Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Shineez { }

Go down 
+5
Elishka
Enragelolz
Robinxyd
Kassiopea
Shineez
9 posters
АвторСъобщение
Shineez
Golem



Брой мнения : 7
Join date : 08.10.2012

Shineez { } Empty
ПисанеЗаглавие: Shineez { }   Shineez { } Empty16th Март 2013, 13:24

1.Име: Йоан , живея в София и съм на 19 години Smile

2.Възраст: //-//

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): //-//

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Ами кадърен играч отнасящ се сериозно към създалите се ситуаций, конкурентно способен с доста голям опит като цяло с World of Warcraft , имам чувство за хумор ,но и търся сплотен колектив без напрежение както и желаещи прогрес и мисля ,че можеби това сте вие Smile

5.Име на героя, с който кандидатствате: Shineez

6.Клас на героя, с който кандидатствате: Undead F Priest - Holy 6.4 gs , Shadow 6.2 , с възможности за Re-Buildvane на таланти и т.н и прескачане към Disc в случайте когато се налага на Кинга (като предварително съм предупреден разбирасе.)

7.Професии на героя, с който кандидатствате: Engineering , исках да дигна Cooking ,но уви разпадна се сървара след това се върнах и така си и остана..

8.Снимка на героя, с който кандидатствате: http://prikachi.com/images/990/5998990J.jpg , като опция е да сложа и ДФО-то Херойк , но го слагам само в кратки и по напрегнати битки ,защото губя 170 спел но ми качва хейста и спел при прок след като дотвам което отново е мана - : )

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Shineez

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.) - Играя със стандартните Холи Глифове - за Prayer of healing , Cyrcle с моят избор като 3-ти е за флаш хеала като наблягам на него при нормален енкаунтър + прока от талантите почти не харча мана за него , в ситуаци на овер хеал (инфест примерно) ползвам 1 биндинг хеал и prayer of healing + cyrcle веднага след това ( като след биндинга при прок на флаша го ползвам и него за 3 стака на серпенити.) Талантите са направени поне за мен по оптималния начин, наблегнал съм на баланса между Мана реген и Хейст като съм си достигнал нужното масс сд ротате за да нямам загуби във времето , дигам 4к спел без бъфове и прокове само с селф буфове, както и 2100 мана реген пак без буфове с прокове. Играя по 2 основни начина, според инса и босовете нагласям определени тринкети и прочие. На ЛК примерно играя само на хеалин Доне,като на BQ играя и с висок Овер Хеал , като разбирасе знам ,че приеста не трябва да има висок овер , това е задача на шамани и друиди но в определени ситуации се налага , което не ми пречи и рядко ООМ-вам.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд? Да държим райда жив Very Happy както и в някой случай да поправяме грешки на някоя еденица от райда.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия: -

13.Избройте адоните които използвате: Ох.. доста ;д Мисля ,че имам това което ви интересува, DBM, играя с Healbot защото съм свикнал с него просто ^^ Decursive и прочие.

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ): Чистил съм абсолютно всичко.

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? 1ва смяна съм -12ти клас което само по себе си предполага,че нямам проблеми да идвам на райдове и в случайте покрай завършването или налагащото ми се отсъствие разбирасе ще предупреждавам предварително Smile

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: мм хронологията е следната - 1.Hidenseek, 2.Wargasm,3. Azure Eclipse ,4. EVEC , 5.Devastation,6. Simply Perfect ,7. Chaotic - причини , в 1 майн танка беше доста арогантен и общо взето нареждаше на ред ,което не се взимаше в предвид и просто нямаше причина да оставам, 2 - Разпадна се , т.е отидоха Алита, 3. Напуснах след като бях на 2-рия ЛК килл в Реалма на майн райда тогава , но напуснах заради приятелите ми ,с който играя от 4-5 години (от както играя в ДФ) , за 4 е ясно - ТЕЕК , за 5. мисля че няма смисал да отговарям там е пълен цирк играят съгласен съм но са много ама много арогантни . 6. почти не останаха хорди и минах али в Chaotic заради приятелката ми , след което станаха някои неща и се върнах Хорда Smile

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Мм Eilishka , Robinhyd (киро и жорето) може да имам и още не съм сигурен.

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? От аверите ми , обясниха ми как стоят нещата при вас и ще се радвам да се присъединя към колектива Ви.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? Сериозни хора , кадърни , най -вече задръжни и точни с желание за прогрес.
Върнете се в началото Go down
Kassiopea
Centaur
Kassiopea


Брой мнения : 10
Join date : 18.11.2012
Age : 32

Shineez { } Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shineez { }   Shineez { } Empty16th Март 2013, 14:05

Да от мен.
Върнете се в началото Go down
Robinxyd
Centaur
Robinxyd


Брой мнения : 5
Join date : 10.03.2013
Age : 33

Shineez { } Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shineez { }   Shineez { } Empty16th Март 2013, 15:19

От мен имаш едно голямо ДА !!! Хубава кандидатура ,отличен гиър и най-важното изключително разбран и коректен човек !!!
Върнете се в началото Go down
Enragelolz
Titan



Брой мнения : 33
Join date : 14.10.2012
Age : 27

Shineez { } Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shineez { }   Shineez { } Empty16th Март 2013, 15:56

ДА
Върнете се в началото Go down
Elishka
Behemoth
Elishka


Брой мнения : 15
Join date : 31.12.2012
Age : 41
Местожителство : Plovdiv

Shineez { } Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shineez { }   Shineez { } Empty16th Март 2013, 16:51

Доста добра изложение на героя :Д до сега аз такава не съм виждал. Доста добре те познавам и съм сигурен във възможностите ти като холи и дисциплин приест


От мен едно огромно ДА
Върнете се в началото Go down
Berksa
Titan
Berksa


Брой мнения : 30
Join date : 17.10.2012
Age : 28
Местожителство : гр. Варна

Shineez { } Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shineez { }   Shineez { } Empty17th Март 2013, 09:58

Даммм... Много добра кандидатура. Само дето не те помня от Hide and Seek. Добър гиър имаш. Личи си, че умееш да играеш със класа си. Имам само една забележка - трябва да си вдигнеш и втора професия.

И от мен имаш едно голямо ДА. Smile
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Shineez { } Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shineez { }   Shineez { } Empty17th Март 2013, 10:00

Shineez написа:
16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: мм хронологията е следната - 1.Hidenseek, 2.Wargasm,3. Azure Eclipse ,4. EVEC , 5.Devastation,6. Simply Perfect ,7. Chaotic - причини , в 1 майн танка беше доста арогантен и общо взето нареждаше на ред ,което не се взимаше в предвид и просто нямаше причина да оставам, 2 - Разпадна се , т.е отидоха Алита, 3. Напуснах след като бях на 2-рия ЛК килл в Реалма на майн райда тогава , но напуснах заради приятелите ми ,с който играя от 4-5 години (от както играя в ДФ) , за 4 е ясно - ТЕЕК , за 5. мисля че няма смисал да отговарям там е пълен цирк играят съгласен съм но са много ама много арогантни . 6. почти не останаха хорди и минах али в Chaotic заради приятелката ми , след което станаха някои неща и се върнах Хорда Smile

Втория кил в риалма? Very Happy Very Happy
Сменил си 7 гилдии, като 4 от тях без основателна причина. На 100% съм сигурен, че ако те вземем няма да се забавиш много с някоя изцепка и тогава хората, които са ти дали да, ще съжаляват. Все пак се надявам да греша напълно за това, макар че рядко правя грешки.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Shineez
Golem



Брой мнения : 7
Join date : 08.10.2012

Shineez { } Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shineez { }   Shineez { } Empty17th Март 2013, 12:04

Zuma написа:
Shineez написа:
16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: мм хронологията е следната - 1.Hidenseek, 2.Wargasm,3. Azure Eclipse ,4. EVEC , 5.Devastation,6. Simply Perfect ,7. Chaotic - причини , в 1 майн танка беше доста арогантен и общо взето нареждаше на ред ,което не се взимаше в предвид и просто нямаше причина да оставам, 2 - Разпадна се , т.е отидоха Алита, 3. Напуснах след като бях на 2-рия ЛК килл в Реалма на майн райда тогава , но напуснах заради приятелите ми ,с който играя от 4-5 години (от както играя в ДФ) , за 4 е ясно - ТЕЕК , за 5. мисля че няма смисал да отговарям там е пълен цирк играят съгласен съм но са много ама много арогантни . 6. почти не останаха хорди и минах али в Chaotic заради приятелката ми , след което станаха някои неща и се върнах Хорда Smile

Втория кил в риалма? Very Happy Very Happy
Сменил си 7 гилдии, като 4 от тях без основателна причина. На 100% съм сигурен, че ако те вземем няма да се забавиш много с някоя изцепка и тогава хората, които са ти дали да, ще съжаляват. Все пак се надявам да греша напълно за това, макар че рядко правя грешки.
Не живей в миналото братле, едно време бяхме авери и мисля ,че знаеш че хората се променят . Разликата от предишното 16-17 годиншно лапе и сегашното момче е голяма Smile И да Secound Realm na LK main Raid of Azure Eclipse - Райда беше вторник , wipnahme 1-2 пъти след като стана доста късно райда се отложи за друг ден в който неможах да отида , но самият фактор е важен Smile Благодаря иначе за коментара знаем се с теб Smile Razz
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Shineez { } Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shineez { }   Shineez { } Empty17th Март 2013, 12:12

Не живея в миналото и винаги съм готов да дам шанс, но просто виждам фактите.

Относно The Lich King, колегите от Нефелин го убиха 1-ви, на следващата седмица го убихме ние (Brotherhood of Death), а азур еклипс го убиха 2 дни след това, тоест вторник (около 10 часа вечерта).

Като цяло, аз съм за да те вземем, ако преобладаващите отговори в апликацията ти са положителни.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Shineez { } Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shineez { }   Shineez { } Empty17th Март 2013, 13:05

Като цяло бях амбициран да те одобря, но с тия тъпотии за Артас ме разубеждаваш доста ефективно. Лъжи от този сорт ме карат да мисля, че си от онази групичка посредствени, лъжливи пубери, които си мислят, че някои им връзва вяра. Честата ти подмяна на гилдии също шепне в тази посока. Та засега съм Пас.
Върнете се в началото Go down
Shineez
Golem



Брой мнения : 7
Join date : 08.10.2012

Shineez { } Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shineez { }   Shineez { } Empty17th Март 2013, 14:28

Roxolana написа:
Като цяло бях амбициран да те одобря, но с тия тъпотии за Артас ме разубеждаваш доста ефективно. Лъжи от този сорт ме карат да мисля, че си от онази групичка посредствени, лъжливи пубери, които си мислят, че някои им връзва вяра. Честата ти подмяна на гилдии също шепне в тази посока. Та засега съм Пас.

Ами Благодаря за мнението ти и също така съжалявам ,че си казах истината за гилдийте но след като съм в ДФ 4 години неможе да съм играл в една гилдия пък и съм казал защо от къде и т.н съм се махнал. За ЛК-а си казах какво е било и не го отбелязвам с цел друго освен да покажа ,че имам потенциал което само по себе си разбирасе ако бъда приет ще се покаже и съжалявам ,че така е излязло като Лъжа . Моя много омразна дума за което пак съжалявам ,че така е излязло. А за пубертетни лапета и т.н .. пас.
Върнете се в началото Go down
Pervysage
Centaur
Pervysage


Брой мнения : 12
Join date : 06.03.2013
Age : 27
Местожителство : Плевен

Shineez { } Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shineez { }   Shineez { } Empty17th Март 2013, 17:39

Да от мен ,много си печен и разбран Wink Също така държиш на думата си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Shineez { } Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shineez { }   Shineez { } Empty

Върнете се в началото Go down
 
Shineez { }
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: