Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Viciouss BALA/FERAL

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Viciouss




Брой мнения : 3
Join date : 22.11.2012

Viciouss BALA/FERAL Empty
ПисанеЗаглавие: Viciouss BALA/FERAL   Viciouss BALA/FERAL Empty22nd Ноември 2012, 12:56

1.Име:
Казвам се Богдан.
2.Възраст:
На 20 години съм.
3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина):
Град Хасково, но в момента съм в Стара Загора.
4.Кажете ни няколко думи за себе си:
Ми в момента уча в Стара Загора. Обожавам да пуша трева, да ходя по партита(примери Wu-Tang в София, Armin van Buren, Carl Cox Cacao Beach и още много мързи ме да изброявам). В свободното си време ме кефи да разцъквам WoW, с приятни момчета и момичета.
5.Име на героя, с който кандидатствате:
Viciouss
6.Клас на героя, с който кандидатствате:
Druid Feral/Balance
7.Професии на героя, с който кандидатствате:
JC ENCH
8.Снимка на героя, с който кандидатствате:
Feral http://www.prikachi.com/images.php?images/724/5521724o.jpg (Само да вметна, че съм с пвп таланти и за това не е капнат ехпертиса. Пве-то ми е бала но ако съм приет като ферал ресвам.) /Balance http://www.prikachi.com/images.php?images/722/5521722L.jpg
9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:
http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Viciouss&gn=sapPed+cows+canT+say+moO
10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)
През времето което играя с ферал друид съм разбрал, че най - добрият статс за пве е ARP. Пробвал съм го и аги и на ап, но най - много ДПС прави на ARP, за това съм сметнал, че първо трябва да го капна. Следващият най - важен статс е Agi. За талантите не се сещам какво мога да кажа за сметка на това ще ви дам последователноста на статса. ARP>HIT>EXP>AGI>CRIT>HASTE и тнт.
За бала съм предпочел да наблегна над SP>CRIT>HASTE>SPIRIT.
11.Каква е ролята на класа ви в рейд?
Да правя максималното дпс, което позвалява геар-а който имам. И да изпълнявам указанията казани от райд лидера.
12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:
Renia Resto шаман. NON GUILD.
13.Избройте адоните които използвате:
DBM RECOUNT ATLAS LOOT NICE DAMAGE. Останалите са пвп.
14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
TOC 10 - clered
TOGC 10 - cleared
TOC 25- cleared
TOGC 25 - cleared
ICC 10N -cleared
ICC 10H- cleared
ICC 25N- cleared
ICC 25H - cleared
15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?
2 3 в зависимост от графика ми.
16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:
TDT AZURE ECLIPSE и още някои по малки. Първата аз лийвнах след не много кратък престой в порядака на 2 3 месеца поради високомерието на ssbota. Всички знаят, че Azure се разпадна.
17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:
Rgc gogicha shamara florymount.
18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?
Виждал съм, че повечето пве играчи са в гилда и от там разбрах за вас. Отново ми се преигра в дф и реших да пробвам новите бъгове на LK Very Happy
19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?
Еми да останете доволни от избора си, да направя добро впечатление1
Върнете се в началото Go down
Seven
Titan



Брой мнения : 36
Join date : 12.11.2012

Viciouss BALA/FERAL Empty
ПисанеЗаглавие: Seven   Viciouss BALA/FERAL Empty22nd Ноември 2012, 13:10

Имаме нужда от ферал друиди, откъм гиар нямаш проблеми, Да от мен, успех.
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Viciouss BALA/FERAL Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Viciouss BALA/FERAL   Viciouss BALA/FERAL Empty22nd Ноември 2012, 19:50

Добра кандидатура, добър геар, имаш опит, но повечето от приятелите ти минаха алианси, при нас остана само Mishoshamara. На този етап сигурен ли си, че искаш да дойдеш в гилда ?
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Viciouss




Брой мнения : 3
Join date : 22.11.2012

Viciouss BALA/FERAL Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Viciouss BALA/FERAL   Viciouss BALA/FERAL Empty22nd Ноември 2012, 20:11

Ми аз алианс не играя така или иначе, просто ми се райдваше с старите аверчета но като ги няма, ще намерим нови Wink
Върнете се в началото Go down
Mishoshamara
Imp



Брой мнения : 5
Join date : 17.10.2012

Viciouss BALA/FERAL Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Viciouss BALA/FERAL   Viciouss BALA/FERAL Empty22nd Ноември 2012, 20:39

Богданчо няма грешка, ДА от мен разбира се, познавам го от много време и е доказан играч Smile
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Viciouss BALA/FERAL Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Viciouss BALA/FERAL   Viciouss BALA/FERAL Empty23rd Ноември 2012, 20:11

Добра кандидатура, Да от мен.
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Viciouss BALA/FERAL Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Viciouss BALA/FERAL   Viciouss BALA/FERAL Empty24th Ноември 2012, 11:35

Пиши ингейм за покана - Zuma / Jabzul / Roxolana.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Sponsored content





Viciouss BALA/FERAL Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Viciouss BALA/FERAL   Viciouss BALA/FERAL Empty

Върнете се в началото Go down
 
Viciouss BALA/FERAL
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Solarian - Feral - Druid

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Приети кандидатури-
Идете на: