Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Heavystill Fury Warrior

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Heavystill
Imp



Брой мнения : 1
Join date : 31.03.2013

Heavystill Fury Warrior Empty
ПисанеЗаглавие: Heavystill Fury Warrior   Heavystill Fury Warrior Empty1st Април 2013, 21:45

1.Име: Петър Георгиев

2.Възраст: 16 години

3.Град(Въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Хасково

4.Кажете ни няколко думи за себе си. Добър сум в училище . Все още нямам приателка Smile .

5.Име на героя ,с който кандидатствате: Heavystill

6.Клас на героя , с който кандидатствате: Warrior

7.Професии на героя ,с който кандидатствате: Нямам

8.Снимка на героя ,с който кандидатствате: http://prikachi.com/images/907/6074907s.jpg

9.Линк към Armory на героя , с който кандидатствате : http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Heavystill

10.Опишете накратко взетите от Вас решения на героя , с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо ; какви мислите ,че са ви силните страни по време на рейд ; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.): Warrior се играе на Armor penetration на първо място след това са expertise и crit .Ротацията ми е тайна Smile .

11.Каква е ролята на класа ви в реид?: Ролята на класа ми е DPS . Задачата ми е да направя максимално DPS и да избягвам препятствията , за да не затруднявам хеларите.

12.Допълнителни герои с включени към тях информация за клас ,ниво на екипировката и настояща гилдия. : Vodoleicho 4.7 ГС Bloodelf mage

13.Избройте адони ,които ползвате: DBM ,GC -използвам ги ,но адоните ме бъркат .Скилнат съм без адони.

14.Досегашен опит в Dragonfire (до къде стига опита ви в инстанциите ,който предоставя сървара ни до момента )
ICC 10 n do LK -понеже е бъгнат
ICC 10 hc do LK
ICC 25 n full run
ICC 25 hc do LK

15.Колко пъти седмично може да влизате за Guild Raids?: Всеки ден .

16.Предишни гилдии , от който сте били част и причини за напускането им. :Immortal-Не ми харесва райдването .Иначе хората са супер и с нито 1 от тях не съм имал вражда.

17. Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те ? : Знам как играят някои хора , но не ги познавам лично .

18. Как разбрахте за нас и какво ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?:Познавам Melediction от много време . Знам историята и. И съм казал ,че ако се наложи да сменям гилда то следващия ще е Melediction.Разбира се ако ме приемете.

19.Какви са очакванията ви в случай ,че кандидатурата Ви бъде одобрена ?: Очаквам добри прогреси и ще дам всичко от себе си в името на гилда.


Последната промяна е направена от Heavystill на 1st Април 2013, 21:58; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Професии на героя , с който кандидатствате?: Развивам Enginering ,но не е на full | Ротацията ми е Bloodthurst ,Slam ,Whirwind и през това време Heroic strike)
Върнете се в началото Go down
Gatyzo
Centaur



Брой мнения : 20
Join date : 03.02.2013
Age : 29
Местожителство : blagoevgrad

Heavystill Fury Warrior Empty
ПисанеЗаглавие: Heavystill Fury Warrior   Heavystill Fury Warrior Empty2nd Април 2013, 09:06

Imash DA ot mene no she dobre da vdignesh nqkoq profesiq
Върнете се в началото Go down
Kibika
Titan
Kibika


Брой мнения : 7
Join date : 20.09.2012

Heavystill Fury Warrior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heavystill Fury Warrior   Heavystill Fury Warrior Empty2nd Април 2013, 14:29

Да и от мен Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Heavystill Fury Warrior Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heavystill Fury Warrior   Heavystill Fury Warrior Empty

Върнете се в началото Go down
 
Heavystill Fury Warrior
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Enragelolz , Fury Warrior
» Taranka,Fury-warrior
» Cryptonite Fury - Warrior
» Berith , Fury Warrior
» protection & fury warrior

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: