Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кандидатура на Pervysage

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Pervysage
Centaur
Pervysage


Брой мнения : 12
Join date : 06.03.2013
Age : 27
Местожителство : Плевен

Кандидатура на Pervysage Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура на Pervysage   Кандидатура на Pervysage Empty6th Март 2013, 21:30

1.Име:
Мирослав
2.Възраст:
17 години
3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина):
Плевен
4.Кажете ни няколко думи за себе си:
Ученик съм 10 клас , разцъквам WOW по 4-6 часа на ден през почивните дни не толкова често.Играя от 4 месеца.
5.Име на героя, с който кандидатствате:
Pervysage
6.Клас на героя, с който кандидатствате:
Warrior
7.Професии на героя, с който кандидатствате:
Развивам JC и Mining.
8.Снимка на героя, с който кандидатствате:
http://prikachi.com/images.php?images/140/5959140Y.jpg
9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:
http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Pervysage ,дава ми error може би защото героят ми е сменян ,незнам поради каква причина.
10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)
Fury, заради ДПСа armp. cap правенето на стабилен и поддържащ се DPS както за отрицателно време така и за по дълготрайно време, друг cap crit 50% и доста Str. в най близко време.
11.Каква е ролята на класа ви в рейд?
Да правя стабилен DPS и да имам координирани движения и да не предизвиквам собствения си Wipe и товаренето на Healerite.
12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:
За сега няма такъв но в най скоро време ,ще има.
13.Избройте адоните които използвате:
DBM , Recount , Xperl
14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
Бутал съм Лича на 25 нм на 10 HC съм стигал до него 69% , на 25 HC до Sindra. Имам огромен опит в RS 10 и 25 NM , HC знам и blizzard тактика как танка да върти боса в такова положение ,че при пускане на 2ри лазер във 2ра фаза да го мърда около 10 секунди след което до пускането на следващия целият раид да седи на място и да налива а не както повечето гилдии правят, да въртят боса нон стоп при което се получават 80% от Wipovete.
15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?
4-5 рейда на седмица Smile
16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:
Angels Fall First поради причината ,че собствената ми гилдия ме изнинжи колкото и тъпо да звучи.
17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:
Не.
18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?
Видях доста от вашите Мембери в Даларан .Мотивира ме това, че имате най-голям прогрес в ICC и сте стабилен гилд.
19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?
Да райдвам и да бъда част от вас, както и когато отидем на раид да знам ,че всичко през което минем ,ще пада Wink


Последната промяна е направена от Pervysage на 7th Март 2013, 18:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Кандидатура на Pervysage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Pervysage   Кандидатура на Pervysage Empty6th Март 2013, 22:31

Какви смени си правил?
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Pervysage
Centaur
Pervysage


Брой мнения : 12
Join date : 06.03.2013
Age : 27
Местожителство : Плевен

Кандидатура на Pervysage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Pervysage   Кандидатура на Pervysage Empty7th Март 2013, 05:48

От Shaman на Warrior поради причината ,че сегашния клас повече ме влече Smile.
Върнете се в началото Go down
Pervysage
Centaur
Pervysage


Брой мнения : 12
Join date : 06.03.2013
Age : 27
Местожителство : Плевен

Кандидатура на Pervysage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Pervysage   Кандидатура на Pervysage Empty7th Март 2013, 14:44

Разбрах ,че приятел е в гилда Wink казва се Hattrick
Върнете се в началото Go down
Hattrick
Centaur



Брой мнения : 5
Join date : 13.01.2013

Кандидатура на Pervysage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Pervysage   Кандидатура на Pervysage Empty7th Март 2013, 15:22

Знам го, че е скилнат и ще идва на всичките рейдове . ДА от мен
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кандидатура на Pervysage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Pervysage   Кандидатура на Pervysage Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура на Pervysage
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатура
» Кандидатура на Haar
» Кандидатура на Inncubuss
» Кандидатура
» Кандидатура-Robinxyd

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: