Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Psiharcheto - Unholy DK

Go down 
+8
Zuma
Tuko
Berith
Unhumann
Quicksy
Trancemaster
Froozy
Psiharcheto
12 posters
АвторСъобщение
Psiharcheto
Golem



Брой мнения : 3
Join date : 14.10.2012

Psiharcheto - Unholy DK Empty
ПисанеЗаглавие: Psiharcheto - Unholy DK   Psiharcheto - Unholy DK Empty14th Октомври 2012, 13:28

1.Име: Кольо

2.Възраст: 20

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Плевен

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Разбран, с чувство за хумор и желание за игра. Несъм конфликтна личност и знам значението на думата - Team play

5.Име на героя, с който кандидатствате: Psiharcheto

6.Клас на героя, с който кандидатствате: Death Knight

7.Професии на героя, с който кандидатствате: Jewelcrafting / Engineering

8.Снимка на героя, с който кандидатствате: http://prikachi.com/images/310/5377310x.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Psiharcheto

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.) Талантите ми неса по различни от останалите герои. Решенията кои талант да избера са по мои наблюдения имаики предвид кое работи и кое не

11.Каква е ролята на класа ви в рейд? Да подържам Horn of Winter и да направя възможно най-много дпс.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия: Нямам алтернативни герои / Rise Above Hate

13.Избройте адоните които използвате: DBM, Skada, Geather, MSBT

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ): Играя от 3 год. в DF / бутал съм всеки един босс който позволява сървъра

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? Мога да посещавам всеки раид

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: Alleria, Wargasm, Ghost Team, Method, Good Guild (вмомента несе сещам за пречините ) настоящия ми гилд е Rise Above Hate, a прочината е , че се преместихме да играем Ката в Молтен а аз имам желание за игра и в Dragonfire

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Може и да имам но несе сещам вмомента

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? Чувал съм хубави неща за вас от различни стрни.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? Очаквам да намеря приятна компания от хора със желание за игра и без конфликти


Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Psiharcheto - Unholy DK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Psiharcheto - Unholy DK   Psiharcheto - Unholy DK Empty14th Октомври 2012, 13:34

ДА,добър играч !
Върнете се в началото Go down
Trancemaster
Behemoth
Trancemaster


Брой мнения : 40
Join date : 13.09.2012

Psiharcheto - Unholy DK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Psiharcheto - Unholy DK   Psiharcheto - Unholy DK Empty14th Октомври 2012, 13:36

Много дк-та НЕ.
Успех.
Върнете се в началото Go down
Quicksy
Imp
Quicksy


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2012
Age : 27

Psiharcheto - Unholy DK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Psiharcheto - Unholy DK   Psiharcheto - Unholy DK Empty14th Октомври 2012, 13:45

Мн голям пич.Да от мен.(Маели ще има райд 2/пуг райд.)
Върнете се в началото Go down
Unhumann
Phoenix
Unhumann


Брой мнения : 34
Join date : 22.08.2012
Age : 34

Psiharcheto - Unholy DK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Psiharcheto - Unholy DK   Psiharcheto - Unholy DK Empty14th Октомври 2012, 14:04

Да,мисля че има място за 2ро ънхоли дк в гуилда
Върнете се в началото Go down
Berith
Behemoth



Брой мнения : 31
Join date : 18.09.2012
Age : 34

Psiharcheto - Unholy DK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Psiharcheto - Unholy DK   Psiharcheto - Unholy DK Empty14th Октомври 2012, 14:44

ДА
Върнете се в началото Go down
Tuko
Centaur
Tuko


Брой мнения : 20
Join date : 22.08.2012
Age : 28
Местожителство : Димитровград

Psiharcheto - Unholy DK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Psiharcheto - Unholy DK   Psiharcheto - Unholy DK Empty14th Октомври 2012, 16:00

Да от мен
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Psiharcheto - Unholy DK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Psiharcheto - Unholy DK   Psiharcheto - Unholy DK Empty14th Октомври 2012, 16:28

Струва ми се адекватен играч, а и щом Иван няма забележки значи всичко е добре. Да от мен.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Psiharcheto - Unholy DK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Psiharcheto - Unholy DK   Psiharcheto - Unholy DK Empty14th Октомври 2012, 16:39

Zuma написа:
Струва ми се адекватен играч, а и щом Иван няма забележки значи всичко е добре.

+1. Да и от мен.
Върнете се в началото Go down
implsnn
Golem



Брой мнения : 15
Join date : 22.09.2012
Age : 28
Местожителство : Varna

Psiharcheto - Unholy DK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Psiharcheto - Unholy DK   Psiharcheto - Unholy DK Empty14th Октомври 2012, 17:06

не го познавам като играч,но щом колегите му дават положителен отговор бих му дал и аз шанс ! ДА от мен
Върнете се в началото Go down
Iffy
Centaur
Iffy


Брой мнения : 17
Join date : 06.09.2012
Age : 31

Psiharcheto - Unholy DK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Psiharcheto - Unholy DK   Psiharcheto - Unholy DK Empty15th Октомври 2012, 10:17

Райдвал съм с него и не е конфликтна личност така че Go on! Да от мен Smile
Върнете се в началото Go down
Toxicnovaxz
Golem
Toxicnovaxz


Брой мнения : 20
Join date : 29.09.2012

Psiharcheto - Unholy DK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Psiharcheto - Unholy DK   Psiharcheto - Unholy DK Empty15th Октомври 2012, 13:22

Това че не си кофликтна личност може да го поспоря малко ,тъй като имам спомени от рейдове с теб ...както и да е щом колегите казват ,че си добър и стабилен играч ще забравя нещата които си ми казвал Smile Smile ..ДА
Върнете се в началото Go down
Psiharcheto
Golem



Брой мнения : 3
Join date : 14.10.2012

Psiharcheto - Unholy DK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Psiharcheto - Unholy DK   Psiharcheto - Unholy DK Empty15th Октомври 2012, 13:42

Toxicnovaxz написа:
Това че не си кофликтна личност може да го поспоря малко ,тъй като имам спомени от рейдове с теб ...както и да е щом колегите казват ,че си добър и стабилен играч ще забравя нещата които си ми казвал Smile Smile ..ДА

Нямам никакви спомени да сме раидвали заедно или пък да сме влизали в конфликт ;D
Върнете се в началото Go down
Toxicnovaxz
Golem
Toxicnovaxz


Брой мнения : 20
Join date : 29.09.2012

Psiharcheto - Unholy DK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Psiharcheto - Unholy DK   Psiharcheto - Unholy DK Empty15th Октомври 2012, 14:24

Аз нямам само 1 герой ...както и да е казах ,че ще го забравя Very Happy Very Happy Успех. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Psiharcheto - Unholy DK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Psiharcheto - Unholy DK   Psiharcheto - Unholy DK Empty

Върнете се в началото Go down
 
Psiharcheto - Unholy DK
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Raisedead - Unholy DK
» Melanholiq-unholy/blood dk
» Ares, Unholy Death Knight

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: