Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 кандидатура:NiLL

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Nill
Centaur
Nill


Брой мнения : 7
Join date : 16.01.2013
Age : 30
Местожителство : Варна

кандидатура:NiLL Empty
ПисанеЗаглавие: кандидатура:NiLL   кандидатура:NiLL Empty16th Януари 2013, 22:29

1.Име:Добромир.
2.Възраст:19 години.
3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина):Варна!!!
4.Кажете ни няколко думи за себе си:Уча за капитан в морската гимназия в града , комуникативна личност съм, играя САМО ПВЕ (мразя ПВП).
5.Име на героя, с който кандидатствате:Nill
6.Клас на героя, с който кандидатствате:Shaman
7.Професии на героя, с който кандидатствате:Herbalism-max Inscription-max
8.Снимка на героя, с който кандидатствате:Мисля ,че долния (9) въпрос обезсмисля снимката но ще дам да ве се похваля с титлите ми :Д http://postimage.org/image/6ysy21bf5/
9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Nill
10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.): Развивам моя Шаман на Restoration , съсредоточавам се в-ху това да държа рейда жив.Силните ми страни - адекватен съм много рядко правя грешки на рейд , слушам какво ми се говори и изпълнявам.Дисциплиниран съм.Талантите вие ще ги коментирате (не съм ги пипал от година и половина Very Happy)
11.Каква е ролята на класа ви в рейд?: На първо място аз да съм жив (живея ли аз жив е и рейда, има и изключения!).Тотеми след като се допитам до другите шамани в рейда какви тотеми ще слагат за да не се дублират. Bloodlust-та винаги съм се стремил това да е моя роля , но не го пускам когато на мен ми скимне , а когато ми е наредено от по висшестоящите.И правилно позициониране в битката за да мога да хелвам вазможно по-голяма част от рейда.Предполагам съм изпуснал нещо , но това е главното.
12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:Имам друйд 6ка ГС , и хънтър не го знам колко ГС е :Д
13.Избройте адоните които използвате: не използвам аддони свикнах да играя без тях знам,че ДБ адонът е задалжителен ще си го сложа ... Просто райдвам ИЦЦ година и повече на изуст знам какво пускат босовете, и какво трябва да правя ако пусне нещо на мен.
14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ): Ем всички - ICC TOC ULDLAR , RS OS ONYXIA в момента даже правя ТБЦ инсове като BT SUNWELL и т.н. за ачивменти Smile
15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?: Неограничен брой пъти.
16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:ТДТ причина бях направил 1 пауза от 6 месеца в която не играех ВоВ след завръщането ми посетих редиците на Нърфд причини за напускането ми на Нърфд-некординираност и неадекватност на рейдовете.
17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Да - Sadeye надявам се да се запозная с още Smile
18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?: При завръщането ми зададох въпрос на Sadeye Кои са водещите ПВЕ гилдий.Тя ми каза за вас и ме насочи към вас. Аз съм сериозен ПВЕ играч и си търся сериозен ПВЕ гилд виждам,че вие сте такъв затова се ориентирах към вас.
19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?: Весело изкарване по рейдовете и ПВЕ до скъсване Smile

Благодаря за отделеното внимание!


Последната промяна е направена от Nill на 17th Януари 2013, 12:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/dobromir.atanasov.1
Sadeye
Centaur



Брой мнения : 2
Join date : 31.12.2012

кандидатура:NiLL Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура:NiLL   кандидатура:NiLL Empty17th Януари 2013, 08:43

Дам Smile, Nill е шаманът, от който на времето се учех аз, когато постъпих в редиците на ТДТ. Нямам никакви забележки към неговото отношение в играта, когато реши да рейдва. Само Добо Smile, ще трябва да напреднеш с гиър-а, който малко си поизтървал, но знам, че ако те приемат и си редовен, и това ще се случи. Единствено не зная дали и от колко ресто шамани имаме нужда. ДА!!! cheers
Върнете се в началото Go down
Seven
Titan



Брой мнения : 36
Join date : 12.11.2012

кандидатура:NiLL Empty
ПисанеЗаглавие: Seven   кандидатура:NiLL Empty17th Януари 2013, 11:07

ДА !
Върнете се в началото Go down
Nill
Centaur
Nill


Брой мнения : 7
Join date : 16.01.2013
Age : 30
Местожителство : Варна

кандидатура:NiLL Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура:NiLL   кандидатура:NiLL Empty17th Януари 2013, 12:19

Маги знаеш ,че геара никога не е бил проблем за мен.Все пак ако можеш да ми кажеш дали някога съм отказвал да идвам на рейдове , защото аз лично не се сещам за такъв случей. Е да не съм като повечето шамани 4/5 Хероик главни части и офф части хероик но имам всичко от 25 нормал и ми трябват части само от 25 хероик ,а това се дължи на горе споменатото спиране , ако не бях спрял бъди сигурна ,че щях досега да съм макс. геар Smile. Предполагам ,че и ти знаеш геара не е най-важния фактор Wink И искам да кажа НЕ ВЛИЗАМ ДА СЕ ОБЛЕКА искам да постапя във вашите редици за да бъда полезен на Гилда,геара е най-лесната работа важното е гилда да върви напред!
В ТДТ бяхме 1 много сплутен гилд затова всичко падаше надявам се и тук да е така Smile !
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/dobromir.atanasov.1
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

кандидатура:NiLL Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура:NiLL   кандидатура:NiLL Empty17th Януари 2013, 13:17

Nill написа:
8.Снимка на героя, с който кандидатствате:Мисля ,че долния (9) въпрос обезсмисля снимката но ще дам да ве се похваля с титлите ми :Д http://postimage.org/image/6ysy21bf5/

Ако 9 въпрос обезсмисля 8, то нямаше да го има в апликацията.
Искаме снимка на героя, не за да Ви видим титлите или предметите, а за да видим интерфейса Ви (това включва - разположение на уменията на героя, биндове и т.н.).
Имаш доста претрупан UI, който може да се окаже пречка при изпълняване на по-забързани енкаунтъри, и този Medallion of The Horde на един от най-удобните биндове не ми харесва (освен ако не е макро за друга магия).

След като разгледах геара ти, останах с впечатлението, че имаш доста остаряла информация относно този клас.
Като започнем от това, че играеш с обицата от BQ (25), сокетвал си се с гемове - Spell, Intellect, MP5 и т.н., а от там идва и това, че имаш по-малко от 700 хейст.
В момента за най-добър резултат по рейдовете ти трябва хейст (1300-1400). Естествено за да постигнеш този резултат трябва да си с хероик геар, но за сега поне може да смениш гемовете.
Прегледах и билда ти, към него нямам забележки, единсвтено може да качиш Cleanse Spirit, за сметка на Improved Reincarnation или Improved Earth Shield. Няма да е лошо да замениш и Glyph of Lesser Healing Wave за Glyph of Healing Wave.

Виждам, че си надъхан и си бил добър играч преди, ако искаш да научиш нови неща за героя си и да се развиваш, имаш да от мен.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Nill
Centaur
Nill


Брой мнения : 7
Join date : 16.01.2013
Age : 30
Местожителство : Варна

кандидатура:NiLL Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура:NiLL   кандидатура:NiLL Empty17th Януари 2013, 17:18

За медалиона на 2-та извинявам се както казах аз не играя ПВП просто забравих да го махна на това място седи лигхтинг болта . Също ако може 1 съвет това че на теб 2-та ти е удобен бутон не означава че на другите това е също удобен бутон ! Ако забеляза използвам за главните спелове : Q E R T V Z 4 i X както забелязваш бутоните са в дясната част на клавиатурата така съм свикнал така ми е удобно ! Wink това че съм изкарал повечето магий на актион бара ми мисля че даже е в мои + защото не се знае в кои момент коя магия ще ти трябва ! Не ми хареса това което казваш " виждам че преди си бил добър играч" какво значи това преди съм бил добар сега съм лош нещо немога да го схвана а относно тринкета от БЯ (25) на рейд съм с друг тринкет с цел дигане на масс хеала ми .Относно хасте-то ако си навит ще влезем в ТС и ще ти обесня защо предпочитам Крит мана и МП5 пред хастето.Ще ти кажа моята теория и моето мнение Smile
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/dobromir.atanasov.1
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

кандидатура:NiLL Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура:NiLL   кандидатура:NiLL Empty17th Януари 2013, 17:57

Добре, ще говорим по-късно.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Nill
Centaur
Nill


Брой мнения : 7
Join date : 16.01.2013
Age : 30
Местожителство : Варна

кандидатура:NiLL Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура:NiLL   кандидатура:NiLL Empty17th Януари 2013, 18:00

Глифа е сменен мерси наистина незнам защо не съм видял този глиф той е доста важен ! Smile
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/dobromir.atanasov.1
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

кандидатура:NiLL Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура:NiLL   кандидатура:NiLL Empty17th Януари 2013, 18:00

Да от мен. Малко по-отворено съзнание за критики и няма да имаш проблеми с интеграцията.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





кандидатура:NiLL Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура:NiLL   кандидатура:NiLL Empty

Върнете се в началото Go down
 
кандидатура:NiLL
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатура
» Кандидатура на Haar
» Кандидатура на Inncubuss
» Кандидатура
» Кандидатура-Robinxyd

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: