Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 kandidatura

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Firstaid
Golem



Брой мнения : 2
Join date : 04.03.2013

kandidatura Empty
ПисанеЗаглавие: kandidatura   kandidatura Empty4th Март 2013, 15:36

1.Име: Веселин

2.Възраст: 16 години

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Варна

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Обичам спорта и забавленията.

5.Име на героя, с който кандидатствате: Firstaidkit

6.Клас на героя, с който кандидатствате: Paladin/Holy

7.Професии на героя, с който кандидатствате: Нямам напълно развити професии.

8.Снимка на героя, с който кандидатствате: http://prikachi.com/images.php?images/784/5948784T.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Firstaidkit

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.): Охх ... по тази тема мога да говоря доста, но накратко да кажа, че държа на Haste, а за талантите .... отбягвам тези които ми редъкват кърсовете, понеже те са за ПВП.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд?: Ролята ми в райд е да хилвам останалите от райда. Също да давам buffs и на лича да давам Hand of Protection на когото ми каже raid лидера

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия: Имам ферал друид, но не мисля, че ще допринесе за развитието на гилда, а настоящата ми гилдия е Nurfed.

13.Избройте адоните които използвате: За ПВЕ ползвам ДБМ и Хеал бот.

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ): Time played имам 40 дни. В ИЦЦ 25 хероик съм стигал до Синдрагоса, а на 25 нормал съм убивал ЛК.

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?: Всеки ден освен петък и събота.

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: Бил съм в различни гилдии Sons of paradise , Nurfed , Nemesis и други. Sons of Paradise се разпаднаха, а останалите ги напустнах, защото не се развиваха.

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Познавам само Veleron/Gulrot.

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? След доста време надъхвация от Велерон реших да си пусна кандидатура, а и от други играчи знам, че сте организиран гилд.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? Надявам се, че ще правим добра и приятна игра Smile)


Последната промяна е направена от Firstaid на 4th Март 2013, 18:10; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Veleron
Behemoth
Veleron


Брой мнения : 34
Join date : 26.08.2012
Age : 26
Местожителство : Varna

kandidatura Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kandidatura   kandidatura Empty4th Март 2013, 16:19

Евала за хубавата кандидатура Весо cheers . Познавам го човека доста си цъка героя. Вярно е, че геара му е слабичък, но пък се сабира сравнително лесно.

Според мен трябва да му дадем шанс :]
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

kandidatura Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kandidatura   kandidatura Empty4th Март 2013, 16:58

Наистина като сравня апликацията ти с останалите, които виждаме последно време е доста добре Smile. С хиила се справяш добре, сравнително ориентиран си (трябва ти малко опит още), да от мен.
С гиара не мисля, че ще има проблем понеже на никой не му трябват тези предмети.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

kandidatura Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kandidatura   kandidatura Empty4th Март 2013, 17:44

Разбирам как апликацията ти може да изпъкне на фона на кошмарните кандидатури в последно време, но като цяло не е нищо особено.

Добро впечатление ми прави фактът, че си си купил Dakrmoon Card: Greatness, което на този етап е доста адекватен trinket. Въпросният предмет обаче е скъп и един вид предполага по-сериозен бюджет от страна на друида ти, за когото освен една лаконична фраза нищо не си споделил.

Освен това ще забележиш, че на 16-ти въпрос се интересуваме и от "причините за напускане". Фактът, че си бил тук и там, действително е достоен за адмирации, но когато сме писали гореупоменатато запитване счетохме за очевидно, че втората му част е по-значимата. Сега, когато казусът е разяснен, с нетърпение очаквам да прочета отговора ти.

Засега съм Пас.
Върнете се в началото Go down
Firstaid
Golem



Брой мнения : 2
Join date : 04.03.2013

kandidatura Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kandidatura   kandidatura Empty4th Март 2013, 19:22

Roxolana написа:
Разбирам как апликацията ти може да изпъкне на фона на кошмарните кандидатури в последно време, но като цяло не е нищо особено.

Добро впечатление ми прави фактът, че си си купил Dakrmoon Card: Greatness, което на този етап е доста адекватен trinket. Въпросният предмет обаче е скъп и един вид предполага по-сериозен бюджет от страна на друида ти, за когото освен една лаконична фраза нищо не си споделил.

Освен това ще забележиш, че на 16-ти въпрос се интересуваме и от "причините за напускане". Фактът, че си бил тук и там, действително е достоен за адмирации, но когато сме писали гореупоменатато запитване счетохме за очевидно, че втората му част е по-значимата. Сега, когато казусът е разяснен, с нетърпение очаквам да прочета отговора ти.

Засега съм Пас.


Roxolana, това за голда има лесно обяснение - Велерон ми го даде за да си го купя тринка Laughing . А за гилдовете и причините, поради които съм ги леанал, съм едитнал кандидатурата си.

Колкото до друида - той е low gear с професии Skinning i LW, но и двете не са на макс.
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

kandidatura Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kandidatura   kandidatura Empty5th Март 2013, 17:03

Явно няма да видим повече мнения по тази апликация. Пиши ингейм на Berksa/Jabzul/Roxolana за покана в гилда.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Sponsored content





kandidatura Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kandidatura   kandidatura Empty

Върнете се в началото Go down
 
kandidatura
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Kandidatura.Shamanlol
» kandidatura
» kandidatura
» kandidatura
» ganster kandidatura

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: