Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кандидатура -Adariana

Go down 
+2
Unhumann
Adariana
6 posters
АвторСъобщение
Adariana




Брой мнения : 3
Join date : 10.10.2012

Кандидатура -Adariana  Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура -Adariana    Кандидатура -Adariana  Empty10th Октомври 2012, 07:51

1.Име: Мехмед

2.Възраст: 19 след 3-4 месеца 20

3.Град Якоруда

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Ами... Занимавам се сериозно с спорт(бодибуилдинг),в момента не уча (готвя се за изпит) и така.. Относно УОУ-а Smile играя от има няма 6-7 години.Друго по -важно не мога да се сетя сега.

5.Име на героя, с който кандидатствате: Adariana

6.Клас на героя, с който кандидатствате:Druid

7.Професии на героя, с който кандидатствате:Nqma(v momenta gi razvivam/Herba i Alchemy)

8.Снимка на героя, с който кандидатствате:
Кандидатура -Adariana  5362463E

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Adariana

10.Както виждате на снимката доста от талантите ми са по 3 пъти.Това са макрота не се шашкайте Smile.Направил съм ги така за да се ориентирам коя магия кога е готова.По време на райд съм най-добър в ХПС-то и съм искарвал доста трудно босове на мой гръб (КАТО Jaraxxus 25 хероик преди да бъде фикснат).Рекорда ми е 11-13к ХПС.Не залагам на Haste,безмислено е според мен за ПвЕ Ресто Друид. За ОС-то м.. не го ползвам много за райдове ,защото според мен threat-a на танк друида е прецакано и не може да държи добре агро на босовете и го избягвам.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд? :Хеал.В доста големи гилдии съм бил Маин Хеал(няма да споменавам имена) (тук не знам как е Smile )

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:Енхеинсмант шаман не много добре облечен.Не го ползвам.

13.Избройте адоните които използвате:HealBot,TidyPlates,Move Anything,Recount,DBM,Gladius(PvP)

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):В момента съм бил само Lich King 25 normal.Бях се зарекал да спрва WoW-a като го бутна и така направих.Не играх Доства време ,но реших да се върна Smile.TOC 25 Heroic(още като беше бъгнат, Jaraxuss) целия.

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? 7/7

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:Wargasm,Azure Eclipse.Няма причина за напускане просто спрях да играя както съм описал по -горе.

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:Tarox

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? :От Tarox Smile.Като почнах пак го попитах в коя гилдия е и как са хората в нея(на какво ниво са).Той ми обясни и така.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?:Да бия Lich-a na 25 heroic Smile.Не ми трябват кой знае какви подобрения по итемите освен 2-3 тъй че не съм на голям зор за итеми.Просто да бием проклетия Lich .. Very Happy. \\// Peace!
Върнете се в началото Go down
Unhumann
Phoenix
Unhumann


Брой мнения : 34
Join date : 22.08.2012
Age : 34

Кандидатура -Adariana  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура -Adariana    Кандидатура -Adariana  Empty10th Октомври 2012, 08:41

Доста постна кандидатура,сложи скреен със статс-а на герооя ти и ще ти дам отговор.
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Кандидатура -Adariana  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура -Adariana    Кандидатура -Adariana  Empty10th Октомври 2012, 08:52

Конфликтни личности в гилда не ни трябват.
Помня преди време как те кикнаха от Ларгасм заради надменното ти държание .
"НЕ" от мен.
Върнете се в началото Go down
Rеign
Titan



Брой мнения : 39
Join date : 21.08.2012

Кандидатура -Adariana  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура -Adariana    Кандидатура -Adariana  Empty10th Октомври 2012, 08:54

Майка идва зима ,той е дърво,трябват ми дърва за огрев. Да.
Върнете се в началото Go down
Totemche

Totemche


Брой мнения : 21
Join date : 10.09.2012
Age : 36
Местожителство : Sofia

Кандидатура -Adariana  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура -Adariana    Кандидатура -Adariana  Empty10th Октомври 2012, 09:26

Бил си в Азуре нямам такъв спомен Shocked а докато не сложиш някаква снимка като хората имаш ПАС
Върнете се в началото Go down
Adariana




Брой мнения : 3
Join date : 10.10.2012

Кандидатура -Adariana  Empty
ПисанеЗаглавие: Screen   Кандидатура -Adariana  Empty10th Октомври 2012, 10:23

Кандидатура -Adariana  5362879x

Няма да споря просто казвам как са стояли нещата във Уаргазма.Не ме кикнаха сам лефтнах.И не знам ,защо под "искам да се играе на ниво" съм конфилктна личност незнам :/.За азуре-то питай някой който познава Bone-to да ти каже дали съм бил или не Smile.Не се хваля констатирам ,аз съм човек който може да помогне на гидлията относно райда.
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Кандидатура -Adariana  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура -Adariana    Кандидатура -Adariana  Empty10th Октомври 2012, 10:30

Грешен билд, предмети, сокети, енчанти, няма смисъл да гледам статса. Не от мен.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Adariana




Брой мнения : 3
Join date : 10.10.2012

Кандидатура -Adariana  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура -Adariana    Кандидатура -Adariana  Empty10th Октомври 2012, 10:37

Ем.. Здраве да е Smile Успех с райдовете!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кандидатура -Adariana  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура -Adariana    Кандидатура -Adariana  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура -Adariana
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатура
» кандидатура
» Кандидатура
» Knox кандидатура
» Кандидатура

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: