Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination

Go down 
+7
implsnn
Trancemaster
Zuma
Froozy
Quicksy
Berith
Burgus
11 posters
АвторСъобщение
Burgus
Golem
Burgus


Брой мнения : 13
Join date : 10.10.2012

Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty
ПисанеЗаглавие: Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination   Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty10th Октомври 2012, 18:56

1.Име:
Казвам се Симеон Йорданов
2.Възраст:
На 26 години съм.
3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина):
От град Бургас съм.
4.Кажете ни няколко думи за себе си:
Нормален младеж. Завършвам магистратура тази година в Технически университет София и работя на Бургаското летище, като Системен администратор. За сега съм офицер в Chaos and Destruction Guild-а. Играя играта за запълване на свободното си време, което ми устава след работа, фитнес и ежедневни ангажименти.
5.Име на героя, с който кандидатствате:
Burgus - main, Cramp - alt
6.Клас на героя, с който кандидатствате:
Burgus - Priest, Cramp - Rouge
7.Професии на героя, с който кандидатствате:
Burgus - Inscription,Herbalisum Cramp - Tailoting, Enchanting
8.Снимка на героя, с който кандидатствате:
Burgus, Cramp
9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:
Burgus, Cramp
10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)
Тука ще обясня само майн героя си поради факта, че описанието ще стане прекалено дълго и отегчително за четене.
Приеста сециално започнах да го развивам, когато наблягах повече на спирита понеже всеки един занимавал се с този клас знае, че е трудно да се запази маната му при дълъг хеал. След време обаче при набавянето на някои итеми наблегнах и на другите статуси, които са също така важни haste/crit. Мисля си, че до някаква степен съм постигнал този целия баланс на статуси след бъфкане на класа, който се гони през цялата игра. Честно да кажа ми е малко трудно да формулирам отговора на този въпрос, защото е доста обширна тема.... , а не би било добре отговора да е две страници Smile. Основно съм хеал, на LK Abolish desiease, Shild спамер и хеал..., като съм подредил последните по приоритет за дадения бос. Надявам се, че с това кратко но описателно ОПИСАНИЕ съм ви разкрил това, което търсите в мене.
11.Каква е ролята на класа ви в рейд?
Ролята ми е хеалер, ресер и да предоставям това което зависи от мене- бъфове и съвети.. ако разбира се ми се поискат такива Wink.
12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:
Cramp - Combat rouge - 6,2k Gs; Guild - CaD
13.Избройте адоните които използвате:
Atlas, Bartender4, BeanCounter, ChatMOD, ClassTimer, DBM, EasyCopy, Gatherer, Gladius, GroupCalendar, Informant, ItemRack, ItemRack, OneBag3, Quick DKP, RaidRoll, Recount, VuhDo, XPerl.
14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
Icecrown Citadel 25H ---- LK - 35%
15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?
2 пъти поне, ако нямам лични ангажименти. Държа да ви уведомя, че личните ми ангажименти са преди всичко пред играта и ще бъдете уведомени за моето отсъствие спрямо такива.
16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:
Chaos and Destrucion. Напуснах е, защото не можах да пистигна вашите правила. Аз съм офицер и се борих точно за приемането на тези правила. Алт геройите да са приети в гилда, а не да се ограничават само до един. ДКП-то да е както следва: хората с най-много дкп да имат предимство и дкп-то за итеми да е фиксирано, а не да се надава както на борса 100-2000 5000.

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:
Berith, който ме подтикна да си подам кандидатурата и Mayeta, който познавам от дълго време.
18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?
Разбрах за Вас от вашият рандом гилд райд във Вторник... оглавен от Berith. Мотивира ме първо приятелското отношение, което обаче не беше достатъчно за мене, понеже все пак имам приятели в гилдията си! Най-много ме мотивирахте след като прочетох правилата на гилдията ви и видяh, че всичко, за което се борих до сега в CAD е реализирано тука.
19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?
Да продължа играта..., а не да се откажа от играта, както бях решил преди няколко дена... поради това, че няма какво да се прави вече.
Върнете се в началото Go down
Berith
Behemoth



Брой мнения : 31
Join date : 18.09.2012
Age : 34

Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination   Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty10th Октомври 2012, 19:08

Ами след като аз съм човекът поддикнал го да пусне кандидатурата, отговорът ми мисля, че е очеваден ДА! Добър играч и разбран човек. Smile Успех!
Върнете се в началото Go down
Quicksy
Imp
Quicksy


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2012
Age : 27

Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination   Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty10th Октомври 2012, 19:08

Да
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination   Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty10th Октомври 2012, 19:09

ДА от мен .Пича цъка ,давайте да го зиаме.
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination   Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty10th Октомври 2012, 20:28

Добра кандидатура, добре подбран геар. Сериозен човек ми се виждаш, да от мен.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Trancemaster
Behemoth
Trancemaster


Брой мнения : 40
Join date : 13.09.2012

Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination   Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty10th Октомври 2012, 20:29

След oбиването на лич кинг сам в настроение да дам да на всеки !!! cheers cheers
Върнете се в началото Go down
implsnn
Golem



Брой мнения : 15
Join date : 22.09.2012
Age : 28
Местожителство : Varna

Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination   Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty10th Октомври 2012, 20:32

Доста добра кандидатура.Срещали сме се доста по райдовете (Начело с Berith) и ми направи добро впечатление ! ДА от мен
Върнете се в началото Go down
Unhumann
Phoenix
Unhumann


Брой мнения : 34
Join date : 22.08.2012
Age : 34

Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination   Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty10th Октомври 2012, 20:36

Добре се представи снощи, да.
Върнете се в началото Go down
Iffy
Centaur
Iffy


Брой мнения : 17
Join date : 06.09.2012
Age : 31

Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination   Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty10th Октомври 2012, 20:38

Никакви забележки ! ДА Smile
Върнете се в началото Go down
Beattriss
Behemoth
Beattriss


Брой мнения : 50
Join date : 21.08.2012
Age : 31
Местожителство : Sofia

Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination   Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty10th Октомври 2012, 20:54

Имам много дребни забележки, но на фона на всичко останало са незначителни и за това ще ги спестя. Кандидатурата ми харесва, освен това го видях на райда вчера и останах доволна от представянето му. ДА
Върнете се в началото Go down
Totemche

Totemche


Брой мнения : 21
Join date : 10.09.2012
Age : 36
Местожителство : Sofia

Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination   Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty11th Октомври 2012, 09:47

МММ да доста ми харесва като играч засичал съм го по разни райдове ДА и от мен cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Burgus
Golem
Burgus


Брой мнения : 13
Join date : 10.10.2012

Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination   Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty12th Октомври 2012, 05:40

Само да ми кажете, след колко време да проверя дали съм одобрен или не?
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination   Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty12th Октомври 2012, 14:51

Най-лесно можеш да разбереш, ако логнеш в играта, но вчера те нямаше целия ден.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Sponsored content





Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination   Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination Empty

Върнете се в началото Go down
 
Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Tuiny , holy priest
» Basan Priest
» Bluestar D/H Priest
» Amare /combat rogue
» Golis Shadow Priest

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: