Malediction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malediction

Horde Guild
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Fuji,holy pala

Go down 
АвторСъобщение
Fujikujaku




Брой мнения : 1
Join date : 02.11.2012

Fuji,holy pala Empty
ПисанеЗаглавие: Fuji,holy pala   Fuji,holy pala Empty2nd Ноември 2012, 21:30

1.Име: Eвгени
2.Възраст: 16 години
3.Град: Плевен
4.Кажете ни няколко думи за себе си:Играя лол от 5 години знам как да играя героят си и се забавлявам
5.Име на героя, с който кандидатствате: Fujikujaku
6.Клас на героя, с който кандидатствате:Паладин
7.Професии на героя, с който кандидатствате:Еnchanting
8.Снимка на героя, с който кандидатствате: http://prikachi.com/images.php?images/702/5448702Y.jpg
9.Линк към Armory на героя, с който кандидатствате: http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Fujikujaku
10.Опишете накратко взетите от Вас решения при развитието на героя, с който кандидатствате (върху кой показател се съсредоточавате и защо; какви мислите, че са силните Ви страни по време на рейд; какво Ви е подтикнало да изберете даден талант за сметка на друг и т.н.: Със стандартни таланти съм не правя по различно неща от другите приоритет ми е да държа беакон на танка и да хелвам другите
11.Каква е ролята на класа ви в рейд? Да бъфна другите да държа танка и другите живи
12.Допълнителни герои с включена към тях информация за клас, ниво на екипировката и настояща гилдия:Нямам
13.Избройте адоните които използвате:grid,NPCS,atlasloot,castbar i t.n
14.Досегашен опит в Dragonfire ( до къде стига опита ви в инстациите, които предоставя сървъра ни до момента ):Не съм yбивал само лк 25 и 10 хц знам тактиките за другите босове
15.Колко пъти седмично можете да влизате за Guild Raids? 4-5
16.Предишни гилдии, от които сте били част и причини за напускане:Angels of agony-гилда се разпадна The dark templars-гилдът се премести вав катаклизъм
17.Имате ли познати сред настоящите членове на гилдията и кои са те:Berith и Zullazaz
18.Как разбрахте за нас и какво Ви мотивира да кандидатствате за нашия колектив? Гледам сам ваш раид и сам много впечатлен от хората и уменията заради това
19.Какви са очакванията Ви в случай, че кандидатурата Ви бъде одобрена?Да участвам вав раидовете на гилдията
Върнете се в началото Go down
 
Fuji,holy pala
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Holy paladin
» Raitonn, Holy paladin
» Kandidatura R pala i War fury
» Holy/Retri Pally
» Tuiny , holy priest

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Malediction :: Кандидатури :: Отхвърлени кандидатури-
Идете на: