Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кандидатура на Hattrick

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Hattrick
Centaur



Брой мнения : 5
Join date : 13.01.2013

Кандидатура на Hattrick Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура на Hattrick   Кандидатура на Hattrick Empty13th Януари 2013, 16:46

1.Име: 2.Възраст:
3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина):
- Казвам се Цветомир на 17 години от град Плевен

4.Кажете ни няколко думи за себе си:
- Ученик съм в 10 клас , играя WoW от 5 години с паузи от време на време. Преди 2 месеца започнах пак да играя отново.
5.Име на героя, с който кандидатствате:
- Hattrick
6.Клас на героя, с който кандидатствате:
- Rogue
7.Професии на героя, с който кандидатствате:
-Engineering 450/ Mining 450

8.Снимка на героя, с който кандидатствате:
-http://prikachi.com/images.php?images/566/5735566v.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:
-http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Hattrick

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)

- Играя го на Combat като го развивам на armp. Преди го играех на assassination, но видях, че не прави почти никакво dps затова минах на Combat. Силните ми страни са,че помагам с агрото dps-to ми е на ниво,знам как се бият свички босове, Най-добре е за ДФ-то като Sublety е за PvP, assassination куца много затова най добре за моят клас е Combat.
11.Каква е ролята на класа ви в рейд?
- Ролята ми в райда е да давам агро на танка с ТоТ, сваляне на Armor на босове и голямо DPS

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:
-Имам друг герой. Resto Sham , 5.6 gs проф. Alchemy 404/Herbalism 450 нямам Guild
http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Ragnaroz

13.Избройте адоните които използвате:
- Ползвам DBM,Recount,Omni CC,Grid

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
- В Dragonfire съм от 1 година, бутал съм Lich King на 10 и 25 Normal, но на 10 и 25 Heroic съм правил опити. На 10 HC съм wipeval на 25% на 25 съм стигал само до 60%

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?
- 3-4 рейда на седмица мога да правя

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:
- В началото съм почнал с Angels of Agony той се разпадна и спрях WoWa за 5-6 месеца, след това бях в Flawless той също се разпадна...

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:
- Не

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?
-От приятел разбрах за вас. Мотивира ме това, че имате най-голям прогрес в ICC и сте стабилен гилд.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?
-Да райдвам с вас, да знам, че като влезем в ICC всичко ще пада. Няма да има хора които ще провалят рейдовете и най-важното да се забавлявам.

Върнете се в началото Go down
Seven
Titan



Брой мнения : 36
Join date : 12.11.2012

Кандидатура на Hattrick Empty
ПисанеЗаглавие: Seven   Кандидатура на Hattrick Empty14th Януари 2013, 10:14

Като цяло си добре, но гелдам, че експертиза ти е под кап'а, и най-вероятно ти влияе на дпс ;/ Имаш ДА от мен Smile
Върнете се в началото Go down
Blozzerr
Гост




Кандидатура на Hattrick Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Hattrick   Кандидатура на Hattrick Empty14th Януари 2013, 13:11

знаеш ли си каповете на героя ? в арморито видях че си с 3 итема от сета не е ли по-добре да си 4 ? мисля че вече и 2рия бонус от сета работи ако не се бъркам,не разбирам много от роугове, но в гилда няма много така че имаш ДА от мен при условие си оравиш каповете Smile
Върнете се в началото Go down
Hattrick
Centaur



Брой мнения : 5
Join date : 13.01.2013

Кандидатура на Hattrick Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Hattrick   Кандидатура на Hattrick Empty14th Януари 2013, 13:26

бонуса от четирите части не работи и ще си оправя каповете Wink
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Кандидатура на Hattrick Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Hattrick   Кандидатура на Hattrick Empty14th Януари 2013, 14:28

Махай го тоя Mining и си оправи статистиките на героя. Ще ми се да те пробваме преди да взема решение. Засега Пас.
Върнете се в началото Go down
Hattrick
Centaur



Брой мнения : 5
Join date : 13.01.2013

Кандидатура на Hattrick Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Hattrick   Кандидатура на Hattrick Empty15th Януари 2013, 21:03

Mininga се маха но ми трябват още 2 смс-са и ще го сменя на jc
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кандидатура на Hattrick Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура на Hattrick   Кандидатура на Hattrick Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура на Hattrick
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатура
» Кандидатура на Haar
» Кандидатура на Inncubuss
» Кандидатура
» Кандидатура-Robinxyd

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: