Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham

Go down 
+5
Roxolana
Unhumann
Quicksy
Froozy
fokosa
9 posters
АвторСъобщение
fokosa




Брой мнения : 5
Join date : 15.10.2012

Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham   Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty15th Октомври 2012, 20:14

1.Име: Георги

2.Възраст: 22

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Ловеч

4.Кажете ни няколко думи за себе си: "If you wanna be the best you need beat the best!"

5.Име на героя, с който кандидатствате: Myxaxa

6.Клас на героя, с който кандидатствате: Shaman

7.Професии на героя, с който кандидатствате: Tailoring

8.Снимка на героя, с който кандидатствате:
>> CUK <<
>> CUK <<
>> CUK <<
>> CUK <<
>> CUK <<
>> CUK <<


9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:

>> CUK <<


10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.) този въпрос доста ме обърка, игая WoW от пач 1.2.0 което значи 8 години надявам се не ме карате да казвам какви са решенията ми, 24 часа няма да ми стигнат да пиша.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд?

Healer

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:

Ftte който е Warr в моя си гилд кадето съм сам ...

13.Избройте адоните които използвате: Доста са, но най важните: DBM, Omen, GC, BT, SpellAlert, IB, VuhDo ... и още доста.

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ): предполагам става въпрос за опита ми в ICC25hc, стигал съм до Sindragosa(1%) ICC25n почти всяка седмица бия LK ...

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? Зависи от доста неща, но предполагам поне 2-3 пъти.

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: Nurfed, Nemesis, BOTD

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Mayeta

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? Mayeta ми спомена за гилда, естествено само хубави неша и се реших да кандидатствам

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? Пресполагам прогрес в ICC което за мен значи LK на 25HC ..., както и надявам се нови онлайн приятели Smile
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham   Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty15th Октомври 2012, 20:22

Малко Хейст,СП и т.н Мн насъбран интерфейс.
"НЕ"!
Лично за мен има много по добри избори от теб, с тия 6к ХПС не ме кефят :Д
Върнете се в началото Go down
Quicksy
Imp
Quicksy


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2012
Age : 27

Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham   Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty15th Октомври 2012, 20:22

Да
Върнете се в началото Go down
Unhumann
Phoenix
Unhumann


Брой мнения : 34
Join date : 22.08.2012
Age : 34

Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham   Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty15th Октомври 2012, 20:31

Какви са причините за напускането ти от нурфед?
Върнете се в началото Go down
fokosa




Брой мнения : 5
Join date : 15.10.2012

Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham   Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty15th Октомври 2012, 20:38

Unhumann написа:
Какви са причините за напускането ти от нурфед?

Поради доста основателна причина немога поне още една седмица да влизам в ТС, при което правим WIPE на професора ... и ест. накара всички да влязат (Amiroff) "който не влезе в ТС го киквам от гилда...!" та аз реших сам да Leave все пак преди всичко искам уважение. На всеки му се налага или е възпрепятстван от нещо в моя случай става въпрос за близак човек който скоро си отиде!(предполагах щяхте да питате причината за това написах)
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham   Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty15th Октомври 2012, 21:25

fokosa написа:

4.Кажете ни няколко думи за себе си: "If you wanna be the best you need beat the best!"

Само от това имаш Не от мен. Човек, който е дотолкова лишен от идентичност, че наместо действително да сподели нещо за себе си лепва един от най-малоумните девизи в световната история помоему няма с какво да допринесе за гилдията ни. Да не говорим, че си успял да сгрешиш дори това простовато изречение. Дори обаче да затворим очи за тези фамозни провали: имаш само една професия, лоши показатели, ужасен интерфейс. Жалка история.
Върнете се в началото Go down
fokosa




Брой мнения : 5
Join date : 15.10.2012

Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham   Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty15th Октомври 2012, 21:32

Roxolana написа:
fokosa написа:

4.Кажете ни няколко думи за себе си: "If you wanna be the best you need beat the best!"

Само от това имаш Не от мен. Човек, който е дотолкова лишен от идентичност, че наместо действително да сподели нещо за себе си лепва един от най-малоумните девизи в световната история помоему няма с какво да допринесе за гилдията ни. Да не говорим, че си успял да сгрешиш дори това простовато изречение. Дори обаче да затворим очи за тези фамозни провали: имаш само една професия, лоши показатели, ужасен интерфейс. Жалка история.

Ти какво би казал за себе си? Въпроса изобшо не е зададен правилно. Мога да кажа че съм красив и умен това също отговаря на въпроса, но надали ще е важно за гилда нали?
Върнете се в началото Go down
fokosa




Брой мнения : 5
Join date : 15.10.2012

Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham   Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty15th Октомври 2012, 21:38

Roxolana написа:
fokosa написа:

4.Кажете ни няколко думи за себе си: "If you wanna be the best you need beat the best!"

Само от това имаш Не от мен. Човек, който е дотолкова лишен от идентичност, че наместо действително да сподели нещо за себе си лепва един от най-малоумните девизи в световната история помоему няма с какво да допринесе за гилдията ни. Да не говорим, че си успял да сгрешиш дори това простовато изречение. Дори обаче да затворим очи за тези фамозни провали: имаш само една професия, лоши показатели, ужасен интерфейс. Жалка история.

Били ми показал твоя интерфейс, за да разбера как можеби е правилно? И се пак мисля че всеки играе както му е удобно, а не както смята Guild Mastera нали?
Ако се чудиш за какво да се заядеш е доста по лесно да кажеш просто НЕ.
Върнете се в началото Go down
Beattriss
Behemoth
Beattriss


Брой мнения : 50
Join date : 21.08.2012
Age : 31
Местожителство : Sofia

Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham   Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty15th Октомври 2012, 21:52

Ти дори не разбра какво ти се говори. Просто си в абсолютна грешка. Няма защо и аз да се хабя да ти обяснявам, защото и това няма да разбереш. Но се надявам да разбереш поне това - човек като теб няма как да се впише в нашия колектив, следователно - НЕ
Върнете се в началото Go down
Berith
Behemoth



Брой мнения : 31
Join date : 18.09.2012
Age : 34

Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham   Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty15th Октомври 2012, 22:26

Така да обощим мненията на колегите и разбира се твоите. Героя ти е супер, статс-а е мега супер ( без Данчо да се обижда Smile ) . Само една малка забележка - 1269 ти е хасте кап-а.Гледаи това да го оправиш зарад самия себе си.

Малко история. Апликациите не са измислени само с цел да ти пост-неш 3 снимки с велик дпс/хпс. Апликациите показват дали си грамотен човек или не , дали можеш да издържиш на критики били те основателни или не. Разбира се не на последно място дали си агресивно настроен и дали мислиш преди да действаш. Всичко това беше изразено в твоята апликация. И-и-и-и какво като така е казал Амироф??? Ти от какъв зор лефтваш сам с лека ръка. Защо не се бориш за мястото си и не го отстояваш??? Тук същото - Радо (Roxolana) ти казва нещо за което не е прав според мен, и какво от това? Това не ти дава право да го нападаш!!!


Абе като цяло не си за нас , може да не си такъв човек , но това показа в своята апликация. Въпреки якия статс и геар от мен имаш едно голямо НЕ!!!
Върнете се в началото Go down
fokosa




Брой мнения : 5
Join date : 15.10.2012

Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham   Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty16th Октомври 2012, 10:12

Berith написа:
Така да обощим мненията на колегите и разбира се твоите. Героя ти е супер, статс-а е мега супер ( без Данчо да се обижда Smile ) . Само една малка забележка - 1269 ти е хасте кап-а.Гледаи това да го оправиш зарад самия себе си.

Малко история. Апликациите не са измислени само с цел да ти пост-неш 3 снимки с велик дпс/хпс. Апликациите показват дали си грамотен човек или не , дали можеш да издържиш на критики били те основателни или не. Разбира се не на последно място дали си агресивно настроен и дали мислиш преди да действаш. Всичко това беше изразено в твоята апликация. И-и-и-и какво като така е казал Амироф??? Ти от какъв зор лефтваш сам с лека ръка. Защо не се бориш за мястото си и не го отстояваш??? Тук същото - Радо (Roxolana) ти казва нещо за което не е прав според мен, и какво от това? Това не ти дава право да го нападаш!!!


Абе като цяло не си за нас , може да не си такъв човек , но това показа в своята апликация. Въпреки якия статс и геар от мен имаш едно голямо НЕ!!!

"... дали можеш да издържиш на критики били те основателни или не..." да определено бих разбрал ако е градивна критика, а не просто заяждане.
"Разбира се не на последно място дали си агресивно настроен и дали мислиш преди да действаш." с нищо не съм показал агресия, това че отговарям на дадена критика с въпрос агресиван ли ме прави?
" И-и-и-и какво като така е казал Амироф??? Ти от какъв зор лефтваш сам с лека ръка. Защо не се бориш за мястото си и не го отстояваш???" да се боря? Та аз играя за удоволствие, а не за да търпя комплексите на някой!
"... Това не ти дава право да го нападаш!!! " никого не съм нападал, не съм агресивна личност. Доста грешно впечатление!

Благодаря за коментара ти, можеби единствения от които успях да извлека нещо положително и който прочетох с интерес!

ПС: Не аз нападам някой и се държа "агресивно". Прочети пак коменарите ми без да си пристрастна.
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham   Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty16th Октомври 2012, 10:48

Ники може да си прав имаш опит със шаман и т.н и си зпаознат,но за мен шамана се играе само на хейст(всеки има свой стилSmile Smile
Оттам идва коментара ми Smile
Върнете се в началото Go down
Trancemaster
Behemoth
Trancemaster


Брой мнения : 40
Join date : 13.09.2012

Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham   Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty16th Октомври 2012, 10:57

Чисто и просто НЕ.
Върнете се в началото Go down
Totemche

Totemche


Брой мнения : 21
Join date : 10.09.2012
Age : 36
Местожителство : Sofia

Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham   Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty16th Октомври 2012, 11:06

Arrow Не си капнал Хейста Най-важния статс за ресто
Arrow Много малко Крит
Arrow Слагал си MP5 нещо което е излишно за шаман който не си е капнал хейста

тъй като основния клас с които съм играл най-много в ДФ е шаман от мен НЕ
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham   Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура, Myxaxa, Resto Sham
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Agregorn resto shamy
» Кандидатура
» Implsnn,Resto shaman
» Dycroft resto dudu
» Gogich - Resto Shamy

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: