Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Chaosftw Retri Paladin

Go down 
+10
implsnn
Berith
Veleron
Unhumann
Roxolana
Froozy
Quicksy
Zuma
Trancemaster
chaosftw
14 posters
АвторСъобщение
chaosftw
Centaur



Брой мнения : 6
Join date : 14.10.2012

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty14th Октомври 2012, 11:23

1.Име:
Димитър
2.Възраст:
22г.
3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина):
Пловдив
4.Кажете ни няколко думи за себе си:
Уча, работя, играя WoW за разнообразие
5.Име на героя, с който кандидатствате:
Chaosftw
6.Клас на героя, с който кандидатствате:
Retri paladin
7.Професии на героя, с който кандидатствате:
енгинерийнг , тайлоринг
8.Снимка на героя, с който кандидатствате:
http://prikachi.com/images/416/5376416f.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:
не мога да дам линк нещо е развалено арморито
10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.
Аз съм преценявал какви енчанти, сокети, професии, ротация, таланди, глупове да сложа на героя и това което съм направил е възможно най-доброто.По време на раид не цикля във клавиатурата следя играта, реагирам адекватно и бързо, каквото е възможно да се направи с паладин го правя Smile
11.Каква е ролята на класа ви в рейд?
Аз отговорих по горе но пак ще се почторя - правя дпс, хеалвам, диспелвам, таунтвам, стунвам
12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:
Олана 6030гц, Саллса ММ хънт 6.300гс
13.Избройте адоните които използвате:
Skada, Grid, MSBT, Tukui, CameraPlus, ForteXorcist
14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
Бутал съм Лича на 25 хц мод с 4 различни класове над 40 пъти.
15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?
Зависи от колко часа са раидовете през седмицата тъй като работя и може да се падне да съм на работа, но 2-3 пъти
16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:
Azure Eclipse премести се в ката сервер, Rise Above Hate премести се в ката сервер
17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:
Имам да.Бая са няма да ги изброявам
18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?
Бях на раид с вач член и той ми каза да се пробвам, а мотивира ме това че малко от старите играчи играят още в сервера и няма мн свястни гилдии, а смятам че вие можете мн.
19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?
Бутане на Лоча още тази вечер Wink
Върнете се в началото Go down
Trancemaster
Behemoth
Trancemaster


Брой мнения : 40
Join date : 13.09.2012

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty14th Октомври 2012, 11:26

Помня те от unforgivable и там се справяше доста добре имаш ДА от мен!
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty14th Октомври 2012, 11:35

Доста гилдии смени, също така героя ти преди няколко дни го видях магьосник.
Незнам какво си постигнал с този паладин, но 170 хит е малко.
Не ми изглеждаш особенно сериозен и паладините са ни в повече, не от мен.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Quicksy
Imp
Quicksy


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2012
Age : 27

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty14th Октомври 2012, 11:37

Да
Върнете се в началото Go down
chaosftw
Centaur



Брой мнения : 6
Join date : 14.10.2012

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty14th Октомври 2012, 11:46

Zuma написа:
Доста гилдии смени, също така героя ти преди няколко дни го видях магьосник.
Незнам какво си постигнал с този паладин, но 170 хит е малко.
Не ми изглеждаш особенно сериозен и паладините са ни в повече, не от мен.

imam cryptmaker hc prosto ne sum go slojil imam i ring sus hit ta hita ne e nikakuv problem, ta 1 godina stoqh v azure eclipse prosto se razpadna guilda ot togava pochnah da tursq guildii kadeto se raidva no poveche ot 15 4oveka online ne sum vidql v tqh na obeveniq za raid 4as.Vleznah i v RaH i te sushto otidaha cata.Ta nqma takuv problem da sum neseriozen, naprotiv mn sum si seriozen kato mi se predlaga seriozen raid
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty14th Октомври 2012, 11:54

Точно пък Chaosftw моа ви кажа , че е сериозен и на каквото и да се смени го цъка много добре.Откакво е паладин съм бил на поне 5 райда където е топ дпс и наистина са справя идеално.
ДА
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty14th Октомври 2012, 12:00

Armory-то не е развалено, просто този герой е сменян няколко пъти, затова не го показва. Поне аз го помня като warlock, Мишо казва, че и mage е бил...

Не те знам какви предмети имаш, но като си правиш снимката трябва да се съобразяваш с това какви статистики ни показваш. За мен щом публикуваш screen с нисък hit rate явно подценяваш важността на този показател. Като цяло доста неприятно усещане - лаконично написана кандидатура и една надменност сякаш ще ни демонстрираш чудесата на топлата вода. От друга страна очевидно си опитен и способен играч, а от такива хора все ще има нужда, дори да си намират трудно места по рейдовете. Пас от мен.
Върнете се в началото Go down
Unhumann
Phoenix
Unhumann


Брой мнения : 34
Join date : 22.08.2012
Age : 34

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty14th Октомври 2012, 12:05

НЕ,слаб статс,много паладини.
Върнете се в началото Go down
Veleron
Behemoth
Veleron


Брой мнения : 34
Join date : 26.08.2012
Age : 26
Местожителство : Varna

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty14th Октомври 2012, 12:55

Тоо мъч паладинс Shocked НЕ
Върнете се в началото Go down
Berith
Behemoth



Брой мнения : 31
Join date : 18.09.2012
Age : 34

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty14th Октомври 2012, 14:51

Писахме си с момчето ингеим , обещах му "Да". Ще си спазя обещанието, защото си адекватен. Давам ти ДА , НО след като видя срещу Expertice-а числото 26. Успех!


П.С. За хита нищо немога да кажа, по простата причина, че лично аз съм тествал пала с 5% хит и нямах мис за цяло ИЦЦ.
Върнете се в началото Go down
chaosftw
Centaur



Брой мнения : 6
Join date : 14.10.2012

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty14th Октомври 2012, 16:44

Berith написа:
Писахме си с момчето ингеим , обещах му "Да". Ще си спазя обещанието, защото си адекватен. Давам ти ДА , НО след като видя срещу Expertice-а числото 26. Успех!


П.С. За хита нищо немога да кажа, по простата причина, че лично аз съм тествал пала с 5% хит и нямах мис за цяло ИЦЦ.

Експертисе ми е достатъчен Берит от цял инстанс са ми доджнали 4 пъти не смятам че е фрапиращо , но ще сложа 1-2 сокета да пробвам не е проблем, а колкото за хита имам итеми с хит винаги мога да ги сложа тях но просто не мисвам и така
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty14th Октомври 2012, 16:48

И аз имам паладин , но идея си няма от ретри статс ,но това ,което ми напрай впечатление днес сутринта на 25 норм е , че правеше г/д колкото Салвия ДПС.
Върнете се в началото Go down
implsnn
Golem



Брой мнения : 15
Join date : 22.09.2012
Age : 28
Местожителство : Varna

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty14th Октомври 2012, 17:09

срещал сам го по райдове и прави г/д дпс ! ДА
Върнете се в началото Go down
Rеign
Titan



Брой мнения : 39
Join date : 21.08.2012

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty14th Октомври 2012, 18:07

Не,нищо лично просто бизнес Smile
Върнете се в началото Go down
Iffy
Centaur
Iffy


Брой мнения : 17
Join date : 06.09.2012
Age : 31

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty15th Октомври 2012, 10:12

Скоро ще започваме да правим райдове само от паладини Very Happy така че НЕ !Пък и като гледам мненията на колегите....
Върнете се в началото Go down
chaosftw
Centaur



Брой мнения : 6
Join date : 14.10.2012

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty15th Октомври 2012, 12:27

Iffy написа:
Скоро ще започваме да правим райдове само от паладини Very Happy така че НЕ !Пък и като гледам мненията на колегите....
Не мога да разбера 1 нещо, пускам кандидатура с най-добри намерения а само хатеване от ваша страна получавам.Нито съм бил на райд с вас , нито знаете как играя, нито ме знаете що за човек съм, а получавам само устроумни коментари тип- как съм писал кандидатурата, мн гилдии сменил той е несериозен, от вчера бил паладин, малко му било хита, експертайза, слаб геар, слаб статс, мн паладини имало в гилда(а снощи видях само 4 паладина на райда и 20 хънтера) аджаба искате гилда ви да се развива с адекватни, геарнати, скилнати, играчи с опит и да имате 2-3 райда или да си седите на същото ниво мъчейки главния бос без да има успех защото нещо куца в сетъпа ама никои не иска да си признае и хатева нови мембери с желание да споделят знания и адекватност. Отговорете точно и ясно ?
Върнете се в началото Go down
Berith
Behemoth



Брой мнения : 31
Join date : 18.09.2012
Age : 34

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty15th Октомври 2012, 13:08

Аз ще ти отговоря набързо. 1-ви отг. - ДА , 2-ри - НЕ (отг. на ГМ-а) и после какво очакваш,да ти дават Да-та ли ? Успех в друга гуилдия , тук явно няма да те бъде
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty15th Октомври 2012, 13:19

Много е прав човека междудругото.
Все казвате много паладини ама я се замислете малко-Денислав,Фасула,Велерон(който цъка на мейн райд с друида),Башер(сабира сфс от офф райд),кирас(който не идва по райдове почти)3-4 макс на рейд каде го видяхте пала райд нз ...
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty15th Октомври 2012, 16:32

Яко сте наспамили тук, мисля че е време да се включа.
Chaosftw ( Димитре ), ако те хейтвахме апликацията ти щеше да е в отхвърлени още вчера. Замисъла на това, хората да пишат тези коментари далеч не е хейт или нещо подобно, по-скоро са за да видят нали играча, който кандидатства за нашия отбор издържа на критики ( това е едно от най-важните неща ), за жалост ти много лесно и бързо се предаде и си показа другата страна, което всъщност не е никак лошо, защото поне казваш каквото мислиш.
Относно това за прогреса, явно сме на различни мнения. За мен прогрес е от нищото да направиш нещо силно и могъщо, а не да събереш макс геарнати и скилнати играчи и да биеш всичко Smile .

Данчо, като се замислиш, когато намерим ресто друид, който да му е мейн герои, Veleron отново ще си цъка с паладина си, няма какво да се лъжем с друида не става. Относно Kirass и Basher, след време като започнат да идват по рейдовете какво да им кажем, че няма слот ли? ( това е само пример ).
Понеже ти доста се застъпи за Chaosftw и по някакъв начин ме убеди, че може да ни помогне за развитието ни аз ще си променя мнението и ще му дам да, сега трябва да се постараеш да убедиш и останалата част от отбора, които гласуваха негативно за него.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
chaosftw
Centaur



Брой мнения : 6
Join date : 14.10.2012

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty15th Октомври 2012, 17:23

Zuma написа:
Яко сте наспамили тук, мисля че е време да се включа.
Chaosftw ( Димитре ), ако те хейтвахме апликацията ти щеше да е в отхвърлени още вчера. Замисъла на това, хората да пишат тези коментари далеч не е хейт или нещо подобно, по-скоро са за да видят нали играча, който кандидатства за нашия отбор издържа на критики ( това е едно от най-важните неща ), за жалост ти много лесно и бързо се предаде и си показа другата страна, което всъщност не е никак лошо, защото поне казваш каквото мислиш.
Относно това за прогреса, явно сме на различни мнения. За мен прогрес е от нищото да направиш нещо силно и могъщо, а не да събереш макс геарнати и скилнати играчи и да биеш всичко Smile .

Данчо, като се замислиш, когато намерим ресто друид, който да му е мейн герои, Veleron отново ще си цъка с паладина си, няма какво да се лъжем с друида не става. Относно Kirass и Basher, след време като започнат да идват по рейдовете какво да им кажем, че няма слот ли? ( това е само пример ).
Понеже ти доста се застъпи за Chaosftw и по някакъв начин ме убеди, че може да ни помогне за развитието ни аз ще си променя мнението и ще му дам да, сега трябва да се постараеш да убедиш и останалата част от отбора, които гласуваха негативно за него.
Не съм от конфликтните хора ако сте останали с грешно впечетление, просто бях леко провокиран и не се сдържак да кажа това което мисля.Нито говоря в ТС, нито пиша в райда за щяло и нещяло нито ще се заяждам с някой.Искам да райдвам на ниво и отново да си припомня сладките моменти и хилядито опита да се убие главния бос.Но различни хора,различен стил на игра, различно мислене всеки има това право и не смятам да убеждавам някои с приказки какво мога и какво не мога с дела най-лесно се виждат тези работи ( а и си малко в грешка приемам критика просто е приемам от хора който ми се докажат че могат няма как да стане от някой който нито съм райдвал с него нито го познавам по име да не говорим че е и друг клас)
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty15th Октомври 2012, 20:41

На момъка му е къс фитилът, но ми прави доста приятно впечатление, че макар да го ядосахме съумя да запази добрия тон на разговора - нещо доста рядко сред инфантилите в DF. Освен това първоначалното ми недоволство от надменността на кандидатурата вече не важи - очевидно момчето иска да е при нас, щом участва в дискусията и ни отговаря с толкова страст и ентусиазъм. Да от мен.


Последната промяна е направена от Roxolana на 15th Октомври 2012, 21:03; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Unhumann
Phoenix
Unhumann


Брой мнения : 34
Join date : 22.08.2012
Age : 34

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty15th Октомври 2012, 20:51

Roxolana написа:
На момъка му е къс фитилът, но ми прави доста приятно впечатление, че макар да го ядосахме съумя да запази добрия тон на разговора - нещо доста рядко сред инфантилите в DF. Освен това първоначалното ми недоволство от надменността на кандидатурата вече не важи - очевидно момчето иска да е при нас, щом участва в дискусията и ни отговаря с толкова страст и ентусиазъм. Да от мен.
И от мен Да
Върнете се в началото Go down
Beattriss
Behemoth
Beattriss


Брой мнения : 50
Join date : 21.08.2012
Age : 31
Местожителство : Sofia

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty15th Октомври 2012, 21:01

Аз съм ЗА, още от както си пусна кандидатурата, тъй като имах възможността да го видя какво прави на райд. Освен това ми направи още по-хубаво впечатление с активността си в темата, а също и с тази рядко срещана адекватност (както вече спомена Радо) напоследък в ДФ и не само.... И за да не се повтаряме - просто ДА и от мен.
Върнете се в началото Go down
Totemche

Totemche


Брой мнения : 21
Join date : 10.09.2012
Age : 36
Местожителство : Sofia

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty16th Октомври 2012, 10:55

Поради простата причина ,че съм бил в 1 гилд с този човек и знам какви са му възможностите има ДА от мен
Върнете се в началото Go down
Rеign
Titan



Брой мнения : 39
Join date : 21.08.2012

Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty16th Октомври 2012, 12:43

Епа язе пак ке му кааме НЕ !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Chaosftw Retri Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chaosftw Retri Paladin   Chaosftw Retri Paladin Empty

Върнете се в началото Go down
 
Chaosftw Retri Paladin
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Holy/Retri Pally
» Basher - Retry Paladin
» Holy paladin
» DndMaster-Protection-paladin
» Stefanito prot paladin

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: