Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage)

Go down 
+2
Seven
Just_Wiki
6 posters
АвторСъобщение
Just_Wiki




Брой мнения : 1
Join date : 26.11.2012

Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage) Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage)   Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage) Empty26th Ноември 2012, 22:42

1.Име: Георги Георгиев

2.Възраст: 17 години (на 20 февруари правя 18)

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина): Айтос, България

4.Кажете ни няколко думи за себе си: Ъченик,пътуващ всеки делник разстояние от 30км. Затова искам да уточня, че Guild raid преди 20:20 през делниците не мога да правя. Не съм пушач, т.е. няма да бъда нетърпелив и нуждаещ се от пауза по време на guild raid.

5.Име на героя, с който кандидатствате: Brutalniq

6.Клас на героя, с който кандидатствате: Arcane mage

7.Професии на героя, с който кандидатствате: Tailoring (450 + Icc recepti) , Enchanting (450)

8.Снимка на героя, с който кандидатствате: http://prikachi.com/images/282/5540282m.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Brutalniq (Имам и Даггера от Lord Marrogwar, но просто не ми се е променило още в Armory. Също така имам и heoic Nibelung, но просто не го намирам за по-добро.)

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.) През времето, с което съм играл този герой, съм разбрал, че относно PVE се слагат съответните socketi :
-син сокет (12 spell power + 10 spirit)
-червен сокет (23 spell power)
-жълт сокет (12 spell power + 10 spirit)
Но разбира се трябва да имаш capnat Hit rating и Haste поне 1000( знам, че съм 974 , но просто още нямам DFO, което ще ми дигне DPS с поне 2к)
Също така разбрах и ротацията, която гласи : 3хArcane Blast , Arcane Missiles ( Евентуално по време на BL и Icy Veins ---> 4хArcane Blast , Arcane Missiles)
Но освен DPS, силната ми страна е и избягването на трудностите при Bossovete. Например мога да ви гарантирам, че никога няма да умра от огън на Lord Marrogwar, нито няма да оставя жив кол. Освен това на професора, умея да избягвам Goo и т.н.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд? MAX DPS , Buff, и да изпълнявам задачите ми за съответния бос, които Raid leadera ми придоставя.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия: Byebye , Blood DK tank (6110 GS) Guild : Horror.

13.Избройте адоните които използвате: DBM , Recall (предпочитам да разчитам на своите интуиции)

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ): ICC до LK (без да съм го убивал, стигнах до трета база и умряхме от Defile заради някакъв идиот) , Повечето(възможни) боса в Ulduar , Цял run в Naxx(но имаше 2 wipe и не успяхме да вземем титлата и тогава играх с Byebye--> другия ми герой) ; Все още не съм пробвал Gunship---> казвали че работел. Отново с другия ми герой --> ICC 25hc до Sindragosa;
TOC 25hc, Toc 10hc

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? 7 пъти в седмицата, през делниците без понеделники след 20:20)

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане: Horror ---> Вземат ме само с другия герой и не ми обръщат внимание на Mage (Brutalniq)

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те: Viciouss, Mishoshamara

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? Разбрах, че сте убивали LK на 25hc; Някой от Гийлд мастерите ви писа в World, че търсите играчи, затова сега реших да попълня тази кандидатура Smile

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена? Да направя добри постижения в този гилд, да не ви разочаровам, затова че сте ме избрали, и на последно място да се геарна Smile
Върнете се в началото Go down
Seven
Titan



Брой мнения : 36
Join date : 12.11.2012

Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage) Empty
ПисанеЗаглавие: Seven   Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage) Empty27th Ноември 2012, 06:36

Този "лидер" бях аз Smile Радвам се, че си попълнил старателно кандидатурата. Имаш зелена светлина от мен Да
Върнете се в началото Go down
Zlopper
Centaur
Zlopper


Брой мнения : 14
Join date : 28.09.2012

Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage)   Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage) Empty27th Ноември 2012, 09:14

и от мен имаш ДА
Върнете се в началото Go down
Burgus
Golem
Burgus


Брой мнения : 13
Join date : 10.10.2012

Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage)   Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage) Empty27th Ноември 2012, 09:23

И от мене ДА
Върнете се в началото Go down
Lauran_
Golem



Брой мнения : 9
Join date : 15.10.2012

Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage)   Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage) Empty27th Ноември 2012, 09:54

Цитат :
10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.) През времето, с което съм играл този герой, съм разбрал, че относно PVE се слагат съответните socketi :
-син сокет (12 spell power + 10 spirit)
-червен сокет (23 spell power)
-жълт сокет (12 spell power + 10 spirit)
Но разбира се трябва да имаш capnat Hit rating и Haste поне 1000( знам, че съм 974 , но просто още нямам DFO, което ще ми дигне DPS с поне 2к)
Също така разбрах и ротацията, която гласи : 3хArcane Blast , Arcane Missiles ( Евентуално по време на BL и Icy Veins ---> 4хArcane Blast , Arcane Missiles)
Но освен DPS, силната ми страна е и избягването на трудностите при Bossovete. Например мога да ви гарантирам, че никога няма да умра от огън на Lord Marrogwar, нито няма да оставя жив кол. Освен това на професора, умея да избягвам Goo и т.н.

srsly? lol
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage)   Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage) Empty27th Ноември 2012, 12:56

На това ако му казваш старателно Shocked .
Имаш доста грешна представа за магьосник, Lauran е отбелязал фрапиращите неща, които са написал в апликацията.
Също така причината, поради която си напуснал гилдията си не ми харесва особенно, щом са те взимали само с другия герои значи са имали нужда от помощта ти. Не от мен, GL.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage)   Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура - Brutalniq (Arcane Mage)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Herbalisma,Arcane Mage
» Besnakurva - Fire Mage
» Homerr / Arcane /
» fire mage :)
» Sauce - arc mage

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: