Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Моята Кандидатурата

Go down 
+4
Berksa
Gatyzo
Kassiopea
Hes
8 posters
АвторСъобщение
Hes




Брой мнения : 5
Join date : 15.03.2013

Моята Кандидатурата Empty
ПисанеЗаглавие: Моята Кандидатурата   Моята Кандидатурата Empty15th Март 2013, 19:58

1.Име: Недко

2.Възраст: 25

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Лом

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Коректен

5.Име на героя, с който кандидатствате: Hes

6.Клас на героя, с който кандидатствате:BM Hunter

7.Професии на героя, с който кандидатствате: First Aid

8.Снимка на героя, с който кандидатствате: http://www.prikachi.com/images.php?images/170/5996170g.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:Нямам Sad

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.): На рейд винаги слушам какво ми се говори.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд?:Давам агро ,правя DPS и бъфкам райда.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия: Нямам друга 80-ка.

13.Избройте адоните които използвате: Не ползвам адони.

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ): Опита ми е на 90%

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?: Всеки ден !

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: Devastation,Nemesis ( не ми допаднаха хората ).

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Robinxyd и още 1 hunter ама не се сещам за име.

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?:Разбрах от познати.Мотивира ме това че трудно се отказвате Smile

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?:Очакванията ми са интересни рейдове.
Върнете се в началото Go down
Kassiopea
Centaur
Kassiopea


Брой мнения : 10
Join date : 18.11.2012
Age : 32

Моята Кандидатурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята Кандидатурата   Моята Кандидатурата Empty15th Март 2013, 21:20

Кандидатурата като цяло е построена добре.
Притеснява ме малко липсата на addons и по точно на DBM, както и отговора на 16 въпрос.
За 16-ти въпрос и за 2-те гилдии ли е тази причината за напускане?
Цитат :
( не ми допаднаха хората )
Относно това се притеснявам дали ще се сработиш с нас. Както при всеки гилд, така и при нас има различни хора с различен характер. За сега съм ПАС, бих желала те те пробваме на райд, за да видим дали нещата могат да се получат.
Върнете се в началото Go down
Gatyzo
Centaur



Брой мнения : 20
Join date : 03.02.2013
Age : 29
Местожителство : blagoevgrad

Моята Кандидатурата Empty
ПисанеЗаглавие: Моята Кандидатурата   Моята Кандидатурата Empty15th Март 2013, 21:34

AZ she ti kaja pas raid val sam s tebe i ne sam dovolen ot grim lefna nz za kafo Smile
Върнете се в началото Go down
Hes




Брой мнения : 5
Join date : 15.03.2013

Моята Кандидатурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята Кандидатурата   Моята Кандидатурата Empty15th Март 2013, 22:19

Togava bqh zle da oshte se ucheh a i v Grim me kiknaha bez prichina :X
Върнете се в началото Go down
Berksa
Titan
Berksa


Брой мнения : 30
Join date : 17.10.2012
Age : 28
Местожителство : гр. Варна

Моята Кандидатурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята Кандидатурата   Моята Кандидатурата Empty15th Март 2013, 23:15

Мда, и аз искам тестов рейд. Но според мен е добре да си сложиш DBM, а също и да си вдигнеш професии.ПАС за сега.
Върнете се в началото Go down
Enragelolz
Titan



Брой мнения : 33
Join date : 14.10.2012
Age : 27

Моята Кандидатурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята Кандидатурата   Моята Кандидатурата Empty16th Март 2013, 05:56

Berksa написа:
Мда, и аз искам тестов рейд. Но според мен е добре да си сложиш DBM, а също и да си вдигнеш професии.ПАС за сега.
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Моята Кандидатурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята Кандидатурата   Моята Кандидатурата Empty16th Март 2013, 07:53

Няма професии, има бинд на аркейн торент и още някакви шитни, а няма на важните магии. Нямаш нито един аддон Shocked , представям си как на Ruby Sanctum умираш на всеки метеор, също така какъв дмг ще правиш като трябва да се движиш постоянно, докато кликаш всяка една магия.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Robinxyd
Centaur
Robinxyd


Брой мнения : 5
Join date : 10.03.2013
Age : 33

Моята Кандидатурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята Кандидатурата   Моята Кандидатурата Empty16th Март 2013, 07:58

Играч,който показва адекватна игра по време на рейд.Хубаво ще е да вдигнеш и професии,който ще ти подобрят DPS.Мисля че трябва да му се даде шанс да покаже какво умее.От мен имаш ДА !!!
Върнете се в началото Go down
Hes




Брой мнения : 5
Join date : 15.03.2013

Моята Кандидатурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята Кандидатурата   Моята Кандидатурата Empty16th Март 2013, 08:08

1vo - az sum BM hunter golqmo DPS ne pravq
2ro-tochno na Ruby Sanctum nqma shans da umra ot meteor Smile
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Моята Кандидатурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята Кандидатурата   Моята Кандидатурата Empty16th Март 2013, 09:49

Не знам защо всеки си мисли, че BM ловец не прави дпс, но това е друг въпрос. Като си толкова сигурен, че няма да умреш от метеор ще те тестваме на RS 25 Heroic.

Off Topic: Пиши на кирилица, ако може.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Hes




Брой мнения : 5
Join date : 15.03.2013

Моята Кандидатурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята Кандидатурата   Моята Кандидатурата Empty16th Март 2013, 10:21

RS 25 Heroic не съм правил,но това не пречи да опитам Smile Само кажи кога Smile
Върнете се в началото Go down
vellerona
Behemoth
vellerona


Брой мнения : 6
Join date : 02.01.2013
Age : 33

Моята Кандидатурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята Кандидатурата   Моята Кандидатурата Empty16th Март 2013, 12:30

Незнам но лично аз проверих и <armory> имаш което ме навежда на мисалта, че щом за това неси си направил труда да напишеш донякаде апликасията е от сорта "Да мине номера" дано да греша! Smile ПАС
Върнете се в началото Go down
Hes




Брой мнения : 5
Join date : 15.03.2013

Моята Кандидатурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята Кандидатурата   Моята Кандидатурата Empty17th Март 2013, 17:36

Отказвам се Smile Мерси за вниманието и всичко хубаво Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Моята Кандидатурата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята Кандидатурата   Моята Кандидатурата Empty

Върнете се в началото Go down
 
Моята Кандидатурата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатурата на Popdamage

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: