Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Stefanito prot paladin

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
stef




Брой мнения : 3
Join date : 20.02.2013

Stefanito prot paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Stefanito prot paladin   Stefanito prot paladin Empty21st Февруари 2013, 00:13

1.Име: Георги

2.Възраст: 23

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Ловеч

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Спокоен, работя всеки ден от 8 до 17:00, играя танк специализацията си с желание доставя ми удоволствие.

5.Име на героя, с който кандидатствате: Stefanito

6.Клас на героя, с който кандидатствате: Paladin

7.Професии на героя, с който кандидатствате: JC&Mining

8.Снимка на героя, с който кандидатствате:

снимките са от лаптопа ми реално не играя с такава резолюция

цък
цък
цък
цък

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:

арморито ми не работи героя е сменян, преди беше Mage, ето и информацията допълнение към това. Играя с Mage 7 години с паладин играя от може да се каже скоро няколко месеца, но доста ми допадна да играя танк и нямам интерес към другите специализации

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)
Решенията ми бяха ясни още от когато го имам този паладин да го играя само танк, двете ми специализации са ТАНК(TANK) и ТАНК(DPS) ако случайно се чудите какво е танк дпс бих могъл да ви демонстрирам ако имам тази възможност.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд? Танк, това трябва да е човека който отнася най-много бой ...

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия: Маge който играя на FTT малко над 6к гиър е нямам гилд

13.Избройте адоните които използвате: адоните са доста така, че няма да изпадам в подробности главо това което ви интересува е DBM Omen GC(ако се налага незнам как се записвате за райдове) ...

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):с този герой до ЛК и на 10 и на 25 мод, за всички останали мога да кажа, че съм минавал целите инсове(иначе с други герой съм убивал лич кинга на 25 хероик)

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? Зашиси от дните предполагам 2-3 пъти.

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: Unforgivable, Exlusive.Първата реших да последвам приятел в друг гилд който се оказа Nurfed, а не се разбирам много с Amiroff. Та сега съм без гилд с голямо желание за игра. Exlusive не съм го напускал кикна ме елфа зареди някакви интриги които мен не ме засягат просто изразих мнение което ми костваше кикането от гилда. Там бях майн танк.

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: да предполагам не един, но в момента ми идва на ума Цано талибано(Mayeta)

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? Преди напускането на някой играчи от гилда ви бяхте доста добри, надявам се новите попълнения да са толкова кадърни колко този които ви изоставиха.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? Надявам се да бием лича всяка седмица какво други очаквания мога да имам.

Бих добавил, че това в момента паладина ми е майн героя, имам и други алтернативни освен този Mage, не ги споменах защото са алита и не желая да споделя имената на героите си. Бих се радвал ако стана част от вашия екип!


Последната промяна е направена от stef на 21st Февруари 2013, 15:28; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Зума)
Върнете се в началото Go down
Vaala
Golem



Брой мнения : 2
Join date : 16.01.2013

Stefanito prot paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stefanito prot paladin   Stefanito prot paladin Empty21st Февруари 2013, 04:19

Кандидатурата е добра не е само да ''отбие номера'' имаш ДА от мен
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Stefanito prot paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stefanito prot paladin   Stefanito prot paladin Empty21st Февруари 2013, 08:13

Не бих казал, че апликацията е добра, има доста неясни/неточни отговори.
Искам да знам причините за напускането на предните ти гилдии, на какво си се сменял и как си минавал Icc с другите си герои, а си ни изброил само 1 алтернативен такъв. Като цяло доста противоречия, дай по-точни отговори и тогава очаквай адекватно мнение от нас.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
stef




Брой мнения : 3
Join date : 20.02.2013

Stefanito prot paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stefanito prot paladin   Stefanito prot paladin Empty21st Февруари 2013, 15:33

Zuma написа:
Не бих казал, че апликацията е добра, има доста неясни/неточни отговори.
Искам да знам причините за напускането на предните ти гилдии, на какво си се сменял и как си минавал Icc с другите си герои, а си ни изброил само 1 алтернативен такъв. Като цяло доста противоречия, дай по-точни отговори и тогава очаквай адекватно мнение от нас.

Зума, направих някой промени надявам се да съм бил достатъчно изчерпателен, но ако случайно смяташ че нещо липсва мога да допълня.
За ICC мога да добавя нещо в коментара си, и то е че със всички класове които съм играл минималното ми достижение е било синдрагоса. Надявам се правилно да съм разбрал колебанието от факта, че героя е сменян и можеби нямам умения с този клас. Не, не мисля, че е така паладина вече ми е слабост (танк) не играя и не бих играл дриги специализации надявам се да докажа думите си при първа възможност.

Благодаря за мнението.
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Stefanito prot paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stefanito prot paladin   Stefanito prot paladin Empty21st Февруари 2013, 16:50

Ако може да ни споделиш имената на всичките си алтернативни герои.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Nocoment
Behemoth
Nocoment


Брой мнения : 17
Join date : 31.12.2012
Age : 35

Stefanito prot paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stefanito prot paladin   Stefanito prot paladin Empty21st Февруари 2013, 17:58

Не ми харесва кандидатурата доста неясни отговори, а и не ми е ясно как ще те кикнат затова че си изразил някакво мнение по даден въпрос при положение че си бил MT. Очевидно не искаш да споделиш действителната причина за кикването както и имената на другите ти герои били те и алианси. Не от мен.
Върнете се в началото Go down
stef




Брой мнения : 3
Join date : 20.02.2013

Stefanito prot paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stefanito prot paladin   Stefanito prot paladin Empty21st Февруари 2013, 18:38

Nocoment написа:
Не ми харесва кандидатурата доста неясни отговори, а и не ми е ясно как ще те кикнат затова че си изразил някакво мнение по даден въпрос при положение че си бил MT. Очевидно не искаш да споделиш действителната причина за кикването както и имената на другите ти герои били те и алианси. Не от мен.

Колкото и да не ви се вярва причината за напускането ми от Exlusive е точно тази която написах по-горе доста грубо е по този начин ме наричате лъжец след като смятате че е така питайте някой от членовете на гилд Exlusive какво се случи. А отностно героите ми той е само един Moraha се казва.

ПС: И ще помоля да поясните кои точно отговори са неясни за да мога да дам яснота!
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Stefanito prot paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stefanito prot paladin   Stefanito prot paladin Empty21st Февруари 2013, 19:34

Препоръчвам ти да си цъкаш с колегите от Nefelin. Не мисля, че ще ни лъжеш за причините поради които са те кикнали, но не е добре да се разкъсваш из гилдиите. Успех за напред и всичко хубаво.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Sponsored content





Stefanito prot paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stefanito prot paladin   Stefanito prot paladin Empty

Върнете се в началото Go down
 
Stefanito prot paladin
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Bloodly/ Prot Paladin
» Marchety-Protection Paladin
» Кандидатура,Mystpala,Prot paladin
» Nicksata-Paladin
» Holy paladin

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: