Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Zona - balance druid

Go down 
+6
Unhumann
Zuma
Froozy
Trancemaster
Tuko
zona
10 posters
АвторСъобщение
zona
Golem



Брой мнения : 3
Join date : 07.10.2012
Age : 34
Местожителство : ruse

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty8th Октомври 2012, 22:02

1.Име: Любомир

2.Възраст:22 години

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Русе

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Съобразителен и внимателен играч който си разбира от работата.Слушам когато ми се говори и съм отворен към напътствия и съвети спрямо моята игра.

5.Име на героя, с който кандидатствате:
Zona
6.Клас на героя, с който кандидатствате:
Balance druid
7.Професии на героя, с който кандидатствате:
enchanting/tailoring (max skill)
8.Снимка на героя, с който кандидатствате:
http://prikachi.com/images.php?images/296/5354296y.jpg
9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:
http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Zona
10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)
Общо взето съм опитвал всякакви комбинаци на таланти и ротаци,но най-ми харесва този билд за момента.Героя разчита главно на Crit i haste.До момента съм постигнал някакъв задоволителен баланс м/у тях, но с по добри итеми ще достигна до желаното от мен ниво на героя.
11.Каква е ролята на класа ви в рейд?
5 % crit , 5 % hit chance , combat res, buff , cyclone (root) където се наложи.
12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:
Дисциплин поп 6274 Gs - "Grim"
13.Избройте адоните които използвате:
DBM , recount , GS - TS 3 за комуникация по време на игра.
14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
Icc normal mode 10/25 (cleared)
icc heroic mode 10/25 неуспешни опити над Lich king
15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?
Колкото е наложащо.Ако се случи така че да отсъствам ще се опитам да предупредя някого от раководителите за моето отсъствие.
16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:
angels of agony (предимно), bratherhood of death, The Dark Templars.Причини не искам да казвам за да не обидя или засегна някои от моите приятели, играчи и т.н.
17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:
Beattriss , Mayeta , unhumann, Hyyd , Zuma .
18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?
Искам да играя с хора разбиращи от играта и да спомогна за развитието и прогреса на гилдията като цяло.
19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?
Ще се опитам да оправдая гласуваното ми доверие.
Върнете се в началото Go down
Tuko
Centaur
Tuko


Брой мнения : 20
Join date : 22.08.2012
Age : 28
Местожителство : Димитровград

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty8th Октомври 2012, 22:10

Може ли да постнеш снимка като си в форма "Бухал" , тогава ще дам моя отговор до тогава съм Пасс
Върнете се в началото Go down
Trancemaster
Behemoth
Trancemaster


Брой мнения : 40
Join date : 13.09.2012

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty9th Октомври 2012, 06:58

Много постна кандидатура НЕ от мен!
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty9th Октомври 2012, 07:05

Кога си бил в БОТД :Д Аз до колкото помня беше пуснал , но те отхрърлихме?

Въпреки , че кандидатурата е постна още 1 баланс друид няма да е излишен.
Сложи си снимка в бухал форма и тогаа ще дам отговор
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty9th Октомври 2012, 07:21

Така, имаш малка техническа грешка ( може би ), даваш 3% хит, а не 5%.
Относто статса, не съм сигурен нали това е правилния подбор, защото с този хейст, когато кастваш Wrath каста ти спада до 0.6 - 0.7 и губиш по няколко стотни от глобал цд-то, което съответно е губене на дмг и от там на дпс.

Данчо, Zona е бил в BoTD много преди теб, но за жалост се е случило едно недоразумение, след време Zona се опита да влезе в гилда пак и съжаляваше за това, което се е случило, но Snowjob не позволи той да влезе в гилда и така.

Имаш да от мен, трябват ни сериозни друиди Smile .
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Trancemaster
Behemoth
Trancemaster


Брой мнения : 40
Join date : 13.09.2012

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty9th Октомври 2012, 07:29

Е щом е бил в БОТД и зума казва че си сериозен променям мнението си на ДА.
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty9th Октомври 2012, 07:34

Аха. Помня , че имаше нещо със Николай и за това го бяха отхвърлили.
Извинявам са начи Smile
Върнете се в началото Go down
Unhumann
Phoenix
Unhumann


Брой мнения : 34
Join date : 22.08.2012
Age : 34

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty9th Октомври 2012, 08:32

Преди време се справяше добре по раидовете,дано и сега да е така.Да
Върнете се в началото Go down
Berith
Behemoth



Брой мнения : 31
Join date : 18.09.2012
Age : 34

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty9th Октомври 2012, 10:43

Zona (Любо) - не мисля, че някой от тукашните играчи го познава по-добре от мен. Въпреки, че е бил в БОТД , той беше много по-дълго време в Angels of Agony. Герой се прави лесно и не мисля да коментирам друида. Относно човека имам да кажа няколко неща - супер конфликтен и злопаметен. Не мисля, че човек, който се кара с всеки втори играч в сървара и хейтва почти всички , защото е на мнение, че всичко се върти около него и всички искат да го прецакат с нещо , ни е нужен в гуилда. Нека да посочи с колко от хората в Angels of Agony той имаше добри взаимоотношения. Аз мога да отговоря - само с 1 и това е защото са приятели от преди WOW. Ще спра до тук , каквото имах да кажа го казах. Наистина се надявам да НЕ те вземем в гуилда, защото съм сигурен, че след време ще съжаляваме!



П.С. Коментара ми не е подтикнат от хейтване, а е просто обективна преценка на нещата....
Върнете се в началото Go down
implsnn
Golem



Брой мнения : 15
Join date : 22.09.2012
Age : 28
Местожителство : Varna

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty9th Октомври 2012, 10:53

Въпреки че те уважавам като играч имаш НЕ от мен защото си конфликтен човек,а на нас такива хора мисля че не ни трябват ! gl
Върнете се в началото Go down
zona
Golem



Брой мнения : 3
Join date : 07.10.2012
Age : 34
Местожителство : ruse

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty9th Октомври 2012, 13:24

Ники (berith) и всички които се водят по неговото мнение и преценка,искам да ви кажа няколко неща.Първо много от хората с които съм скаран , поради една или друга причина е имало да стане и аз съм преценил така.Относо това за хейтването мисля че още си ми сърдит знаеш за какво-няма да изтъквам причини но много мразя собствените ми приятели да ме предават и после да очакват невероятни неща.До колкото си спомням ти сам ми каза че The Dark templars са добре и без мен и искаш да развиваш гилда.Е ето виждам до каде е стигнало така нареченото "развитие". Кандидатствам главно и по покана и съвет на мойте приятели в гилдията, именно те ме подтикнаха да направя тази кандидатура.Лично мен ме интересува мнението на гилд лидера без значение дали е положително или отрицателно.В крайна сметка той има последната дума ще я приема без да оспорвам или коментирам.Коментарите са мисля само за слабите хора,а силните просто показват какво могат без много да говорят.
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty9th Октомври 2012, 13:58

Да обясня нещо - като цяло гилд лидера сумира коментарите на всички играчи от гилдията без значение от ранга им и според това, кой-какво е казал аз правя преценка нали този човек ще се чувства добре при нас и нали хората от гилда ще го възприемат добре. Относно това, че е скаран с много хора и т.н., това го има при всеки играч, дори и при мен, не е възможно да се разбираш с всички и всички да те уважават.
Ще ви помоля за малко повече инфо ингейм, а до тогава нека видим още коментари.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Beattriss
Behemoth
Beattriss


Брой мнения : 50
Join date : 21.08.2012
Age : 31
Местожителство : Sofia

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty9th Октомври 2012, 15:42

Не мога да кажа, че го познавам като човек или играч, тъй като съм го засичала бегло по райдове и в даларан. Първите ми впечатления от него бяха добри. И тъй като не съм попадала в конфликта ситуация с него(вероятно заради това, че сме общували много малко), не мога да твърдя, че е конфликтна личност. Давам Да, заради впечатленията ми от него като играч и се надявам като човек също да ни допадне.
Имам само две условия. Първото - ако има нужда да намалиш хейста с цел да не губиш глобал CD, както ти каза Zuma, а второто условие - да се придържаш към вече установените правила за комуникация в гилда. В противен случай сам знаеш до какво би могло да доведе това Wink
Върнете се в началото Go down
Quicksy
Imp
Quicksy


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2012
Age : 27

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty9th Октомври 2012, 17:40

Да
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty9th Октомври 2012, 18:43


Коментарите са мисля само за слабите хора,а силните просто показват какво могат без много да говорят.

Не от мен .Прекалено слаб ДПС-11к на ДБ ши ме извиняваш брат Smile
А и това ,което казаха Марто и Никито мисля, че тряя да се земе под внимание Smile
Върнете се в началото Go down
zona
Golem



Брой мнения : 3
Join date : 07.10.2012
Age : 34
Местожителство : ruse

Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty9th Октомври 2012, 20:58

приятелю, макар да не разбра защо лефнах райда,а предполагам и никой не се опита да обясни причината е защото нета нещо ми правеше проблеми и на онзи етап аз бях безполезен в райда.Мисля че не е далеч от ума като се има предвид че преди фестер аз релогнах и влязох почти накрая на битката като преди това ви известих, но вие бяхте твърде заети да коментирате моя ДПС вместо да се замислите за причината.Вече наистина се замислям дали наистина искам да вляза в гилд който не обръща внимание на дребните работи , а по някого те оказват силно влияние.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Zona - balance druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Zona - balance druid   Zona - balance druid Empty

Върнете се в началото Go down
 
Zona - balance druid
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Solarian - Feral - Druid

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: