Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кандидатурата на Popdamage

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Popdamage




Брой мнения : 4
Join date : 14.04.2013
Age : 25
Местожителство : Сливен

Кандидатурата на Popdamage Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатурата на Popdamage   Кандидатурата на Popdamage Empty14th Април 2013, 18:07

1.Име:
Дмитър Мутафчиев

2.Възраст:
почти на 15 (без месец и доло-горе седмица)

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина):
Сливен

4.Кажете ни няколко думи за себе си:
Търпелив, Услужлив, Скромен и Дипломатичен. Малко съм затворен човек и харесвам хората с добро чувство за хумор. Smile

5.Име на героя, с който кандидатствате:
Popdamage

6.Клас на героя, с който кандидатствате:
Shadow - Priest

7.Професии на героя, с който кандидатствате:
Tailoring & Enchanting ( не са развити на максимума )

8.Снимка на героя, с който кандидатствате:
http://prikachi.com/images.php?images/722/6133722Q.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:
Извинете, но по някаква причина не може да ми покаже героя или поне на мен незнам.

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)
Дигнал съм Vampiric Embrace, като си го сложа този бъф като правя спел дмг. хелвам целия райд. Very Happy

11.Каква е ролята на класа ви в рейд?
Да не допускам грешки, да внимавам и да слушам какво ми говорят.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:
MM Hunter 5.7 gs

13.Избройте адоните които използвате:
DBM, CARBONITE,XPERL,Quartz,GearScore,Recount

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
ICC 10nm full run // ICC 25 nm full run // ICC 10 HC почти до Lich King // ICC 25 hc до Синдрагоса.
RS 10 nm, RS25 nm, RS 10 hc, RS 25 hc full runove

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?
Почти всеки ден.

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:
Преди имаше 1 гилдия ,,Rain" напуснах я защото беше нова гилдия на която лидера и не предприемаше раидове и т.н.
Другата гилдия е Angel Fall First

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:
Знам за един човек които дойде във вашата гилдия името му е Pervysage преди беше от моята гилдия

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?
Някой ми каза за вас, но не мога да се сетя кой, че сте много добра гилдия, че без проблем сте убивали босове били сте стабилен гуилд и сте се забавлявали.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?
Да се сработим и да се забавляваме. Smile


Последната промяна е направена от Popdamage на 21st Април 2013, 12:04; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
Popdamage




Брой мнения : 4
Join date : 14.04.2013
Age : 25
Местожителство : Сливен

Кандидатурата на Popdamage Empty
ПисанеЗаглавие: Извинете за armory   Кандидатурата на Popdamage Empty14th Април 2013, 18:12

Ще ви дам линк да ми видите героя, само трябва да кликнете на името ми ако не ви излезе само ми кажете кога и къде ще дойда да ме инспекнете.

http://armory.dragonfire-bg.net/search.xml?searchQuery=Popdamage&searchType=all
Върнете се в началото Go down
Berksa
Titan
Berksa


Брой мнения : 30
Join date : 17.10.2012
Age : 28
Местожителство : гр. Варна

Кандидатурата на Popdamage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатурата на Popdamage   Кандидатурата на Popdamage Empty14th Април 2013, 20:14

Такам... Шадоу попа има още някои роли които може да играе, хита трябва да си го намалиш минимум до 300 (сиреч да си смениш тринкета който е с фростки) и другото което е за шадоу поп по-добре е с мейн хенд уепън и оф хенд, отколкото със стаф. От талантитети: Shadow Affinity - не е за PVE; също така няма смисъл от Veiled Shadows. За глифове трябва да ми ги кажеш за да ги поправиш, ако има нужда от корекции разбира се. Иначе съм навит да те тестваме Smile
Върнете се в началото Go down
Popdamage




Брой мнения : 4
Join date : 14.04.2013
Age : 25
Местожителство : Сливен

Кандидатурата на Popdamage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатурата на Popdamage   Кандидатурата на Popdamage Empty14th Април 2013, 20:24

Berksa написа:
Такам... Шадоу попа има още някои роли които може да играе, хита трябва да си го намалиш минимум до 300 (сиреч да си смениш тринкета който е с фростки) и другото което е за шадоу поп по-добре е с мейн хенд уепън и оф хенд, отколкото със стаф. За таланти, глифове и сокети трябва да те видя ингейм за да ги поправиш. Иначе съм навит да те тестваме Smile


Аз щях да съм със майн ханд от лича, но го паснах на 1 иначе си имам оф ханд, за тринкета съм навит да го сменя със този от синдрагоса, но все така не пада, днеска отидох RS 25 и падна тринкета, но ме надбиднаха. Другото което е за Hit rating не знаех при първа възможност ще го оправя.
Върнете се в началото Go down
Shineez
Golem



Брой мнения : 7
Join date : 08.10.2012

Кандидатурата на Popdamage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатурата на Popdamage   Кандидатурата на Popdamage Empty21st Април 2013, 08:17

Такам.. Първо да отбележа ,че не те помня с добро .. не съм сигурен от къде и защо, но имаше нещо. Другото ,което е Доста постна кандидатура от тия дето са " просто да минат" , но не става така брато. Той Берко ти е казал вече за хит-а и талантите, както и за ролите ,но нека наблегнем малко:
10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)
Дигнал съм Vampiric Embrace, като си го сложа този бъф като правя спел дмг. хелвам целия райд. - Какво пишеш ти бе момче? Кво ако не сложиш Ембрасе-то ще биеш Физикал дмг ли?
Другото ,което е .. не допускаш грешки ? Всеки допуска брато, НЕ си написал защо си напуснал АFF?
ОТ мен едно мотивиращо НЕ . Причина: Нагледал съм се на "изроди" който станаха прекалено много в тоя сървар а по кандидатурата ти съдя,че или не си си дал зор , което не говори добре за мотивацията ти да влезеш при нас или Просто толкова са ти възможностите , което отново не е в твой + .
Върнете се в началото Go down
Popdamage




Брой мнения : 4
Join date : 14.04.2013
Age : 25
Местожителство : Сливен

Кандидатурата на Popdamage Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатурата на Popdamage   Кандидатурата на Popdamage Empty21st Април 2013, 10:51

Наистина може и да съм направил нещо, някаква издънка на раид или нещо друго по невнимание или незнам, но всеки има право на грешки и не съм казал, че съм безгрешен... Всеки си има своите лични проблеми, когато попълвах кандидатурата бях напрегнат с училище разни, но по - късно започнах да я оформям. За 10 въпрос не съм видял какво съм написал иначе за мога да кажа още нещо за него... Например: Priest преведено на български език е Свещеник. Свещеникът също така може да бъде и лечител, като лечител той лекува хората, има си таланти и т.н. Това сигурно ви е ясно. Свещеникът за мен е по малко лечител и по малко клас който може да прави DPS, защото той прави и двете неща, за това съм избрал да играя с такъв клас герой, както съм отговорил на 10 въпрос с този талант който съм сложил Vampiric Embrace това доказва моето мнение, защото когато правя DPS така и лекувам. А относно AFF те са много добра гилдия, но от време на време много се лигавят, да направиш 10 wipe-а на Синдра при положние, че знаеш какво да правиш, а просто се лигавиш и после като я убият да отидат на Лича и от първия опит да го убият на ICC 25 nm, там да се стегнат, ето това за мен е просто е излагация. Освен това един човек да ти крещи в TS и да ти обяснява какво да правиш, а ти да правиш каквото си искаш и заради този дето прави това дето си иска се проваля всичко. Не казвам точно един човек може да са били и повече, но това е образно казано.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кандидатурата на Popdamage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатурата на Popdamage   Кандидатурата на Popdamage Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатурата на Popdamage
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Моята Кандидатурата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: