Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Holy/Retri Pally

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Tandrae




Брой мнения : 5
Join date : 17.03.2013

Holy/Retri Pally Empty
ПисанеЗаглавие: Holy/Retri Pally   Holy/Retri Pally Empty17th Март 2013, 19:25

1.Име: Салим
2.Възраст: 16 години
3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Балчик
4.Кажете ни няколко думи за себе си: Зарибен съм по Фитнеса и да стоя пред компютъра.
5.Име на героя, с който кандидатствате: Tandraela
6.Клас на героя, с който кандидатствате: Paladin/Holy, Retri
7.Професии на героя, с който кандидатствате: Mining-Max/ Jewelcrafting-Max
8.Снимка на героя, с който кандидатствате: http://prikachi.com/images.php?images/339/6006339I.jpg
9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Tandraela
10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.): Главно на Интелект държа. Талантите ми са ПВЕ. Редукшан на някои магии или Дебуфове не ми трят те са ПВП.
11.Каква е ролята на класа ви в рейд?: Героя ми е Supporter т.е. дава Буфове, Хеалва райда, дава Дефензивни магии като "Ханд оф протекпън" на този когото лидера каже.
12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:Имам Ловец-80 ниво ПВЕ таланти и с 5.9 гс. Също и ДК-80 ПВЕ 4.9 гс.
13.Избройте адоните които използвате: ДБМ, Атлас Лоот, Геар Скор Адон и Хеал Бот
14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ): Time played имам 54 дни. В ИЦЦ 25 хероик съм стигал до Лич Кинга, а на 25 нормал съм убивал ЛК.
15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?: Бих могъл всеки ден, но главно Петък, Събота и Неделя ми е най-удобно.
16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: Бил съм в различни гилдии Power of Dragons , Red Army, Nurfed и сегашния Fallen Angels. Power Of Dragons се бе разпуснал, след което отидох Red Army. Там те се сляха с Nurfed. Лефтнах заради Fallen Angels.
17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Firstaidkit.
18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? Firstaidkit ме надъха да пусна Кандидатура
19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? Надявам се да се разбираме и да Правим яка игра Smile


Последната промяна е направена от Tandrae на 24th Март 2013, 16:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Veleron
Behemoth
Veleron


Брой мнения : 34
Join date : 26.08.2012
Age : 26
Местожителство : Varna

Holy/Retri Pally Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holy/Retri Pally   Holy/Retri Pally Empty17th Март 2013, 19:36

По някаква причина имам спомен, че се познаваме ( не помня точно от каде ) и знам, че си добър играч. Кандидатурата ти е хубава, гиъра също е г/д на ниво. Мисля, че можем да намерим още едно място за холи паладин. Имаш ДА от мен.


ПП: Единствено си вдигни малко хасте-а до кап-а, който е около 1000, ако не се лъжа.
Върнете се в началото Go down
Tandrae




Брой мнения : 5
Join date : 17.03.2013

Holy/Retri Pally Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holy/Retri Pally   Holy/Retri Pally Empty17th Март 2013, 21:37

Ок ще го дигна до 1000 Smile
Върнете се в началото Go down
Elishka
Behemoth
Elishka


Брой мнения : 15
Join date : 31.12.2012
Age : 41
Местожителство : Plovdiv

Holy/Retri Pally Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holy/Retri Pally   Holy/Retri Pally Empty18th Март 2013, 22:02

От мен имаш ДА, но също така според мен имаш и лекo сгрешени талант точки според идеята която гледам че следваш (гониш точки за крит)

ПС : пропуснах за глифчетo да кажа, според мен ще е по оферта Holy of Light отколкото Flash of Light
Върнете се в началото Go down
Tandrae




Брой мнения : 5
Join date : 17.03.2013

Holy/Retri Pally Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holy/Retri Pally   Holy/Retri Pally Empty19th Март 2013, 04:08

Още сега ще сменя Glyph. За таланти мисля, че този вид ми е добър, но ако искате ще ги сменя. Smile
Върнете се в началото Go down
Elishka
Behemoth
Elishka


Брой мнения : 15
Join date : 31.12.2012
Age : 41
Местожителство : Plovdiv

Holy/Retri Pally Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holy/Retri Pally   Holy/Retri Pally Empty19th Март 2013, 16:22

Parvo da me izvini6 za 6liokavicata na koqto ti pi6a no ot rabota e taka Very Happy

Vaprosa e kak e po-prakti4no kato igra glifa e dosta golqma oferta za PVE no ako igrae6 i s saotvetniq silk i judmant saotvetno
a za to4kite moje da probva6 i tqh i sam 6te preceni6 za kakvo to4no ti govorq
Върнете се в началото Go down
Tandrae




Брой мнения : 5
Join date : 17.03.2013

Holy/Retri Pally Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holy/Retri Pally   Holy/Retri Pally Empty20th Март 2013, 04:14

Извинението го разбрах, но след него не схванах нищо. Smile
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Holy/Retri Pally Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holy/Retri Pally   Holy/Retri Pally Empty20th Март 2013, 13:19

Копирай таланти и глифове от Solano и пиши като си готов, ще ти дадем дата за тестов рейд.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Tandrae




Брой мнения : 5
Join date : 17.03.2013

Holy/Retri Pally Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holy/Retri Pally   Holy/Retri Pally Empty20th Март 2013, 17:37

Oks Smile


Готов съм bounce
Върнете се в началото Go down
Berksa
Titan
Berksa


Брой мнения : 30
Join date : 17.10.2012
Age : 28
Местожителство : гр. Варна

Holy/Retri Pally Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holy/Retri Pally   Holy/Retri Pally Empty29th Март 2013, 16:30

Чакахме те достатъчно дълго ingame, но ти така и не се появи. Кандидатурата ти е отхвърлена.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Holy/Retri Pally Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holy/Retri Pally   Holy/Retri Pally Empty

Върнете се в началото Go down
 
Holy/Retri Pally
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Chaosftw Retri Paladin
» Holy paladin
» Tuiny , holy priest
» Raitonn, Holy paladin
» Fuji,holy pala

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: