Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Captncruch ele/r shaman

Go down 
+4
Seven
KolekcionerchetY
Zuma
Captncruch
8 posters
АвторСъобщение
Captncruch




Брой мнения : 4
Join date : 10.12.2012

Captncruch ele/r shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Captncruch ele/r shaman   Captncruch ele/r shaman Empty10th Декември 2012, 21:59

1.Име: Иван

2.Възраст:17

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина):Плевен

4.Кажете ни няколко думи за себе си:казвам се Иван, на 17 съм и търся гилдия, с която да се сработя добре и да се забавлявам xD

5.Име на героя, с който кандидатствате:Captncruch

6.Клас на героя, с който кандидатствате:Shaman Ele/Resto/(Enh)

7.Професии на героя, с който кандидатствате:Alchemy/Herbalism

8.Снимка на героя, с който кандидатствате: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/255/wowscrnshot121012234751.jpg/

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Captncruch

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.): Играя ресто и еле и мисля че талантите ми са точните, гледал съм безброй гайдове за шамана, но се пак имам още какво да усвоя, особено в постоянно променящата се обстановка в ДФ с магии, таланти, босове и тн Very Happy

11.Каква е ролята на класа ви в рейд? В зависимост от това ли съм хилър = да хеалвам на макс или да съм дпс = да правя дпс и при нужда да помагам на хилърите

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия: нямам алт Smile

13.Избройте адоните които използвате: mikbattletext, scada, gearscore, omniCC

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
Played time: 88дни 20часа
Опит:
ICC25 N
ICC25 HC , без лич кинг ... бил съм го безброй пъти но без успех..
ICC10 N
ICC10 HC, пак без лич...
TOC10 N,HC TOC 25N, HC
VOA10,25 NAXX10,25 и тн
RS 25N

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? 2-3

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: Fallen Angels , напуснах по собствено мнение..

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Mayeta,Berksa,Sadneess,Antoni

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? Реших да кандидатствам, защото виждам че гилдията е на много високо ниво , както и това че тук се надявам да убия и лича на 25 HC Very Happy

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? Надявам се да спечеля нови приятели и да се сработя добре с всички в гилдията Smile


Последната промяна е направена от Captncruch на 11th Декември 2012, 18:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Captncruch ele/r shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Captncruch ele/r shaman   Captncruch ele/r shaman Empty11th Декември 2012, 13:52

От апликацията ти разбирам, че искаш да играеш елементал, но си ни дал снимка на която си ресто, дори нямаш елементал специализация. Като гледам и по двата ти билда ( Enhancement / Restoration ) трябва да правиш промени за да постигнеш оптималното за момента. Имаш доста добър ресто геар ( като изключим DFO ), но сокетите и енчантите са ти грешни.

Ако може да ни кажеш как искаш да играеш, ако те вземем в гилда и да сложиш снимка на специализацията с която ще играеш.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Captncruch




Брой мнения : 4
Join date : 10.12.2012

Captncruch ele/r shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Captncruch ele/r shaman   Captncruch ele/r shaman Empty11th Декември 2012, 17:56

ох извинявам се просто не съм си сменил спеца.... Very Happy

ето снимка на еле https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/203/wowscrnshot121112195209.jpg/ таланти: 57/14/0 глифове: Lava, Lightning Bolt, Flametongue Weapon


На ресто играя с дфо предимно заради хейста + това че ползвам флейм шок + Bizuri's totem of Shattered ice , който дава хейст на тик от флейм шока и следователно проква и дфо то от демиджа...

а за сокети и енчанти съм сигурен, че няма по добри от тези, поне за мен


ако трябва нещо още по подробно ще обясня



+ Играя с дпс ринг от репутацията в ицц защото ми трябва хит за шока .... и също дава си ми статсовете, които са ми нужно + прок ефекта когато си удрям шока пак си ми дава СП
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Captncruch ele/r shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Captncruch ele/r shaman   Captncruch ele/r shaman Empty11th Декември 2012, 20:04

Ако не си слагал сокети със стамина и спел няма да ти трябва хейста от DFO, има логика в системата ти, но се губи много ценен хиил и в по екстремни ситуации не мисля, че ще се справяш добре. Аз съм за тестов рейд, но нека все пак видим други мнения.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Captncruch




Брой мнения : 4
Join date : 10.12.2012

Captncruch ele/r shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Captncruch ele/r shaman   Captncruch ele/r shaman Empty11th Декември 2012, 20:47

сложил съм 2 сокета със хейст/стамина само за да си спазя бонуса на сета пък това че имам сп сокети отново голяма работа се пак трябва и сп за това хилване

капнал съм си хеалинг уейва на 1,2 със тайдъл уейвс , 1.0 със риптайд прок от сет бонуса на ресто
чейна по същата логика 1,4 сек със 1500 хейст(+ хейста от тотема) 1,2с БЛ 0.993 със риптайд прок + БЛ което е точно така както искам за да не превъртам ГЦД


тва е за да сте наясно защо имам СП камани и Стамина , просто защото не се нуждая от повече хейст за дфо бях пределно ясен...


p.s. на еле метата ми иска 2 сини камъка в моя случай лилави стамина/спел Smile
Върнете се в началото Go down
KolekcionerchetY




Брой мнения : 1
Join date : 07.11.2012

Captncruch ele/r shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Captncruch ele/r shaman   Captncruch ele/r shaman Empty11th Декември 2012, 21:51

Tez ne pravqt raidove 15 choveka failvat na profesora i bugvat licha s oneshot prati 2 sms-a i mini ali .....
Върнете се в началото Go down
Seven
Titan



Брой мнения : 36
Join date : 12.11.2012

Captncruch ele/r shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Seven   Captncruch ele/r shaman Empty12th Декември 2012, 07:29

колекционер ли си къф си не те знам, но бил ли си с нас на рейд за да казваш как го бием кинга !? Писнало ми е от хейтари като теб в тоя сървър! Ако не си чел правилника, в нашия гилд бъгването е абсолютно забранено. С анонимни никове се криете зад клавиатурата...
Върнете се в началото Go down
Seven
Titan



Брой мнения : 36
Join date : 12.11.2012

Captncruch ele/r shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Seven   Captncruch ele/r shaman Empty12th Декември 2012, 07:34

Относно кандидатурата Да от мен, при условие, че се съгласи да си стегне героя по нашите стандарти
Върнете се в началото Go down
Captncruch




Брой мнения : 4
Join date : 10.12.2012

Captncruch ele/r shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Captncruch ele/r shaman   Captncruch ele/r shaman Empty12th Декември 2012, 22:20

на ресто не мисля да сменям нещо, тъй като се обоснових достатъчно добре кое защо ползвам, такъв е моят стил на игра и съм много доволен от текущия си билд Smile
а на еле,който ми е МС, имам още гиър да събирам и неща да дооправям, след като съм взел нов предмет ..
Върнете се в началото Go down
Ares_
Golem
Ares_


Брой мнения : 7
Join date : 15.11.2012
Age : 34

Captncruch ele/r shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Captncruch ele/r shaman   Captncruch ele/r shaman Empty13th Декември 2012, 06:19

Аз също бих казал ДА, може да го вземем на тестов райд.
Върнете се в началото Go down
Zlopper
Centaur
Zlopper


Брой мнения : 14
Join date : 28.09.2012

Captncruch ele/r shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Captncruch ele/r shaman   Captncruch ele/r shaman Empty13th Декември 2012, 12:40

KolekcionerchetY малко сладко , след като не знаеш защо говориш .. Smile относно кандидатурата съм склонен да дам ДА
Върнете се в началото Go down
Antoni
Imp
Antoni


Брой мнения : 8
Join date : 17.09.2012
Age : 30
Местожителство : Sofia

Captncruch ele/r shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Captncruch ele/r shaman   Captncruch ele/r shaman Empty13th Декември 2012, 17:18

Green Light
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Captncruch ele/r shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Captncruch ele/r shaman   Captncruch ele/r shaman Empty14th Декември 2012, 12:51

Неделя да си на линия от 20:00 нататък да те пробваме. Ще ти пишем когато оформяме групата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Captncruch ele/r shaman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Captncruch ele/r shaman   Captncruch ele/r shaman Empty

Върнете се в началото Go down
 
Captncruch ele/r shaman
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Earthfather - Restoration Shaman
» Scurby - Restoration Shaman
» Ihateninjas-Resto shaman
» Implsnn,Resto shaman
» Ludsbradva elemental shaman

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: