Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ares, Unholy Death Knight

Go down 
+3
Burgus
Berith
Ares_
7 posters
АвторСъобщение
Ares_
Golem
Ares_


Брой мнения : 7
Join date : 15.11.2012
Age : 34

Ares, Unholy Death Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Ares, Unholy Death Knight   Ares, Unholy Death Knight Empty15th Ноември 2012, 18:59

1.Име:
Петър
2.Възраст:
17
3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина):
Смолян
4.Кажете ни няколко думи за себе си:
Занимавам се с математика, музика, фитнес, обичам да разпускам с WoW (обожавам PvP-то)
5.Име на героя, с който кандидатствате:
Ares
6.Клас на героя, с който кандидатствате:
Unholy Death Knight
7.Професии на героя, с който кандидатствате:
Engineering - 450 , Mining - 450
8.Снимка на героя, с който кандидатствате:
Ares, Unholy Death Knight 5497024b
Има дребни неща, които да се оправят, но не са фатални Smile
9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:
http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Ares
10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)
Специализацията ми е UNH/Blood, наблегнал съм на critical и damage. Не е често ползвана конфигурация, но самият аз смятам, че е добра. Предпочетох Blood пред Frost заради допълнителния Critical (disease-овете ми се нуждаят), също така получавам скромна сума attack power (за Gargoyle-а ми) и weapon damage (Necrosis and Blood-Caked Blade), а и Frost ми е толкова скучен... Определено допринасям с добър CC и damage over time.
11.Каква е ролята на класа ви в рейд?
DPS - нанасям максимална щета за минимално време според encountera
12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:
Нямам други 80 level герои.
13.Избройте адоните които използвате:
Не ползвам адони (ползвам DBM много рядко, както и Recount).
14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):
Свалял съм Lich King-а на 25n, (за жалост не и на 10). На 25 heroic не съм убивал Sindragosa и The Lich King в Dragonfire. Всички останали работещи инстанции (с изключение на Ulduar).
15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?
2-3-4 пъти, зависи от седмицата и периода
16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:
Не съм имал предишни гилдии.
17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:
Мисля, че не.
18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?
Името и членовете (както и това как са облечени, маунтове и дори PvP gear) ми направиха огромно впечатление. Без да знам почти нищо предположих, че гилдията е на ниво и определено моята мотивация е да се докажа като също добър играч. Най-главната мотивация и награда за мен е SHADOWMOURNE. Умирам си за това оръжие и точно за това искам да спечеля доверието Ви и позволението ви да го събера.
19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?
"Супер!" Ами очаквам да ме тествате, да видите как се представям и дали съм сериозен. Не очаквам да получа някакви предмети, чисто и просто прогрес Smile
Стискам си палци и очаквам вашите коментари Smile
Върнете се в началото Go down
Berith
Behemoth



Брой мнения : 31
Join date : 18.09.2012
Age : 34

Ares, Unholy Death Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ares, Unholy Death Knight   Ares, Unholy Death Knight Empty15th Ноември 2012, 21:28

We are currently looking for new members of the following classes: DeathKnight : Closed

Това пише на официалният ни саит. Мисля, че се досещаш какъв е моят отговор.... НЕ!
Върнете се в началото Go down
Ares_
Golem
Ares_


Брой мнения : 7
Join date : 15.11.2012
Age : 34

Ares, Unholy Death Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ares, Unholy Death Knight   Ares, Unholy Death Knight Empty16th Ноември 2012, 05:00

Berith написа:
We are currently looking for new members of the following classes: DeathKnight : Closed

Това пише на официалният ни саит. Мисля, че се досещаш какъв е моят отговор.... НЕ!

Съжалявам, не знаех, че имате друг сайт. Sad
Върнете се в началото Go down
Burgus
Golem
Burgus


Брой мнения : 13
Join date : 10.10.2012

Ares, Unholy Death Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ares, Unholy Death Knight   Ares, Unholy Death Knight Empty16th Ноември 2012, 08:03

Аз мисля, че ще е перфектно допълнение.. пък и смятам, че човека е добър.. Нека все пак да го тестваме а?
Върнете се в началото Go down
Berith
Behemoth



Брой мнения : 31
Join date : 18.09.2012
Age : 34

Ares, Unholy Death Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ares, Unholy Death Knight   Ares, Unholy Death Knight Empty16th Ноември 2012, 09:24

Симо кандидатурата е хубава, дк-то има приличен геар въпреки лошите таланти (може да ти е по-интересно на блуд, но с фрост талантите се прави повече ДПС). Проблемът е там, че ние се зариваме от дк-та и на този етап едвам се справяме да намерим място на тези които имаме в гилда. Просто няма да намери място в раида.
Върнете се в началото Go down
Lauran_
Golem



Брой мнения : 9
Join date : 15.10.2012

Ares, Unholy Death Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ares, Unholy Death Knight   Ares, Unholy Death Knight Empty16th Ноември 2012, 09:56

che unholy dk namerihte li?
Върнете се в началото Go down
Berith
Behemoth



Брой мнения : 31
Join date : 18.09.2012
Age : 34

Ares, Unholy Death Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ares, Unholy Death Knight   Ares, Unholy Death Knight Empty16th Ноември 2012, 11:35

Mishoshamara вече е ънхоли ДК-то
Върнете се в началото Go down
Trancemaster
Behemoth
Trancemaster


Брой мнения : 40
Join date : 13.09.2012

Ares, Unholy Death Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ares, Unholy Death Knight   Ares, Unholy Death Knight Empty16th Ноември 2012, 12:01

Цитат :
18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?
Името и членовете (както и това как са облечени, маунтове и дори PvP gear) ми направиха огромно впечатление. Без да знам почти нищо предположих, че гилдията е на ниво и определено моята мотивация е да се докажа като също добър играч. Най-главната мотивация и награда за мен е SHADOWMOURNE. Умирам си за това оръжие и точно за това искам да спечеля доверието Ви и позволението ви да го събера.

НЕ!
Върнете се в началото Go down
Toxicnovaxz
Golem
Toxicnovaxz


Брой мнения : 20
Join date : 29.09.2012

Ares, Unholy Death Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ares, Unholy Death Knight   Ares, Unholy Death Knight Empty16th Ноември 2012, 18:09

Ares_ написа:


18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?
Името и членовете (както и това как са облечени, маунтове и дори PvP gear) ми направиха огромно впечатление. Без да знам почти нищо предположих, че гилдията е на ниво и определено моята мотивация е да се докажа като също добър играч. Най-главната мотивация и награда за мен е SHADOWMOURNE. Умирам си за това оръжие и точно за това искам да спечеля доверието Ви и позволението ви да го събера.

С този коментар доказа ,че си "итемар" ,а не играеш за удоволствие ..най-интересното е ,че пък на 19 въпрос казваш ,че не очакваш някакви предмети ... Последно?!?

Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ares, Unholy Death Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ares, Unholy Death Knight   Ares, Unholy Death Knight Empty16th Ноември 2012, 19:29

Toxicnovaxz написа:
Ares_ написа:


18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?
Името и членовете (както и това как са облечени, маунтове и дори PvP gear) ми направиха огромно впечатление. Без да знам почти нищо предположих, че гилдията е на ниво и определено моята мотивация е да се докажа като също добър играч. Най-главната мотивация и награда за мен е SHADOWMOURNE. Умирам си за това оръжие и точно за това искам да спечеля доверието Ви и позволението ви да го събера.

С този коментар доказа ,че си "итемар" ,а не играеш за удоволствие ..най-интересното е ,че пък на 19 въпрос казваш ,че не очакваш някакви предмети ... Последно?!?


Може би не съм се изразил добре:
SHADOWMOURNE е най-висшата степен на доверие и едновременно мотивация за мен. Това е цел, респект и показва, че не си кой да е, а че си го заслужил. "Итемар-а" може би има също такава цел, но при него тя е на последно място. Той би изпълнил по-лесно постижимите цели първо.
Не може да наречем всеки, който го е събрал "итемар", просто е показал с постоянство, skill, качества, че той е човека.
Позволението да започна да го правя ми давате вие, след като прецените, че го заслужавам, затова ви казвам и коя е мотивацията ми.
Няма да свърши света като нямам светещата брадва, но и аз отвътре ще чувствам, че не съм успял да я заслужа и да спечеля респекта и доверието на някого.


Много благодаря на всички за отделеното време, ще се подобрявам и ще следя ако има места скоро Smile
Поздрави и успех с рейдовете Smile
Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Ares, Unholy Death Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ares, Unholy Death Knight   Ares, Unholy Death Knight Empty16th Ноември 2012, 21:09

Нещо не ме кефи това блоод/ънх тия таланти сокети и т.н
Незнам и какъв дмг правиш на ДБ 25 хк да речем??
Последния отговор ме изкефи,обаче няма място за дк-та.
Ще изчакам отговора ти.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ares, Unholy Death Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ares, Unholy Death Knight   Ares, Unholy Death Knight Empty17th Ноември 2012, 07:14

Froozy написа:
Нещо не ме кефи това блоод/ънх тия таланти сокети и т.н
Незнам и какъв дмг правиш на ДБ 25 хк да речем??
Последния отговор ме изкефи,обаче няма място за дк-та.
Ще изчакам отговора ти.

Тези таланти съм ги измислил съвсем скоро и още не съм ходил на рейд с тях.
В името на науката направих тест на dummy:
Ares, Unholy Death Knight 5502061U

Може би тези 5% crit и attack power са ме заблудили, но си струваше да проверя. Мисля да отида на рейд с тях в скоро време (просто имам CD за момента).

Връщам се на unh/frost все пак.
Също така мога да бъда Frost ( имам t10.5) или Blood Death Knight (като DPS) Не колкото за damage-а, ами за бонусите в рейда (ако нямате други DK-та танк, което е малко вероятно, но все пак).
Това е всичко. Smile


Върнете се в началото Go down
Froozy
Phoenix
Froozy


Брой мнения : 88
Join date : 31.08.2012
Age : 27
Местожителство : Varna !

Ares, Unholy Death Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ares, Unholy Death Knight   Ares, Unholy Death Knight Empty17th Ноември 2012, 15:26

6к ъпсурд братле Smile
Мисля,че за момента нямаме нужда от ДК,имаме 3-4 .
За мен лично ти е малко рано още ,научи по обстойно дк-то и пробвай пак Smile
За сега няма как да стане ...

Успех с търсенето на добър гилд Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ares, Unholy Death Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ares, Unholy Death Knight   Ares, Unholy Death Knight Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ares, Unholy Death Knight
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Kass - Death Knight
» Trraxex Frost Death Knight
» Raisedead - Unholy DK
» Psiharcheto - Unholy DK
» Melanholiq-unholy/blood dk

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: