gs.. няма guild

13.Избройте адоните които използвате: DBM,Recount

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
ICC 10n -Full run
ICC 25n -Full run
ICC 10hc-до LK
ICC 25hc-до LK

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? Всеки ден!

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:Nemesiss-малоумен лидер... Unforgivable-няма хора за raid....Rise Above Hate-преместиха се в друг server.

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Maely- доста време бяхме в Unforgivable заено.

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? Maely ми я препоръча

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? pale
Върнете се в началото Go down
Quicksy
Imp
Quicksy


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2012
Age : 27

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty15th Октомври 2012, 20:20

Да
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty15th Октомври 2012, 20:22

ДА
Върнете се в началото Go down
zullazaz
Centaur
zullazaz


Брой мнения : 6
Join date : 30.09.2012
Age : 27
Местожителство : гр. Плевен

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty15th Октомври 2012, 20:26

Да
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty15th Октомври 2012, 21:37

Моля колегите да дават по-изчерпателни отговори. Забележката е по-специално към Денислав, че ми писна да чета едносрички.

По темата - момчето ми допада, добре написана кандидатура. Все пак коментарът за лидера на Nemesis ми се стори малко краен, дори да е вярно. Тоя интерфейс... ясно, че Warrior-а не е голяма философия, но все си мисля, че тия барове можеш да ги запълниш с нещо по-полезно от 10 различни ездитни животни. Вземи решение дали да не го смениш тоя Mining за нещо по-полезно, щом ще DPS-ваш. Да от мен.

П.П. Редно е да вметна, че аз от Warrior не разбирам. Сиреч, вероятно в този случай мнението на Berith е значително по-важно от моето.


Последната промяна е направена от Roxolana на 15th Октомври 2012, 22:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Berith
Behemoth



Брой мнения : 31
Join date : 18.09.2012
Age : 34

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty15th Октомври 2012, 22:39

Марианчо моето мнение е следното - ти си нямаш и понятие от своя клас , започвам да изброявам:

1. Малко крит - и моя е 49 , но аз знам защо е толкова, а мога да си заложа главата , че ти си нямаш и хабер от това защо твоя е толкова малко.
2. 300 хит - ти въобще знаеш ли колко ти е хит кап-а?
3. Дори и да приемем, че знаеш какво е хит кап и знаеш колко е , защо подяволите си вдигнал таланта Precision 3 пъти? Може би си на принципа на Мечо Пух... незнам ти ще кажеш.

4. Бил съм с теб на раид и си изключително слаб войн. Слаб откъм ДПС , а опита ми показва, че такива хора нямат и доста други качества с които биха могли да компенсират.

5. Не мисля, че трябва дори да се стига до 5-та причина за да ти дам едно ГОЛЯЯМО НЕ!


П.С. (надявам се, че знаеш какво значат съкращенията) Коментара ти относно ГМ-а на Nemessis мислиш ли, че ти трупа особено много точки пред нас? Или пък, че дори и да играеш с повече от 2 адд-она , то ти си изброил ДБМ (защото е задължителен) и Recount..... Сами хората да си направят извод след моя коментар Smile Успех!
Върнете се в началото Go down
Rеign
Titan



Брой мнения : 39
Join date : 21.08.2012

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty15th Октомври 2012, 23:09

Roxolana написа:
Моля колегите да дават по-изчерпателни отговори. Забележката е по-специално към Денислав, че ми писна да чета едносрички.

+1

Така ако не спрете да пишете само "Да" и "Не" без каквато и да е било аргументация ще ви взема правата да пишете по апликациите ,така или иначе няма полза от мненията ви. Sad


А относно апликацията ,еми нямам и идея от вар ,апликацията е хубава ,но ще оставя да решат колегите ПАС .
Върнете се в началото Go down
Manko
Centaur



Брой мнения : 2
Join date : 15.10.2012

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty15th Октомври 2012, 23:34

Ники..... нека ти кажа следното
1- малко крит.. ама и неговия бил толкова.... нямам твоя колан.. иначе щтеше да ми е 50%.. и може ли да ми кажеш защо твоя е толкова...?
2-В момента хита ми е 220...
3-Защо подяволите да не вдигам Pecision 3 пъти..?
4-Не помня на да съм бил на райд с теб... ако е било с рандоми,е възможно да съм бил неадекватен и слаб ДПС... но не мисля,че съм тоолкова слаб войн, за колкото ме смяташ.

За коментара отнисно ГМ-а на Nemisis.. дори се въздържах..
Върнете се в началото Go down
Berith
Behemoth



Брой мнения : 31
Join date : 18.09.2012
Age : 34

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty15th Октомври 2012, 23:58

OK - хареса ми отговорът ти, въпреки моето доста агресивно отношение.. Променям отговорът си на - За Тест Раид

И все пак давам ти примерни статс - 1400 арп. ратинг , 214 експертайс реитинг , 164 хит рейтинг (при 3 точки на Precision) , и няма да е зле да си около 55% крит извън раид. Това се получава като смениш примерно ринга от репутация със същия с агилити. (просто пример)

Надявам се да съм бил полезен , все пак ГМ-а взима последното решение. Успех!
Върнете се в началото Go down
Toxicnovaxz
Golem
Toxicnovaxz


Брой мнения : 20
Join date : 29.09.2012

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty16th Октомври 2012, 10:43

Познавам го от предишния ми гилд ...сериозен е ,знае какво да прави не е някав неориентиран.ДА.
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty16th Октомври 2012, 10:53

Като си няма никфа идея от тоя клас нито статс нито абсолютно нищо,нито познавам човека,нито съм райдвам с него,нито знам как се държи и как искаш да кажа нещо повече от "ДА" или "НЕ"?
Казвам си тфа ,което съм видял от кандидатурата,което може да е само "ДА" или "НЕ".

Ако ви е проблем ок ....ще кажа-> "ДА" харесва ми кандидатурата ти Smile
Върнете се в началото Go down
Trancemaster
Behemoth
Trancemaster


Брой мнения : 40
Join date : 13.09.2012

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty16th Октомври 2012, 10:58

ДА от мен.Познавам го и си играе доста добре
Върнете се в началото Go down
Totemche

Totemche


Брой мнения : 21
Join date : 10.09.2012
Age : 36
Местожителство : Sofia

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty16th Октомври 2012, 11:11

Може и да ми хареса като войн но след Тест Райд
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty16th Октомври 2012, 12:42

Апликацията ми хареса, но като цяло нивото ти с войн не е много високо.
На снимката, която си ни показал ясно се вижда, че си с 300 Hit и 24/24 Exp, Hit капа ти е 8%, което е 164 Hit + 3% от таланта, който си качил. Exp капа ти е 26 за оръжието, което държиш в дясната ръка, а за второто оръжие е достатъчно 20-21 ( това е моя преценка ), но за жалост ти си крава и не получаваш бонуса от 5 Exp.
Друго, което не ми харесва особенно е това, че нямаш Hotkeys на някои важни умения, но да не издребняваме толкова това си е твой избор.
Мисля, че вече имаме достатъчно войни, но никога не е излишен още един, така че ще видим какво правиш довечера.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Beattriss
Behemoth
Beattriss


Брой мнения : 50
Join date : 21.08.2012
Age : 31
Местожителство : Sofia

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty16th Октомври 2012, 20:43

Не мога да кажа, че кандидатурата ме е впечатлила особено, но да речем, че е прилична. От войни не разбирам и нямам никакви впечатления от момчето, така че съм ПАС.
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty18th Октомври 2012, 20:27

Извиняваме се за забавянето, но трябва да минеш през тест рейд. Най-вероятно понеделник или вторник ще те пробваме.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Quicksy
Imp
Quicksy


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2012
Age : 27

Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty19th Октомври 2012, 11:30

For Test.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Manko Fwarior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Manko Fwarior   Manko Fwarior Empty

Върнете се в началото Go down
 
Manko Fwarior
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: