Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ludsbradva elemental shaman

Go down 
+2
Zuma
Ludsbradva
6 posters
АвторСъобщение
Ludsbradva
Imp



Брой мнения : 3
Join date : 06.04.2013

Ludsbradva elemental shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Ludsbradva elemental shaman   Ludsbradva elemental shaman Empty6th Април 2013, 10:40

1.Име:
Димо

2.Възраст:
19

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина):
Manchester, United Kingdom

4.Кажете ни няколко думи за себе си:
Спокоен, приятелски настроен, с чувство за хумор.

5.Име на героя, с който кандидатствате:
Ludsbradva

6.Клас на героя, с който кандидатствате:
Elemental Shaman

7.Професии на героя, с който кандидатствате:
Tailoring 438
Mining 215

8.Снимка на героя, с който кандидатствате:
Снимка

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:
Линк

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)
Опитал съм се да слагам хейст докато стигна 30% след това съм се съсредоточил върху спел пауър камъни и енчанти.Относно силните ми страни по време на рейд, изпълнявам ролята си като damage dealer и изпълнявам командите на рейд лидера с възможно по-голяма точност.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд?
Да се консултирам евентуално с другите шамани които са в рейда кой какви тотеми да сложи, да пусна блъдлъст когато рейд лидера каже и да нанеса колкото е възможно повече damage на боса който бием.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:
Meganfoxjk Holy paladin 6117gs - Nurfed
Snotz Demo warlock 6417gs - Azure Eclipse
Freakshow Balance druid 6096gs - без гилдия

13.Избройте адоните които използвате:
Използвам всички необходими адони като например DBM, Recount, Power Auras. Останалите ми аддони са предимно за PvP.

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
Убивал съм абсолютно всеки един бос в тази игра с изключение на Halion(25heroic). Убивал съм Лич Кинг 25 хероик с уарлока няколко пъти.

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?
От три до четири пъти в седмицата.

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:
Когато става въпрос за гилдии с този герой никога не съм бил в сериозна гилдия дори и като алт.

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:
Познати нямам но ако ме приемете съм готов да се запозная с абсолютно всеки Smile

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?
Разбрах за вас както всеки друг играч на драгонфайър - от world чата и от наблюденията ми на заобикалящите ме хора в даларан Very Happy Мотивира ме това че сте добра гилдия с добър прогрес като цяло и имате много добри и стойностни играчи в редиците си.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?
Очакванията ми както и намеренията ми в случай че бъда приет, са да бъда максимално полезен на гилда както по време на рейд така и през останалото време.
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Ludsbradva elemental shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ludsbradva elemental shaman   Ludsbradva elemental shaman Empty6th Април 2013, 13:07

Доста добре написана апликация, но не си разбрал 16-ти въпрос. В него се пита за предишните ти гилдии като човек, а не на всеки герои по отделно.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Gatyzo
Centaur



Брой мнения : 20
Join date : 03.02.2013
Age : 29
Местожителство : blagoevgrad

Ludsbradva elemental shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Ludsbradva elemental shaman   Ludsbradva elemental shaman Empty6th Април 2013, 16:37

DA ot mene cheers
Върнете се в началото Go down
Ludsbradva
Imp



Брой мнения : 3
Join date : 06.04.2013

Ludsbradva elemental shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ludsbradva elemental shaman   Ludsbradva elemental shaman Empty6th Април 2013, 22:18

Напротив, разбрах 16ти въпрос но понеже съм от хората които не си сменят гилдиите всеки ден, съм отговорил на 16 въпрос с 12ти.
Върнете се в началото Go down
Guli
Behemoth



Брой мнения : 7
Join date : 06.01.2013
Age : 28
Местожителство : Veliko Tarnovo

Ludsbradva elemental shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ludsbradva elemental shaman   Ludsbradva elemental shaman Empty8th Април 2013, 12:11

DA ot men cheers
Върнете се в началото Go down
Berksa
Titan
Berksa


Брой мнения : 30
Join date : 17.10.2012
Age : 28
Местожителство : гр. Варна

Ludsbradva elemental shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ludsbradva elemental shaman   Ludsbradva elemental shaman Empty10th Април 2013, 16:31

И от мен имаш ДА
Върнете се в началото Go down
Elishka
Behemoth
Elishka


Брой мнения : 15
Join date : 31.12.2012
Age : 41
Местожителство : Plovdiv

Ludsbradva elemental shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ludsbradva elemental shaman   Ludsbradva elemental shaman Empty10th Април 2013, 18:03

Според мен си объркал съвсем малко гиъра :Д за това закоето кандидатстваш
Върнете се в началото Go down
Ludsbradva
Imp



Брой мнения : 3
Join date : 06.04.2013

Ludsbradva elemental shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ludsbradva elemental shaman   Ludsbradva elemental shaman Empty10th Април 2013, 21:26

Гиъра с който съм в момента е грозна история... важното е че знам какво не е наред и как да го поправя Smile
Върнете се в началото Go down
Elishka
Behemoth
Elishka


Брой мнения : 15
Join date : 31.12.2012
Age : 41
Местожителство : Plovdiv

Ludsbradva elemental shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ludsbradva elemental shaman   Ludsbradva elemental shaman Empty11th Април 2013, 08:00

Радвам се за което, но когато се кандидатства за определен Гилдия и държиш да влезеш в нея а и кандидатурата ти е за МС Еле Шаман следва да се спазват писани и неписани правила да се излиза от играта с гиъра и талантите с които кандидатстваш за да мойе които от нас влезе във форума и респективно в твоята тема да си даде адекватното мнение за ДА или НЕ. Реално това те интересува теб
Гиъра е лесна работа да се оправи, важното е да си точен Very Happy УСПЕХ
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Ludsbradva elemental shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ludsbradva elemental shaman   Ludsbradva elemental shaman Empty13th Април 2013, 11:06

Пиши на Kibika, Berksa или Enragelolz за покана в гилда.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Sponsored content





Ludsbradva elemental shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ludsbradva elemental shaman   Ludsbradva elemental shaman Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ludsbradva elemental shaman
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Captncruch ele/r shaman
» Earthfather - Restoration Shaman
» Scurby - Restoration Shaman
» Ihateninjas-Resto shaman
» Implsnn,Resto shaman

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: