Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Gogich - Resto Shamy

Go down 
+6
Quicksy
Totemche
Trancemaster
Veleron
Froozy
Gogichaa
10 posters
АвторСъобщение
Gogichaa




Брой мнения : 3
Join date : 14.10.2012

Gogich - Resto Shamy Empty
ПисанеЗаглавие: Gogich - Resto Shamy   Gogich - Resto Shamy Empty14th Октомври 2012, 09:42

1.Име: Георги

2.Възраст: 16

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Варна

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Уча в МГ, имам си готина приятелка и ще карам BMW 318 купе Very Happy Very Happy.

5.Име на героя, с който кандидатствате: Gogich

6.Клас на героя, с който кандидатствате: Resto

7.Професии на героя, с който кандидатствате: mining - 450

8.Снимка на героя, с който кандидатствате: http://prikachi.com/images.php?images/90/5376090L.jpg (това беше в петък на райда с вас); http://prikachi.com/images.php?images/99/5376099J.jpg (снимка със статс на героя)

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Gogich

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.) - С развитието на героя съм се убедил, че ресто шаман се играе на яко haste и просто няма какво да ме разубеди. Силните ми страни по време да райд са, че съм 1-ви по heal и за талантите искам да кажа, че поне 7 пъти съм ги сменял и мисля, че тези с които съм са най-добре.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд? - Да държа останалите живи.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия: Auramastery - Shadow Priest (6119gs); Thelastshine - Protection Paladin (6149gs); Gogichaa - Frost DK (6421gs) Всички са в Azure Eclipse.

13.Избройте адоните които използвате: DBM, Auto Save, Atlas Loot, Easy Heal, Recount, Gear Score, Sexy Map, X-Perl, Titanium Panel

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ): Стигал съм до края на всичко което е за нашият пач и работи.

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? - Колкото трябва.

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: Azure Eclipse е гилдията ми и смятам да я напусна, защото всички отидоха да играят Cata.

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Да, много са.

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? - Аз идвам от няколко седмици с вас на райдове като не ви достигат хора и ми харесва, че все още в ДФ има поне 1 гилдия която играе сериозно.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? - Очаквам да присъствам на редовни райдове, щото яко ми писна от рандоми.


Последната промяна е направена от Gogichaa на 14th Октомври 2012, 11:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Gogich - Resto Shamy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gogich - Resto Shamy   Gogich - Resto Shamy Empty14th Октомври 2012, 10:15

ДАААААААААААААААААААААААААААА
Върнете се в началото Go down
Veleron
Behemoth
Veleron


Брой мнения : 34
Join date : 26.08.2012
Age : 26
Местожителство : Varna

Gogich - Resto Shamy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gogich - Resto Shamy   Gogich - Resto Shamy Empty14th Октомври 2012, 10:34

Froozy написа:
ДАААААААААААААААААААААААААААА

+1
Върнете се в началото Go down
Trancemaster
Behemoth
Trancemaster


Брой мнения : 40
Join date : 13.09.2012

Gogich - Resto Shamy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gogich - Resto Shamy   Gogich - Resto Shamy Empty14th Октомври 2012, 10:42

ДА
Върнете се в началото Go down
Totemche

Totemche


Брой мнения : 21
Join date : 10.09.2012
Age : 36
Местожителство : Sofia

Gogich - Resto Shamy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gogich - Resto Shamy   Gogich - Resto Shamy Empty14th Октомври 2012, 10:47

Ако му кажа не ще е грях Very Happy човека поне си познава копчетата и знае как да ги ползва не съм бил на 1-2 райда с него ДА
Върнете се в началото Go down
Quicksy
Imp
Quicksy


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2012
Age : 27

Gogich - Resto Shamy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gogich - Resto Shamy   Gogich - Resto Shamy Empty14th Октомври 2012, 11:14

МН ИГРАЙ ДА!
Върнете се в началото Go down
Rеign
Titan



Брой мнения : 39
Join date : 21.08.2012

Gogich - Resto Shamy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gogich - Resto Shamy   Gogich - Resto Shamy Empty14th Октомври 2012, 11:24

Оправи си глифовете.Свали хасте-а ,дигни сп-то. Нямаш бидове на еартх шилд и чайн ? и луст 0о


Последната промяна е направена от Rеign на 14th Октомври 2012, 11:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Gogich - Resto Shamy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gogich - Resto Shamy   Gogich - Resto Shamy Empty14th Октомври 2012, 11:28

Това, че цъкаш добре, но ми е интересно като се върнат азурите какво ще стане ? А с RAH ?
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Gogichaa




Брой мнения : 3
Join date : 14.10.2012

Gogich - Resto Shamy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gogich - Resto Shamy   Gogich - Resto Shamy Empty14th Октомври 2012, 11:52

Аз поддържам връзка със Azure и мога да ти дам гаранция, че никога няма да се върнат в тоя сървър, а колкото за RAH един приятел ме беше накарал да вляза там, но и те минаха Cata. А за биндовете само да ти кажа, че всичките ми биндове са по addona с който играя Smile.
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Gogich - Resto Shamy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gogich - Resto Shamy   Gogich - Resto Shamy Empty14th Октомври 2012, 12:06

Въпреки че си само на 16 изглеждаш симпатяга, но ще имаш одобрението ми едва след като се съобразиш със съветите на Reign. И аз ли съм в грешка, или DFO е тотален провал на resto sham? Пас засега.
Върнете се в началото Go down
Unhumann
Phoenix
Unhumann


Брой мнения : 34
Join date : 22.08.2012
Age : 34

Gogich - Resto Shamy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gogich - Resto Shamy   Gogich - Resto Shamy Empty14th Октомври 2012, 12:12

Rеign написа:
Оправи си глифовете.Свали хасте-а ,дигни сп-то.

Пас
Върнете се в началото Go down
Gogichaa




Брой мнения : 3
Join date : 14.10.2012

Gogich - Resto Shamy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gogich - Resto Shamy   Gogich - Resto Shamy Empty14th Октомври 2012, 12:42

Нямам намерение да сменям нищо по героя си, тествал съм много начини на игра и съм сигурен, че това е най-добрият.
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Gogich - Resto Shamy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gogich - Resto Shamy   Gogich - Resto Shamy Empty14th Октомври 2012, 12:51

Gogichaa написа:
Нямам намерение да сменям нищо по героя си, тествал съм много начини на игра и съм сигурен, че това е най-добрият.

Успех в някоя друга гилдия тогава. Всичко най.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Gogich - Resto Shamy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gogich - Resto Shamy   Gogich - Resto Shamy Empty

Върнете се в началото Go down
 
Gogich - Resto Shamy
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Agregorn resto shamy
» Harvest-resto shamy
» Ihateninjas-Resto shaman
» Implsnn,Resto shaman
» Dycroft resto dudu

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: