Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Gansita destro/demo lock

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Gansita
Гост




Gansita destro/demo lock Empty
ПисанеЗаглавие: Gansita destro/demo lock   Gansita destro/demo lock Empty30th Ноември 2012, 23:43

1.Име:
Димитър.

2.Възраст:
23 години.

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина):
От софия съм.

4.Кажете ни няколко думи за себе си:
Студент, който си търси работа Smile

5.Име на героя, с който кандидатствате:
Gansita

6.Клас на героя, с който кандидатствате:
Warlock destro/demo

7.Професии на героя, с който кандидатствате:
Tailoring,enchanting

8.Снимка на героя, с който кандидатствате:
s10.postimage.org/fj12km5eh/Wo_WScrn_Shot_120112_010254.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:
armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Gansita

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)
След дълго спорене си развих Дестро таланти за меин и демо за офф(защото така искаха в гилдията, в която съм) По мои изчисления дестро пве прави повече дмг от хибрид,демо,афф... Поне си е мое мнение.Въпреки това събирам части и за демо Smile (пробвах АФФ лок, но не ми хареса ДМГ, който правеше тогава.Хибрида имаше същия резултат.).

11.Каква е ролята на класа ви в рейд?
Да правя ДМГ, да summon някой, който се е наложило да излезне от инстанцията или други причини, да снабдявам раида с хеалт стоне и да фиървам разни моби/трашове.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:
Имам едно фрост/фрост ДК и един енх Шаман, но са изключително зелени и са без гилдия.

13.Избройте адоните които използвате:
Recount, Omen, Deadly boss mode, autosave, Atlasloot, Forte.

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
Взимали са ме на хероик и на нормал до ЛК...все още не можем да го бутнем...Знам какво правят всички босове в ИЦЦ,ТОЦ,ОС,ОНИКС. Повечето босове в Улдуар и Накс ги знам. ТБЦ инстанции не съм правил

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?
Стига да не излезне нещо спешно, мога 6 пъти седмично (1 ден ми е запазен за тренировка, ако почвате малко по-късно ,може да идвам.

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:
Бил съм само във Fallen Angels. Има двама от по-СТАРИТЕ, които злоупотребяват с властта си и не искам да играя с тях.

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:
Нямам познати при вас.

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?
Дочух от някои наши мембъри, че вие сте силна хорд гилдия и реших да пробвам при вас.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?
Да бъда взет на втори,трети раид, да ме видите как се справям, да се харесаме и да играем заедно Smile
Върнете се в началото Go down
Seven
Titan



Брой мнения : 36
Join date : 12.11.2012

Gansita destro/demo lock Empty
ПисанеЗаглавие: Seven   Gansita destro/demo lock Empty1st Декември 2012, 06:46

Без мн. мн. приказки, имаш Да от мен !
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Gansita destro/demo lock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gansita destro/demo lock   Gansita destro/demo lock Empty1st Декември 2012, 11:10

Привет. Имаш нелош геар и статс, но ще трябва да коригираш някои сокети и енчанти. Също така, мисля че и по 2-та ти билда ще трябва да направиш малки корекции. Като цяло дребни грешки, които са лесно поправими. Да от мен.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Antoni
Imp
Antoni


Брой мнения : 8
Join date : 17.09.2012
Age : 30
Местожителство : Sofia

Gansita destro/demo lock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gansita destro/demo lock   Gansita destro/demo lock Empty1st Декември 2012, 12:50

scratch scratch в момента имаме нужда от лок така че ДА[b]
Върнете се в началото Go down
Zlopper
Centaur
Zlopper


Брой мнения : 14
Join date : 28.09.2012

Gansita destro/demo lock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gansita destro/demo lock   Gansita destro/demo lock Empty1st Декември 2012, 13:08

и от мен имаш ДА
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Gansita destro/demo lock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gansita destro/demo lock   Gansita destro/demo lock Empty1st Декември 2012, 19:33

Zuma написа:
Привет. Имаш нелош геар и статс, но ще трябва да коригираш някои сокети и енчанти. Също така, мисля че и по 2-та ти билда ще трябва да направиш малки корекции. Като цяло дребни грешки, които са лесно поправими. Да от мен.

Това го прочети втори път от мен. Прекалено малко haste за сметка на crit-а. А за да направиш повече damage на destro, значи грешиш ротацията и на hybrid, и на affliction. Утре след 18:00 ми пиши ingame (nickname Roxolana) да те видя колко задържаш на dummy, тогава те взимаме. Засега Пас.
Върнете се в началото Go down
Gansita
Гост




Gansita destro/demo lock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gansita destro/demo lock   Gansita destro/demo lock Empty2nd Декември 2012, 01:19

Няма как точно да ти покажа на дъми, защото е бъгаво и излизам от комбат Smile но 6те се пробвам :Д Ще ти пиша Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Gansita destro/demo lock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gansita destro/demo lock   Gansita destro/demo lock Empty

Върнете се в началото Go down
 
Gansita destro/demo lock
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: