Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Flyingarrow , Marksmanship Hunter

Go down 
+2
Zuma
Flyingarrow
6 posters
АвторСъобщение
Flyingarrow
Centaur
Flyingarrow


Брой мнения : 3
Join date : 07.01.2013
Age : 39
Местожителство : гр.Ихтиман; обл.Софийска

Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty
ПисанеЗаглавие: Flyingarrow , Marksmanship Hunter   Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty7th Януари 2013, 14:09

1. Име: Станислав

2. Възраст: 27 год.

3. Град: Ихтиман

4. Кажете ни няколко думи за себе си: Тих човек съм обичам повече да слушам отколкото да приказвам ; харесвам баскетбол , волейбол и риболов.

5. Име на героя, с който кандидатствате: Flyingarrow

6. Клас на героя, с който кандидатствате: Marksmanship Hunter

7. Професии на героя, с който кандидатствате: Mining/Engeneering MAX

8. Снимка на героя, с който кандидатствате:снимка

9. Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:Armory

10. Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.) Левелинга на героя е правен на Beast mastery, но поради факта, че peta трудно оцелява в условията на ICC смених на Marksmanship ; пробвах да играя на armor penetration, но героя не е облечен достатъчно за тази цел и сега съм на Agility ; добавих Gliph of Kill Shot, който ми дава възможност да използвам 2 пъти по-често магията, понеже босовете в ICC са с много кръв и 20% е достатъчно време за израза "MAX dps" при умирането на боса.

11. Каква е ролята на класа ви в рейд? Давам агро на танка и правя демидж на боса.

12. Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:
Имам, но са доста слабо облечени.

13. Избройте адоните които използвате: DBM, Autosave, Carbonite, Quartz, GearscoreLIte, Group calendar, recount, cooldowns.

14. Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):

TOC 10 N - всичко
ICC 10 N - всичко
ICC 25 HC - без Lich King


15. Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? Постоянно. Понеделник и сряда без проблем стига да не изникне нещо непредвидено ; неделя, вторник и четвъртък е възможно малко закъснение понеже преди това присъствам на редовни мероприятия.

16. Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: Не съм участвал сериозно в гилдии само съм приемал като ме инвайтнат за бройка, понеже работата на смени не ми позволяваше. Сега съм безработен и съм труднозабележим новобранец в Devastation, но ранния час, в който почват да се събират ми пречи да присъствам редовно.

17. Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Мисля, че не.

18. Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? Бил съм на един рандом райд с вашата гилдия и ми хареса скила ви и че каквото и да става не напускате добрия тон на разговора и също по-късния час на събирането за евентите.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? Да се забавлявам на поход към главата на Лича и по пътя да пооправя gear-a на херото.
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flyingarrow , Marksmanship Hunter   Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty7th Януари 2013, 16:54

Добре разсъждаваш, но ми се струва, че малко си копирал идеята от предния кандидат (всъщност това не е лошо, поне се вижда, че имаш желание и ти се занимава).
Липсват биндове на важни умения, не използваш макро за по-оптимална игра и геара е много зле подбран, но предполагам до момента не си имал възможност да събереш правилните предмети.
Ако си готов да се учиш и да прогресираш ти давам да.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Flyingarrow
Centaur
Flyingarrow


Брой мнения : 3
Join date : 07.01.2013
Age : 39
Местожителство : гр.Ихтиман; обл.Софийска

Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flyingarrow , Marksmanship Hunter   Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty7th Януари 2013, 20:41

Ми щом дори и аз мисля, че съм бот едиственото нещо, което мога да правя е да се уча. Колкото и добър да стана, обаче, никога не отхвърлям съвет.
Върнете се в началото Go down
Seven
Titan



Брой мнения : 36
Join date : 12.11.2012

Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty
ПисанеЗаглавие: Seven   Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty7th Януари 2013, 21:00

Да
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flyingarrow , Marksmanship Hunter   Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty8th Януари 2013, 10:16

Колегата ти го каза. Дано се учиш бързо. Да.
Върнете се в началото Go down
Berksa
Titan
Berksa


Брой мнения : 30
Join date : 17.10.2012
Age : 28
Местожителство : гр. Варна

Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flyingarrow , Marksmanship Hunter   Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty8th Януари 2013, 10:55

И от мен имаш ДА!
Върнете се в началото Go down
Enragelolz
Titan



Брой мнения : 33
Join date : 14.10.2012
Age : 27

Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flyingarrow , Marksmanship Hunter   Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty8th Януари 2013, 16:42

Roxolana написа:
Колегата ти го каза. Дано се учиш бързо. Да.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flyingarrow , Marksmanship Hunter   Flyingarrow , Marksmanship Hunter Empty

Върнете се в началото Go down
 
Flyingarrow , Marksmanship Hunter
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Hynt MM hunter
» Whitetraker - MM hunter
» Кандидатура Hunter
» Mosagani - Mark Hunter

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: