Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Tuiny , holy priest

Go down 
+2
Zuma
Tuiny
6 posters
АвторСъобщение
Tuiny
Golem



Брой мнения : 1
Join date : 26.11.2012

Tuiny , holy priest Empty
ПисанеЗаглавие: Tuiny , holy priest   Tuiny , holy priest Empty26th Ноември 2012, 21:15

1.Име:Георги

2.Възраст:16

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина):живея в София

4.Кажете ни няколко думи за себе си:сравнително търпелив , уча в елитна икономическа гимназия обичам спорта и да играя WOW

5.Име на героя, с който кандидатствате:Тuiny

6.Клас на героя, с който кандидатствате:holy priest

7.Професии на героя, с който кандидатствате:tailoring i enchanting (обожавам да фармя)

8.Снимка на героя, с който кандидатствате:http://prikachi.com/images/365/5539365l.jpg

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Tuiny

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)
смятам се за търпелив в нормите на допустимото , приемам критики ит компетентни Smile , талантите съм ги правил сам и виждам приличен хеал , приблизително капнат съм , имам достатъчно крит , спел полър и другите необходими за класа
11.Каква е ролята на класа ви в рейд?да поддържам бъфовете , да лекувам и да се старая

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:Имам Dk танк 6300 гс и офф спек дпс 6200 напуснах Nemesis

13.Избройте адоните които използвате:DBM i recount + spell alert i healbot

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):Lk съм бил на нормал 25 на 10 hc съм стигал до Синдра

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?Всеки ден

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:гилдията не отговаряше на очакванията ми за развитие

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:не , но се надявам да имам

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?ами виждал съм ви във столиците и се радвам какви сте облечени

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?да се сприятеля с нови позитивни хора и да се впиша бързо
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Tuiny , holy priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tuiny , holy priest   Tuiny , holy priest Empty26th Ноември 2012, 21:42

Съмнителен си, в сряда ще те видим на тестов рейд от 20:30.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Seven
Titan



Брой мнения : 36
Join date : 12.11.2012

Tuiny , holy priest Empty
ПисанеЗаглавие: Seven   Tuiny , holy priest Empty27th Ноември 2012, 08:01

Нека да е онлайн за рейда, имам добро предчувствие за този човек Very Happy
Върнете се в началото Go down
Zlopper
Centaur
Zlopper


Брой мнения : 14
Join date : 28.09.2012

Tuiny , holy priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tuiny , holy priest   Tuiny , holy priest Empty28th Ноември 2012, 21:20

аз съм ПАС каквото кажат колегите .. Smile


Последната промяна е направена от Zlopper на 28th Ноември 2012, 21:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Basher
Centaur
Basher


Брой мнения : 30
Join date : 24.08.2012

Tuiny , holy priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tuiny , holy priest   Tuiny , holy priest Empty28th Ноември 2012, 21:20

Ммм имаш грешни сокети, аа геара има нужда от корекции, също и таланатите са доста грешни, но съм склонен за тестов раид
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Tuiny , holy priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tuiny , holy priest   Tuiny , holy priest Empty1st Декември 2012, 19:35

Утре да си online в 20:00, подготвен за raid.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Tuiny , holy priest Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tuiny , holy priest   Tuiny , holy priest Empty

Върнете се в началото Go down
 
Tuiny , holy priest
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Burgus - Priest - Holy/Disco, Cramp - Rouge- Combat/Assination
» Basan Priest
» Bluestar D/H Priest
» Golis Shadow Priest
» Кандидатура: Berksa, Shadow Priest

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: