Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Titozbg, Holy/Retribution Paladin

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Titozbg
Centaur



Брой мнения : 2
Join date : 04.01.2013

Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Titozbg, Holy/Retribution Paladin   Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty4th Януари 2013, 21:09

1.Име: Деян, може и Дидо да ме наричате.

2.Възраст: 15год.

3.Град: Козлодуй

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Почитател съм на волейбола, мразя чалга, слушам Dubstep, не обичам да се карам с хората.

5.Име на героя, с който кандидатствате: Titozbg

6.Клас на героя, с който кандидатствате: Holy Paladin

7.Професии на героя, с който кандидатствате: JC / Enchanting MAX

8.Снимка на героя, с който кандидатствате: Снимка

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: Armory

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.) Героя е почти облечен, има някои неща, които трябва да заменя. Haste се целя около 1к, толкова колкото и имам. Колкото е възможно повече intelect. Crit-а е нужно да кача повече, но нямам нужните итеми. Mana regen не ми трябва толкова, понеже каствам постоянно без да спирам.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд? Да хеалвам, да бъфкам райда, да пускам правилната аура според encounter-а.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:
1. Dazzler - Arms/Fury Warrior - Слабо облечен и в двете специалности, Fury 5,9k gs, Arms - 6k gs. Нямам гилдия.
Следващите 2 героя са на приятел, който ми позволява да влизам с тях да райдвам.
2. Electroshamy - Elemental Shaman - Добре геарнат, Pve - 6,4k gs Pvp - 6,2k gs.
3. Angelsdie Arms/Fury Warrior - Fury 6k gs, Arms 6,1k gs.
Имам много добри PVE умения с ММ Hunter и Balance/Feral Druid.

13.Избройте адоните които използвате:
DBM, X-perl, Healbot, Extra Bars, Recount, Gear Score, Cooldowns, Milk Scrolling Battle Text.

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
TOC 10nm/hc - Всичко
TOC 25nm/hc - Всичко
ICC 10nm/hc - Всичко
ICC 25nm/hc - Всичко

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? Попринцип, 7/7 освен ако нямам работа.

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: Сега в главата са ми само Alleria - разпадна се, CAD - разпадна се, Azure Eclipse - разпадна се, Ashbringer - за радост не са се разпаднали още Very Happy, просто не ми харесват райдовете и им е нужна по-добра организация.

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Не съм сигурен.

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? Форума на реалма и видях геарнати играчи от гилда Ви. Мисля че за момента сте доста добър гилд според положението на сървъра.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? Да райдваме с кеф и да се представя по възможно най-добър начин.
Върнете се в началото Go down
Veleron
Behemoth
Veleron


Брой мнения : 34
Join date : 26.08.2012
Age : 26
Местожителство : Varna

Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Titozbg, Holy/Retribution Paladin   Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty5th Януари 2013, 15:43

Имам няколко забележки откъм гиъра, но като цяло кандидатурата ти ми хареса. Имаш зелена светлина от мен. Smile
Върнете се в началото Go down
Berksa
Titan
Berksa


Брой мнения : 30
Join date : 17.10.2012
Age : 28
Местожителство : гр. Варна

Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Заглавие: Re: Titozbg, Holy/Retribution Paladin   Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty5th Януари 2013, 16:17

Не разбирам от холи паладини, но като цяло мисля, че си добре относно статс и по-важното е, че апликацията ти ми хареса и ми се струва, че си сериозен. Имаш ДА от мен. Успех!
Върнете се в началото Go down
Ares_
Golem
Ares_


Брой мнения : 7
Join date : 15.11.2012
Age : 34

Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Titozbg, Holy/Retribution Paladin   Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty5th Януари 2013, 20:30

Кандидатурата е старателно написана, имаш хубави предмети. Аз бих казал ДА!
Само че "Ashbringer" няма ли да ти се сърдят, че пускаш кандидатура докато си с тях още? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Titozbg
Centaur



Брой мнения : 2
Join date : 04.01.2013

Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Titozbg, Holy/Retribution Paladin   Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty5th Януари 2013, 20:49

Съмнявам се да знаят, а и все тая ми е. Ако искат и да ме кикват.
Върнете се в началото Go down
Seven
Titan



Брой мнения : 36
Join date : 12.11.2012

Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Seven   Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty6th Януари 2013, 12:59

Е това е старателно написана кандидатура! БРАВО! нямаме холи пали така че Да от мен
Върнете се в началото Go down
Seven
Titan



Брой мнения : 36
Join date : 12.11.2012

Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Seven   Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty7th Януари 2013, 11:57

Когато си онлайн пиши на Seven или Jabzul, да те добавим в гилда
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Titozbg, Holy/Retribution Paladin   Titozbg, Holy/Retribution Paladin Empty

Върнете се в началото Go down
 
Titozbg, Holy/Retribution Paladin
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Exodarion, Retribution Paladin
» Holy paladin
» Raitonn, Holy paladin
» DndMaster-Protection-paladin
» Tuiny , holy priest

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: