Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Skydrow BM Hunt

Go down 
+2
Roxolana
skydrow
6 posters
АвторСъобщение
skydrow

skydrow


Брой мнения : 1
Join date : 14.11.2012
Age : 31
Местожителство : Sofia

Skydrow BM Hunt Empty
ПисанеЗаглавие: Skydrow BM Hunt   Skydrow BM Hunt Empty14th Ноември 2012, 20:28

1.Име:

- Виктор Георгиев

2.Възраст:

- 20 години

3.Град (въпросът е валиден дори да живеете в чужбина):

- Родом от "Видин". В момента живея в "София"

4.Кажете ни няколко думи за себе си:

- Веселяк, стриктен, умея да уважам ако получавам уважение от среща.

5.Име на героя, с който кандидатствате:

- Skydrow

6.Клас на героя, с който кандидатствате:

- Beast Mastery Hunter

7.Професии на героя, с който кандидатствате:

- Tailoring: 450 / Enchanting: 450

8.Снимка на героя, с който кандидатствате:

- Skydrow BM Hunt F1a5ef47ef15b1fa

9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате:

- http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Skydrow

10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.)

- Предпочитам БМ пред останалите таланти, защото на БМ е най-трудна играта като цяло. Използвал съм Глиф оф беаст за сметка на Драгонхълк защото Беаста ми вдига демич на пета с 12%. Слагам сокети със Ап / Хейст, защото хейст ми намаля аттак спийда както и каст тайма на Стеадли шоут. АП гемове заради пета защото взема 12.8% от моят ап, което също му вдига демич. Имам са сменям 2 тринка и още някой друг предмет. Това е на кратко от мен.

11.Каква е ролята на класа ви в рейд?

- Рейндж ДПС, и да играя в екип с отаналите а не като единак.

12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:

- Druid Feral DPS - Sluncetox <none> 5.900 Full PVE
- Unholy DK DPS - Anttonidass <none> 5.400 Full PVE

13.Избройте адоните които използвате:

- DBM, AtlasLoot, GearScore, Recount, Cooldowns, Guild Calendar.

14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):

-Toc 10n / 25n Full
-Toc 10h / 25h Full
-Icc 10n / 25n Full
-Icc 10h до Lich King - Не убиван !
-icc 25h до Sindragosa - Не убиван !

15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids?

- За момента 7 / 7, всичко зависи от това каде ще съм и дано евентуално ще имам някакви ангажименти.

16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:

- Помня единствено последната <Nemesis> Бях кикнат защото ме хвана яд на гуилд мастерката, защото на райдс ходеха само нейни хора а мен пращаше с "утайката на гуилда" и и казах: "Поне ме кикни щом не съм ти нужен"

17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:

- Ами не съм сигорен дали имам познати не знам абсолютно всички в гуилда, възможно е и да имам познати.

18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив?

- Ами това, как разбрах е много просто. Гуилдийте с добър прогрес в ДФ се забелязват от далеко и се коментират почти нон стоп. Мотивира ме това, че поне по моя преценка сте останали единствения сериозен хорд гуилд в този сервер. На мен не ми се играе с "неграмотни" хора.

19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?

- Уважение, добро отношение и спортсменска игра.
Върнете се в началото Go down
Roxolana
Titan
Roxolana


Брой мнения : 95
Join date : 22.08.2012

Skydrow BM Hunt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skydrow BM Hunt   Skydrow BM Hunt Empty14th Ноември 2012, 21:37

Друже, вероятно щях да кажа Пас ако не бе решил да изкажеш нежеланието си да играеш с "неграмотни" хора, след като доста лаконичната ти кандидатура гъмжи от граматични, правописни и пунктуационни грешки. Очевидно нямаш реална представа за себе си - факт, който по презумпция ме настройва повече от негативно. Наред с това липсата ти на опит еднозначно нашепва, че при форсмажорните обстоятелства на битката с Артас на 25 HC ще трябва тепърва да те образоваме. Не от мен.
Върнете се в началото Go down
Burgus
Golem
Burgus


Брой мнения : 13
Join date : 10.10.2012

Skydrow BM Hunt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skydrow BM Hunt   Skydrow BM Hunt Empty15th Ноември 2012, 11:37

На мене ми харесва кандидатурата като цяло! Аз не споделям мнението на Roxolana поради факта, че на всеки трябва да се даде шанс. Искам да те видя на тест райд! ЗА ТЕСТ!!!
Върнете се в началото Go down
Berith
Behemoth



Брой мнения : 31
Join date : 18.09.2012
Age : 34

Skydrow BM Hunt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skydrow BM Hunt   Skydrow BM Hunt Empty15th Ноември 2012, 14:11

Преди да попълниш тази апликация направи ли си труда да погледнеш в саита ни дали имаме нужда от твоя клас или не? Има графа на която пише от какво се нуждае гилдията и от какво не. Получаваш едно хубаво НЕ!

П.С. Ако пък си погледнал и все пак си решил да си опиташ късмета, случайно не забеляза ли, че търсим усилено Друиди? Нито един от героите ти не е облечен достатъчно, нито пък опитът е достатъчен , но поне можеше да си прецениш силите и да опиташ да кандидатстваш с Ферал Друид!
Върнете се в началото Go down
Toxicnovaxz
Golem
Toxicnovaxz


Брой мнения : 20
Join date : 29.09.2012

Skydrow BM Hunt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skydrow BM Hunt   Skydrow BM Hunt Empty15th Ноември 2012, 16:53

Не мисля ,че ще се намери място за теб в рейда имаме достатъчно ловци по рейдовете.

НЕ
Върнете се в началото Go down
Zuma
Archangel



Брой мнения : 194
Join date : 21.08.2012
Age : 29

Skydrow BM Hunt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skydrow BM Hunt   Skydrow BM Hunt Empty15th Ноември 2012, 18:15

По апликацията има доста забележки, но да не издребняваме. Трябва да сменяш много предмети по героя си, нямаш опит на The Lich King, както каза Roxolana - тепърва трябва да се учиш на битката срещу Артас, което ще ни отнеме време и нерви.
Направи ми лошо впечатление с отговора си на 16-ти въпрос. Поне моето мнение, като лидер е, че щом са те оставяли за вторите рейдове значи има защо, ако си бил перфектен играч ще си в рейд 1, но явно си изоставал от другите и за това са те оставяли за по-слабите им рейдове за да се докажеш там.
Не от мен и успех с търсенето на добър гилд.
Върнете се в началото Go down
https://malediction.bulgarianforum.net
Sponsored content





Skydrow BM Hunt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skydrow BM Hunt   Skydrow BM Hunt Empty

Върнете се в началото Go down
 
Skydrow BM Hunt
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Zae MM Hunt
» M.M hunt Warrwow

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: