Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Kawas' Application

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Kawas
Гост




Kawas' Application Empty
ПисанеЗаглавие: Kawas' Application   Kawas' Application Empty17th Декември 2012, 21:37

1.Име: Росен

2.Възраст: 19

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Пловдив

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Обичам да помагам на хората с каквото мога Smile

5.Име на героя, с който кандидатствате: Kawas

6.Клас на героя, с който кандидатствате: Druid

7.Професии на героя, с който кандидатствате: Leatherworking / Skinning

8.Снимка на героя, с който кандидатствате: Kawas' Application 5621975M

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: -

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.) - Взел съм решението героя да бъде Melee,а по-точно Feral Combat насочен към Armor Penetration, тъй като прави по-големи щети с direct damage уменията като Ferocious Bite и т.н.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд? Нанасяне на щети (Melee dps)

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия: Имам доста "Alt" герои, но не мисля, че трябва да ги изброя всички, тъй като са много, а ако изпитвате любопитство бих споделил в последствие.

13.Избройте адоните които използвате: Deadly Boss Mods, Raid Roller, XPerl, Recount, Mik Scrolling Battle Text...

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ): ToC10/25 Normal & Heroic FULL ; ICC10/25 Normal Full & 10HC - до Sindragosa, a 25HC до Prince Council.

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? от 2 до 3.

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: Horror, все още не съм напуснал, но причината е, че няма бъдещо развитие за героя ми от което се нуждая.

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Не мисля..

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? Видях, че набирате хора и реших да пробвам късмета си Smile

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? Очаквам най-вече разбиране и търпение за encounter-ите с който не съм запознат в ICC, а именно LK10 HC и на 25 НС след Prince's Council.
Върнете се в началото Go down
Seven
Titan



Брой мнения : 36
Join date : 12.11.2012

Kawas' Application Empty
ПисанеЗаглавие: Seven   Kawas' Application Empty18th Декември 2012, 07:05

Оправи скрийна, и линка към арморито, иначе ферал друиди в момета са ни нужни, има шанс да те приемем.


Последната промяна е направена от seven93 на 18th Декември 2012, 18:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Kawas




Брой мнения : 1
Join date : 18.12.2012

Kawas' Application Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kawas' Application   Kawas' Application Empty18th Декември 2012, 12:05

Armory-то не ми открива героя, а снимката сега ще я добавя тук, защото с guest account не ми позволяваше.


Edit:
по точка 10:
Ротацията ми е следната: Prowl > Pounce > Mangle > Rake > Shred > Savage Roar > Shred (2) > Rake > Rip > Shred + Rake (5 combo) > Ferocious Bite и повтарям.
Талентите сам съм ги редил, защото съм преценил,че са най-удачни за героя ми, запълнил съм липсите от gear, например expertise съм дигнал от талент, за да гоня cap. Тъй като играя druid от доста време, непосредствено след излизането на играта на пазара, мисля, че не съм допуснал грешка с нареждането им.. Smile
снимка по ваше желание:
http://prikachi.com/images.php?images/717/5624717b.jpg


Последната промяна е направена от Kawas на 18th Декември 2012, 18:24; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Beattriss
Behemoth
Beattriss


Брой мнения : 50
Join date : 21.08.2012
Age : 31
Местожителство : Sofia

Kawas' Application Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kawas' Application   Kawas' Application Empty18th Декември 2012, 15:44

Като за начало, можеше да публикуваш снимка на героя, на която си във подходящата форма, в случая - котка. След това бих искала да отговориш малко по - подробно на 10-ти въпрос. Не си казал нищо за талантите и ротацията си. Докато не получа отговор на тези въпроси + снимка съм ПАС.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Kawas' Application Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kawas' Application   Kawas' Application Empty

Върнете се в началото Go down
 
Kawas' Application
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: